طراحی کارت ویزیت

چگونه میتوان یک طراح حرفه ای کارت ویزیت پیدا کرد

کارت ویزیت اولین و ساده‌ترین ابزار تبلیغاتی جهت معرفی هر کسب ‌و‌ کار بوده و به طور کلی در سه نوع عمودی، افقی و مربع به چاپ می‌رسد. طراحی صحیح و چاپ مناسب این کارت‌ها نکته ‌ای است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد. به طور مثال چگونگی درج اطلاعات، استفاده از لوگوی تجاری، توجه به توناژ رنگی و جنس مناسب آن از موارد حائز اهمیت است.

امروزه جهت ماندگاری بیشتر و جلوه زیباتر، از روکش‌های سلفون مات و براق و لمینت استفاده می‌گردد. افزودن سطح UV، نقره‌کوب و طلاکوب به کارت نیز از دیگر مواردی است که می‌تواند زیبایی ظاهری آن را چندین برابر کند.

عدم توجه به هر کدام از نکات مهم طراحی کارت ویزیت و چاپ صحیح آن می‌تواند به راحتی این کارت تبلیغاتی را به یک کارت بی‌فایده تبدیل کند. از این رو باید به نکات مهم در طراحی کارت ویزیت و همچنین چاپ کارت ویزیت توجه کرد.

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

طراحی یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن نوع تجارت مشتری،محصولات و خدماتی که ارائه میدهند. یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید و نباید به عنوان آیتمی برای معرفی در نظر گرفته شود که برای برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.

کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغ و به نوعی ایستگاه اطلاعاتی در مورد شما و کاری که انجام می دهید می باشد. اگر کارت ویزیت نتوانست به مقاصد و اهداف شما در زمینه بالا بردن میزان فروش محصول و معرفی و شناساندن شما جامه عمل بپوشاند، این ثابت می کند که کارت ویزیت شما در سطح مناسبی برای تاثیر گذاری نبوده است. اکثر افراد فکر می کنند کارت ویزیت روش موثر تبلیغات فروش است؛ این نوع تفکر در میان افرادی رایج است که به تازگی وارد عرصه تجارت شده اند.

ایده کلی در مورد فلسفه کارت ویزیت این است که یک کارت ویزیت به قدری از یک طراحی خوب برخوردار باشد که با قرار گرفتن روی میز نظر هر بیننده را به خود جلب کرده و حرفه ای بودن طرح آن نیز باعث شود تا این حس در بیننده ایجاد شود که با یک مجموعه کاملا حرفه ای طرف است، بنابراین سعی می کند خرید خود را از این کمپانی خاص انجام دهد.

اصول طراحی کارت  ویزیت

  • نوشتن عنوان اصلی به صورت درشت و خوانا
  • رنگ بندی مناسب کارت ویزیت
  • انتخاب تصویر مناسب و تاثیرگذار
  • تاثیر قرار دادن لوگو در کارت ویزیت
  • خوانا بودن متن کارت ویزیت
  • همه اطلاعات مهم را در آن قرار دهید
  • کارت ویزیت را شلوغ نکنید
  • از طرح های از پیش آماده پرهیز کنید
  • از شبکه های اجتماعی غافل نشوید
  • افزودن کاربرد ثانویه در کارت ویزیت

چگونه میتوان یک طراح حرفه ای کارت ویزیت پیدا کرد

آژانس تبلیغاتی مجریان با داشتن بخش گرافیک و طراحان حرفه ای توانسته است نمونه کارهای قوی و قابل توجهی را خلق کند و همچنین با شرکت ها و برند های بزرگی همکاری داشته باشد.

شما میتوانید طراح مورد نظر خود و اطلاعات لازم را در اختیار این هولدینگ قرار داده تا طراحان با طرح ریزیو ایده های خلاقانه خود نتیجه بسیار خوش آیندی را به شما ارائه کنند. رعایت نکات طراحی کارت ویزیت میتواند به ایده آل بودن نتیجه کار کمک کند اما کافی نیست! خلاقیت در طراحی میتواند منجر به خلق کاری کاملا منحصر بفرد و حرفه ای شود. پس بهتر است در انتخاب طراح کارت ویزیت خود تحقیقات لازم را انجام دهید.

چاپ کارت ویزیت نیز به اندازه طراحی آن هائز اهمیت است، چاپخانه های زیادی در این زمینه ها فعالیت های جدی دارند، چاپخانه مجریان نیز در این عرصه توانسته است سوابق درخشانی را برای خود رقم بزند و با تجهیزات و دستگاه های بروز با چاپخانه های بزرگ در تهران رقابل جدی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید