هدایای تبلیغاتی لاکچری چیست|چاپخانه مجریان

هدایای تبلیغاتی لاکچری (۱۰ ایده هدایای تبلیغاتی لوکس)

هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لاکچری چیست ؟ شاید برای شما هم این پیش بیاید که هدیه تبلیغاتی چیست؟ از این هدایا در کجا استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که هدایای تبلیغاتی، درواقع هدایایی هستند که بیشتر موسسات و صاحبان کسب‌وکار جهت جلب توجه و وفاداری به کارمندان و مخاطبان خود اهدا می‌نمایند. حدف از این کار دستیابی و حفظ مشتریان وفادار برای کمک به کسب‌وکارها است. به‌ هر میزان که هدایایی که یک شرکت جذاب‌تر و خلاق‌انه‌تر باشند، تاثیر بیشتری روی مخاطبین مجموعه خواهد داشت. در حقیقت این تاثیرگذاری قطعاً موجب افزایش رضایت و حس وفاداری مخاطبین می‌شود.

تمام صاحبین مشاغل از روش‌های تبلیغاتی مانند چاپ سررسید و تقویم رومیزی، محصولات دیجیتال، ارائه ست مدیریتی و مواردی از این دست جهت هدایای مناسبتی خود بهره می‌برند. درواقع این هدایا چنانچه به‌رستی تهیه گردند، می‌توانند نقش بیلبورد تبلیغاتی را برعهده داشته باشند. اصولاً هدایای تبلیغاتی ابزاری جهت تبلیغات و جلب نظر مخاطبین محسوب می‌شوند. لذا اکثر شرک‌ها و سازمان‌ها سعی دارند به‌صورت مداوم از این روش تبلیغاتی بهره‌مند شوند.

ما در مقاله هدایای تبلیغاتی لاکچری (۱۰ ایده هدایای تبلیغاتی لوکس) شما مخاطبین محترم را با این روش تبلیغاتی آشنا خواهیم کرد، پس تا انتهای این مقاله با ما در وب‌سایت مجریان همراه باشید.

فهرست مطالب در این مقاله:

 • هدایای تبلیغاتی لوکس چیست؟
 • نقش هدایای تبلیغاتی لوکس در کسب‌وکارها
 • ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی لوکس
 • ۱۰ ایده هدایای تبلیغاتی لوکس
 • مزایای هدایای تبلیغاتی لاکچری
 • نتیجه‌گیری

هدایای تبلیغاتی لوکس چیست؟

مدیران موفق همواره دنبال بهترین ایده‌ها و روش‌ها جهت رونق و منحصربه‌فرد نشان دادن کسب‌وکارشان هستند. درواقع آن‌ها معتقدند که هدایای تبلیغاتی لاکچری و لوکس می‌تواند ابزاری قدرتمند و موثر در بازاریابی تجارتشان باشد. به‌طورکلی هدایای تبلیغاتی برای همه کسب‌وکارها مفید هستند؛ البته جهت تاثیرگذاری بیشتر باید با توجه به نوع کسب‌وکار و مشتریان انتخاب گردند.

در حوزه تبلیغات و بازرگانی کسب‌وکارها، طبق استراتژی‌های خاص بازاریابی روش‌ها و ابزارهای مختلفی موجودند تا به‌واسطه آن‌ها محصولات و خدمات کسب‌وکارها را معرفی نماییم. استفاده از ایده خلاقانه هدایای تبلیغاتی لوکس در بسته‌بندی جذاب یا ارائه خدمات و تخفیفات ویژه در زمان‌های مختلف یکی از روش‌های رایج در حوزه تبلیغات است که با اصولی خاص صورت می‌پذیرد.

ادامه مطلب
چاپ لوگو روی انواع ست مدیریتی

نقش هدایای تبلیغاتی لوکس در کسب‌وکارها

همانطور که به این نکته واقفید تبلیغات و بازاریابی، در پیشرفت کسب‌وکارها نقش بسیار پررنگی دارند. از کاربردی‌ترین روش‌ها در حوزه تبلیغات می‌توان به اهدای هدایای تبلیغاتی لوکس مانند انواع مدیریتی خودکار فلزی ، به برخی از مشتریان و مخاطبین خاص اشاره کرد. درواقع ارسال هدایای تبلیغاتی لاکچری موجب ایجاد حسی مثبت در مخاطبان ویژه خواهد شد و برند را به بهترین حالت ممکن معرفی می‌کند. شاید این روش تبلیغاتی به نسبت سایر روش‌ها، هزینه بالاتری داشته باشد؛ امّا باید این نکته را هم در نظر بگیرید که دایره مخاطبین شما در این روش بسیار محدودتر است. درواقع شما با خرید هدایای تبلیغاتی لوکس، حس وفاداری و خشنودی مشتری را تضمین می‌نمایید.

ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی لوکس

 • ظاهر زیبا و لوکس مهم‌ترین فاکتور هدایای تبلیغاتی لاکچری محسوب می‌شود.
 • هدایای تبلیغاتی لاکچری درست همانند هدایای تبلیغاتی چرمی، از هزینه و قیمت بالاتری برخوردار هستند.
 • این هدایا موجب ایجاد روابط مستحکم تجاری می‌شوند.
 • هدایای تبلیغاتی لوکس علاوه بر زیبایی باید از جنبه کاربردی هم برخوردار باشند.
 • هدایای تبلیغاتی لاکچری انتخاب شده، باید متناسب با موقعیت و مقام اشخاص تهیه شوند.
 • بیشتر مواقع هدایای تبلیغاتی لوکس ارائه دهنده‌ یک پیام یا شعار تبلیغاتی نیز هستند.
 • این هدایای تبلیغاتی به‌خاطر ظاهر شیک و کیفیت بالا به‌خوبی برند شما را معرفی می‌نمایند.

در ادامه مقاله شما را با ۱۰ ایده هدایای تبلیغاتی لوکس آشنا خواهیم کرد، پس همچنان با ما تا نتهای این مقاله از وب‌سایت مجریان همراه باشید.

۱۰ ایده هدایای تبلیغاتی لوکس

چنانچه به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی لوکس هستید که برای مخاطبین جذاب باشد و هم‌چنین کسب‌وکارتان را به‌خوبی معرفی نماید، در این بخش از مقاله قصد داریم ۱۰ هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری را خدمت شما مخاطبین محترم مجریان معرفی نماییم.

۱- ست مدیریتی

چنانچه قصد خریداری هدایایی خاص و لوکس را برای مخاطبان خود دارید، ست مدیریتی برای انتخاب محسوب می‌شود. برای آنکه این ست‌ها مورد پسند مخاطبین قرار گیرد، باید اقلام موجود در ست و رنگ آن‌ها متناسب با سلیقه‌ی آن‌ها در نظر گرفته گردد تا از دریافتشان احساس رضایت نمایند. درواقع شما می‌توانید در ست مدیریتی خود از هدایای تبلیغاتی چرم، پاوربانک، خودکار پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی و روان نویس، سررسید و مواردی از این دست هم با کیفیت بالا بهره‌مند شوید.

۲- سررسید لاکچری

درواقع تهیه یک سررسید لاکچری که بسیار کاربردی هم باشد برای شما انتخابی بسیار مناسب است. همانطور که به این نکته واقفید سررسیدها انواع متفاوتی دارند و از برگه‌هایی برخوردار هستند که تاریخ روزها در آن مشخص شده است و افراد قادرند با یادداشت کردن موارد ضروری مثل تاریخ جلسات در روز مشخص برنامه‌ریزی نمایند. هم‌چنین چاپ سالنامه‌ نیز یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها جهت هدایای تبلیغاتی لاکچری به‌شمار می‌رود، زیرا امکان شخصی سازی دارد و می‌تواند به‌سادگی لوگوی برند روی آن حک گردد و جلوه متفاوتی به خود بگیرد. درواقع سررسید لاکچری موجب ماندگاری و محبوبیت شما در ذهن مخاطب می‌شود.

ادامه مطلب
مزایای استفاده از شکلات برای هدایای تبلیغاتی +نحوه تاثیر آن در جذب مشتری

۳- ست هدایای چرمی

هدایای تبلیغاتی چرمی هم یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی لاکچری به‌شمار می‌روند که مورد پسند بیشتر افراد هستند. درواقع جنس، طراحی خاص، کیفیت و مدل‌های متنوع هدایای تبلیغاتی چرم، موجب پرطرفدار شدن این نوع از هدایا شده است. ست مدیریتی چرمی می‌تواند یک هدیه‌ مناسب برای مخاطبان ویژه‌ی شما باشد.

۴- هدایای لاکچری الکترونیک

درواقع دنیای مدرن موجب شده تا تقریباً عموم افراد به وسایل الکترونیکی و دیجیتال نیازمند شوند. باتوجه به این امر تبلیغاتی الکترونیکی با تنوع فراوان و کیفیت بالا یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی لوکس و لالکچری محسوب می‌شوند که بسیار کاربردی هم هستند. توجه داشته باشید که هرچه کیفیت هدایای دیجیتال بالاتر باشد این هدیه برای مخاطب خاص‌تر خواهد بود. پاوربانک تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، شارژر فندکی، هدفون، اسپیکر، موس و کیبورد بی‌سیم و مواردی از این قبیل درواقع در دسته پرطرفدار این هدایای لاکچری هستند.

دیگر هدایای تبلیغاتی لوکس عبارتند از:

۵- لیوان و ماگ لوکس

۶- خودکار تبلیغاتی لاکچری

۷- تقویم رومیزی لاکچری و لوکس

۸- ساعت مچی تبلیغاتی لوکس

۹- آبجکت‌های تزیینی شیک

۱۰- عطر و ادکلن تبلیغاتی

 

مزایای هدایای تبلیغاتی لاکچری

 • شناخت بهتر و بیشتر کسب‌وکار و برند شما به‌واسطه بهره‌مندی هدایای تبلیغاتی لوکس مانند هدایای مهندسی
 • ثبت دراز مدت در ذهن مخاطبین و مشتریان به‌واسطه استفاده از هدایای تبلیغاتی دریافت شده
 • ایجاد حس وفاداری و ارزش در مشتری نسبت به کسب‌وکار و برند شما

 

نتیجه‌گیری

ما به بررسی مزایایی هدایایی تبلیغاتی و ۱۰ ایده هدایای تبلیغاتی لوکس پرداختیم. امید است مقاله هدایای تبلیغاتی لاکچری (۱۰ ایده هدایای تبلیغاتی لوکس) برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در این زمینه با ما در وب‌سایت مجریان به اشترک بگذارید.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *