تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۰

یکی از پرطرفدارترین و بهترین هدیه های تبلیغاتی سال ۱۴۰۰ استفاده از تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۰ است. برند ها، سازمان ها و شرکت ها، بازاریان و حتی پزشک ها و کلینیک ها و… در ماه های پایانی سال، اقدام به چاپ تقویم رومیزی مینمایند، اسن کار را معمولا به آژانس ها و هولدینگ های تبلیغاتی میسپارند. از این رو میتوان گفت که کسب و کارهایی که قصد بر سفارش و چاپ تقویم دارند، باید در زمینه طراحی، نحوه سفارش، چاپ آن و همچنین در مورد انواع تقویم ها و خصوصیات آنها اطلاعاتی را کسب نمایند.

تقویم رومیزی اختصاصی

از جمله تفاوت های بارزی که تقویم ها رومیزی اختصاصی با سایر تقویم ها دارد، سفارشی بودن طراحی، ابعاد، و نوع تبلیغات روی آن است. شما به هیچ عنوان نمیتوانید طرح و ظاهر تقویم های رومیزی آماده را تغییر دهید، بنابراین اگر میخواهید در تک تک صفحات تقویم های رومیزی تصاویر و متون سفارشی شما باشد، باید اقدام به سفارش تقویم رومیزی اختصاصی نمایید.

انواع تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی نیز مانند دیگر هدیه های تبلیغاتی و یا سررسید ها، دارای انواع مختلفی از نظر نوع کاربرد، جنس، طرح و سبک هستند، که در ادامه به معرفی هر یک میپردازیم.

این نوع تقویم ها دارای انواع مختلفی از نظر نوع جنس پایه هستند، معمولا پایه این نوع تقویم ها از جنس مقوایی است، اما اگر بدنبال تقویم های اماده خاص هستید، میتواند تقویم رومیزی های پایه چوبی و یا تقویم ها پایه شیشه ای را برگزینید.

تقویم رومیزی آماده

تقویم های رومیزی آماده، تقویم های رومیزی پایه دار هستند که نمیتوان طرح، رنگ و یا طراحی آن را ویرایش نمود، که البته این نوع تقویم ها دارای انواع طرح های گوناگون هستند، از این رو هر نوع سبک و سلیقه ای میتوانند از این نوع تقویم ها برای چاپ آرم و لوگوی تجاری روی آن استفاده نمایند.

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم های رومیزی با یادداشت یا تقویم یادداشتی ها، از انواع جذاب و پرطرفدار هستند، البته این نوع تقویم ها بسیار پرکاربرد هستند.

اغلب این نوع تقویم ها دارای استند موبایل و تبلت و همچنین گیره های یادآوری هستند. گاها علاوه بر داشتن جای خودکار، همراه با یک خودکار و یا روان نویس تبلیغاتی به مشتری ارائه میشود.

تقویم زیردستی

این نوع تقویم ها با داشتن برگه های یادداشت بزرگ تر، به تقویم های زیردستی تقویم منشی نیز گفته میشود.

تقویم اختصاصی

درمورد این نوع تقویم ها که در بالا توضیحاتی داده شد، تقویم ها اختصاصی از بهترین نوع تقویم های تبلیغاتی هستند.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

موضوع چاپ تقویم رومیزی، یکی از مهمترین موضوعات بعد از طراحی تقویم است، به این نکته توجه داشته باشید که اگر تقویم رومیزی که میخواهید به مشتری هایتان ارائه دهید، فاقد کیفیت و جنس مناسب باشند، نه تنها یک بازاریابی موفق برای برند شما بوجود میآورد، بلکه میتواند اثرات منفی روی تبلیغاتیو در نهایت برند و کسب و کار شما بگذارد.

از این رو باید بتوانید یک چاپخانه مناسب جهت چاپانواع تقویم های خود برگزینید. چاپخانه مجریان که زیرنظر آژانس تبلیغاتی مجریان مدیریت میشود، یکی از بهترین و باکیفیت ترین چاپخانه ها با سابقه بالای بیست سال در تهران است.

شما میتوانید تمامی امور چاپ و تبلیغاتی خود را به چاپخانه مجریان بسپارید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.