یادداشت رومیزی Z7253

تقویم رومیزی های ۱۴۰۱ رسید

چاپخانه و آژانس تبلیغاتی مجریان، چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را آغاز نموده و آمادگی خود را در زمینه تولید و چاپ انواع تقویم ها اختصاصی و اداری اعلام نموده است. تقویم ها از انواع هدیه های تبلیغاتی در پایاین سال هستند که از نظر کاربرد در میان مردم جزو پرکاربرد ترین ابزارها میباشند. بنابراین میتوانند گزینه مناسبی جهت چاپ تبلیغات و معرفی کسب و کار ها از طریق تقویم های رومیزی یا اختصاصی باشند.

تقویم رومیزی ۱۴۰۱

تقویم ها یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی سال نو میباشند. ازاین رو کسب و کارها، برند ها و سازمان ها با توجه به نوع مخاطبان و مشتری هایشان و همچنین برای کارکنان و کارمندانشان اقدام به چاپ تقویم های رومیزی در انواع مختلف مینمایند.

تقویم های پایه دار یا تقویم ها اداری یکی از بهترین ابزارها جهت استفاده بر روی میز کارمندان اداره ها و سازمان ها میباشند.

این نوع تقویم ها دارای انواع مختلفی ازنظر قطع، نوع کاغذ و یا کاربرد میباشند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

انواع تقویم های رومیزی و اداری

همانطور که در بالا گفتیم تقویم ها دارای انواع مختلفی از نظر نوع جنس، نوع کاربرد و یا قطع و… مباشند. که به معرفی و شرح هر یک خواهیم پرداخت.

تقویم اداری یا پایه دار

این نوع تقویم ها دارای انوع پایه ها از نظر نوع جنس هستند، پایه های چوبی، لمینیت، پلاستیکی و یا مقوای سخت یا نرم! همچنین این که این نوع تقویم ها در انواع روزشمار، ماه شمار و یا هفتگی به تولید و چاپ میرسند.

این نوع تقویم ها از نظر قطع برگه ها، و یا استند یا پایه شان در انواع مختلفی به تولید میرسند، اغلب صحافی این نوع تقویم ها از نوع فنری و یا فنر دوبل میباشد.

تقویم رومیزی B726

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم های رومیزی میتوانند حاوی برگه های یادداشت، جاخودکاری و یا استند های موبایل و تبلت نیزباشند. اغلب این تقویم ها همراه با یک خودکار و یا روان نویس ارائه میشوند، این نوع تقویم ها میتوانند دارای بخش های مختلف باشند، تقویم، برگه های یادداشت، جایادداشتی، جاخودکاری، گیره یادآوری و استند موبایل یا تبلت هستند.

تقویم یادداشت دار از نظر سایز برگه های یادداشت و یا پایه نیز در انواع مختلفی به تولید میرسند، اغلب صحافی این نوع تقویم ها فنری و یا فنر دوبل است.

تقویم رومیزی یادداشتی Z7255

تقویم های زیردستی

تقویم زیردستی نیز مانند دیگر انواع تقویم ها از نظر نوع کابردشان تفکیک شده اند. این نوع تقویم ها با توجه به برگه های یادداشت با سایز کاربردی که دارند، از انواع تقویم هایی هستند که بسیار مناسب استفاده منشی ها هستند، از این رو این نوع تقویم ها را تقویم ها منشی نیز مینامند.

تقویم زیردستی TH728

تقویم های اختصاصی

این نوع تقویم ها با توجه به اختصاصی و سفارشی بودنشان، یکی از بهترین انواع تقویم ها میباشند، با توجه به این که میتوان تمامی صفحات و برگه های تقویم را بصورت سفارشی طراحی نمود، میتواند انتخاب خوبی برای چاپ تبلیغات کسب و کارها، برند و یا سازمان ها باشند.

تقویم رومیزی M507

چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۱

با توجه به اینکه کیفیت چاپ در تولید و چاپ هدیه های تبلیغاتی بسیار مهم است، چرا که میتوانند نتیجه مستقیمی روی حس و اعتماد مشتری به آن کسب و کارها داشته باشند.
بنابراین میتوان نتیجه گرفت که یکی از اقدامات مهمی که علاوه بر طراحی تقویم ها و کیفیت و نوع جنس انها دارای اهمیت است، انتخای چاپخانه آن است. بنابراین بهتر است یکی از چاپخانه های باسابقه و بروز را جهت این کار انتخاب نمایید.

این استدلال های منطقی و به اصطلاح به اثبات رسیده، میتوانند در تولید و به چاپ رساندن انواع تقویم و یا سررسید ها و دیگر هدیه های تبلیغاتی هم صدق نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید