تقویم رومیزی 99

نکاتی در مورد تقویم رومیزی ۹۹

تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد برای اکثر شرکت ها و موسسات به حساب می آید. تقویم رومیزی یکی از کاردبردی ترین روش های موجود برای تبلیغات است و از این رو در تمام شرکت ها و ادارات، یک تقویم رومیزی تبلیغاتی مشاهده خواهید کرد. با نزدیک شدن به سال جدید، زمان سفارش تقویم رومیزی ۹۹ فرا رسیده است. اگر قصد دارید امسال، تقویم رومیزی سفارش دهید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را مورد بررسی قرار دهید.

چرا تقویم رومیزی را به عنوان هدیه انتخاب کنیم؟

با افزایش قیمت تمام هدایای تبلیغاتی ، تقویم رومیزی را می توان یکی از مقرون به صرفه ترین، کارآمد ترین و مفید ترین هدیه ای است که می توان نام برد. تقویم رومیزی درست مانند سالنامه و سررسید ، تقریبا برای تمام افراد قابل استفاده است و می توان گفت، تقریبا تمام میز کارها یک تقویم رومیزی نیاز دارند. با درج لوگو و طرح تبلیغاتی خود بر روی این آیتم می توانید تبلیغاتی موثر داشته باشید و برند خود را در طی سال در چشم مخاطب نگه دارید.بنابر این تقویم رومیزی تبلیغاتی را میتوانید به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان انتخاب کنید و به مخاطبان خود ارائه دهید.

ابعاد تقویم رومیزی

به طور کلی می توان گفت ابعاد تقویم رومیزی، بسیار متنوع است و کاملا بستگی به نظر و سلیقه تولید کننده دارد. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تقویم رومیزی انتخابی شما باید نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ باشد. هم تقویم رومیزی های مربعی و هم مستطیلی، طرفداران خاص خود را دارند.

آستر تقویم رومیزی

به طور معمول، تقویم رومیزی شامل ۱۲ برگ می باشد؛ علاوه بر این ۱۲ برگ، ۱ برگ ابتدایی به عنوان آستر یا به بیان دیگر کاور به این صفحات اضافه می شود. در این صفحه معمولا می توان از چاپ لت، چاپ سیلک روی کاغذ فانتزی، ضرب نقره کوب یا طلاکوب استفاده کرد.

مقاله پیشنهادی : نقش تقویم دیواری در تبلیغات

تقویم رومیزی اختصاصی

اگر قصد داشته باشید تقویم رومیزی سفارش دهید که کاملا مطابق سلیقه شما بوده و لوگو، شعار خاص تبلیغاتی یا طرح متفاوتی داشته باشد، مشکلی نیست. به راحتی خواهید توانست که این کار را انجام دهید. در صورت سفارش تیراژ معقول، بسیاری از شرکت های تولید کننده تقویم رومیزی و سررسید، مانند چاپخانه مجریان ، قادر به ثبت سفارش شما خواهند بود. این سفارشی کردن تقویم رومیزی نیز شامل نکات و ضوابطی می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

  • لت اختصاصی

در صورتی که قصد دارید تقویم رومیزی خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید، می توانید لت خاصی برا خود طراحی و انتخاب فرمایید. لت شما می تواند تنها شامل لوگوی اصلی شرکت یا شعار تبلیغاتی شما بوده و یا یک الی دو صفحه کاملا طراحی شده و منحصر به فرد باشد.

  • پایه اختصاصی

تا اینجای مقاله، با انواع پایه به خوبی آشنا شده اید. جهت اختصاصی کردن پایه تقویم رومیزی می توانید طرح یا لوگوی مورد نظر خود را روی پایه به چاپ برسانید. به این ترتیب طرح و لوگوی شما به صورت دائم و همیشگی در چشم مشتریان تان خواهد بود.

  • حک لوگو اختصاصی

بر روی پایه تقویم رومیزی خود می توانید پلاکی سفارش دهید که سبب افزایش جلوه و شیک شدن تقویم رومیزی شما می شود. همچنین اگر قصد دارید تقویم رومیزی خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید، می توانید لوگوی شرکت تان را روی این پلاک، حک کنید.

  • آستر اختصاصی

همانطور که اشاره کردیم، به طور معمول تمام تقویم های رومیزی شامل ۱۲ صفحه هستند که هر صفحه مخصوص یک ماه می باشد؛ برگ سیزدهم آن نیز که آستر یا کاور نام دارد. اگر قصد دارید آستر تقویم رومیزی خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید، می توانید از ضرب طلاکوب یا نقره کوب استفاده کنید.

  • اختصاصی کردن صفحات تقویم رومیزی

همانطور که می دانید، هر صفحه تقویم رومیزی شامل یک پشت و یک رو می باشد؛ هر صفحه نیز یک تصویر در پشت و یک تصویر کوچک تر در قسمت جلو، درست در بالای تاریخ های هر ماه، دارد. اگر قصد سفارشی سازی تقویم رومیزی خود را دارید، می توانید این تصاویر را نیز با توجه به زمینه فعالیت خود طراحی کرده و سفارش دهید.

  • جعبه اختصاصی

اختصاصی کردن جعبه تقویم رومیزی ممکن است خیلی امر معمولی نباشد؛ اما در صورتی که علاقه داشته باشید می توانید جعبه تقویم رومیزی خود را نیز مطابق با زمینه فعالیت خود طراحی کرده و لوگو، شعار یا طرح خاص خود را روی آن چاپ کنید. اما باز هم اشاره می کنیم که سفارشی کردن جعبه تقویم رومیزی، خیلی معمول نیست.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.