چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها

چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها

چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها به آن ها هویت و شخصیت می بخشد و در نظر دیگران آن ها را موجه تر نشان می دهد. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و هم قدم شدن بازاریابی با این رشدها تبلیغات جایگاه ویژه ای در بین شرکت ها پیدا کرده است. همه ی کسب و کارها تلاش می کنند تا ایجاد تمایز کنند و برند خود را در بین مردم جا بیندازند. از این رو تبلیغات رسانه ای انجام می دهند و هدیه تبلیغاتی اهدا می کنند و در کنار این موارد از روش های تاثیر گذار دیگر نیز استفاده می کنند. چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها به رتبه ی اعتباری آن ها اضافه می کند و ارزشمند تر می شوند. یکی از روش های معرفی برند چاپ پرچم در انواع مختلف می باشد.

چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها در مراسم های مختلف و در جلسات بسیار تاثیر گذار است. قیمت پرچم ها متفاوت است و بستگی دارد که کسب و کارها چه جنس پارچه ای انتخاب می کنند و می خواهند در چه سایزی پرچم ها به تولید برسد. پرچم ها می توانند به صورت یک رو و یا دو رو تولید می شوند و می توان آن ها را با ریشه یا بدون ریشه چاپ کرد. سازمان ها می توانند سفارش تولید پرچم را در سایز های مختلف بدهند تا برای مصارف گوناگون از آن استفاده کنند. همان طور که پرچم یک کشور نماد یک کشور است و مورد احترام مردم آن کشور است پرچم یک کسب و کار هویت آن برند را به نمایش می گذارد و برای آن مجموعه محترم و ارزشمند می باشد.

پرچم تبلیغاتی چیست ؟

پرچم تبلیغاتی به پرچم هایی می گویند که برای در معرض نمایش قرار دادن نام تجاری و بازاریابی استفاده می کنند. این پرچم ها در جذب مخاطبان هدف بسیار موثر هستند و به اعتبار کسب و کار اضافه می کند. با چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها می توان در مراسمات و همایش ها و تشریفات و مخصوصا در جلسات رسمی استفاده کرد و منحصر به فرد بودن سازمان را نشان داد. این روزها یکی از روش هایی است که کسب و کارها می توانند با استفاده از آن خود را به شکل اثرگذاری معرفی کنند و این گونه مخاطبان هدف را تحت تاثیر قرار داده و جذب کنند. در صنعت برندینگ و در سراسر دنیا برند های معتبر و بزرگ از پرچم های تبلیغاتی استفاده می کنند. پرچم ها توسط شرکت های تبلیغاتی در طرح و رنگ های مختلف به چاپ رسیده و به بازار هدف عرضه می شوند.

ادامه مطلب
فروش فلش تبلیغاتی و کاربرد آن

چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها یک ابزار قدرتمند برای مشاغل محسوب می شود. می توان از پرچم ها برای ارتقا آگاهی مخاطبان هدف نسبت به برند استفاده کرد. یکی از استراتژی های فیزیکی که می توان برای افزایش فروش استفاده کرد پرچم تبلیغاتی است. درست است که این روزها افراد بیشتر روی تبلیغات آنلاین و اینترنتی کار می کنند اما استفاده از روش های بازاریابی سنتی رایج است و اگر به درستی انجام شود می تواند به همان اندازه تاثیر گذار باشد. برای مثال آگهی چاپ می کنند و از علائم و پرچم ها استفاده می کنند.

انواع پرچم های تبلیغاتی چیست ؟

چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها در انوع مختلف تولید می شود و به بازار هدف عرضه می شود تا به همه ی سلایق توجه شود. در ادامه به اختصار درباره ی انواع پرچم ها توضیح می دهیم:

 • پرچم رومیزی: این پرچم ها به دو شکل مخروطی و به صورت دو رو ساتن تولید می شوند. در پرچم های ساتن می توان در هر دو طرف آن برند تجاری و طرح ها را به چاپ رساند. از پایه هایی متفاوت برای این نوع پرچم ها استفاده می کنند مانند پنجه شیری و پایه خورشیدی که طبق سلیقه ی مخاطبان تولید می شوند. برای چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها به شکل مخروطی فقط می توان در یک طرف آن طرح چاپ کرد چون این پرچم ها تا شده و فقط می توان یک سوی آن را دید. این پرچم ها به شکل ریشه دوزی و بدون ریشه تولید می شوند و ریشه دوزی ها را با تنوع انجام داد ولی در مخروطی، تنها ریشه دوزی معمولی انجام می شود.
 • پرچم تشریفاتی: این پرچم ها به دلیل اینکه جمع نمی شوند می توان طرح ها را در هر دو طرف ساتن به چاپ رساند. در شکل مخروطی این نوع پرچم ها فقط یک طرف قابل چاپ می باشد. اگر به دنبال چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها هستنید و می خواهید به صورت ایستاده باشند می توانید پرچم تشریفاتی سفارش دهید. پرچم های ایستاده را می توان در دو شکل مخروطی و ساده تهیه کرد.
ادامه مطلب
چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی

مزایای استفاده از پرچم های تبلیغاتی

استفاده از پرچم تبلیغاتی مزایای زیادی برای کسب و کار دارد که در ادامه به اختصار توضیح می دهیم:

 • این پرچم های تبلیغاتی را روی مواد پلی استر طراحی و چاپ می کنند و با سجاف میدوزند. می توان این پرچم ها را به راحتی برپا کرد و یا برچید.
 • پرچم های تبلیغاتی قابل تنظیم کردن هستند و سبک و قابل حمل می باشند.
 • چاپ پرچم تبلیغاتی برای سازمان ها آسان است و این پرچم ها نیاز ندارند نگهداری شوند.
 • نسبت به سایر روش های بازاریابی ارزان قیمت هستند.
 • برای جلب توجه در غرفه ها و نمایشگاه ها بسیار کاربردی هستند.
 • در برابر باد و آب مقاومت دارند و با دوام هستند و می توان بارها از آن ها استفاده کرد.
 • می توان پرچم ها را در سایز ها و اشکال مختلف به چاپ رساند و آن را اختصاصی کرد.
 • می توان از آن ها برای استفاده در داخل شرکت و بیرون از آن، به کار برد.
 • در غرفه ها و نمایشگاه ها که فضا بسیار کوچک است، استفاده از پرچم های تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار بوده و گزینه ی مناسبی است.
 • پرچم ها شامل آرم شرکت و شعار تبلیغاتی و اطلاعات مختصری از فعالیت آن سازمان هستند و راهی مناسب برای جلب مخاطب به شمار می روند.
 • می توان آن ها را شست و شو داد و از آن مجددا استفاده کرد.

برای اینکه پرچم ها را سفارش دهید باید به بهترین چاپخانه مراجعه کنید تا محصول نهایی باکیفیت باشد. شرکت مجریان یکی از آژانس های تبلیغاتی معتبر در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم های تبلیغاتی هستند و از بهترین متریال ها استفاده می کنند تا نتیجه ی با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهند. در صورت تمایل به سفارش و خرید انواع پرچم های تبلیغاتی با همکاران ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *