کارت ویزیت الکترونیکی

با کارت ویزیت الکترونیکی ، جدیدترین روش تبلیغاتی آشنا شوید!

تبلیغات ارزان با کارت ویزیت الکترونیکی داشته باشید. شما با این نوع طراحی کارت‌ ویزیت می توانید به‌واسطه بهره‌مندی از تکنولوژی و حوزه دیجیتال مارکتینگ جایگزینی مناسب برای کارت ویزیت‌های کاغذی خود داشته باشید. درواقع ما در کارت ویزیت الکترونیکی با در اختیار داشتن صفحه وب به‌طور اختصاصی امکان درج اطلاعات شخصی خود را داریم. هدف از طراحی کارت الکترونیکی دستیابی به اهداف کلی دیجیتال مارکتینگ است. تنها با ایجاد فایلی واحد، ساده با قابلیت اشتراک‌گذاری می‌توانیم تا تمام اطلاعات تماس خود را در آن بگنجانیم.

بسیاری از افراد در پلتفرم‌های زیادی مثل لینکدین، توییتر، اینستاگرام و مواردی از این دست فعالیت هستند که اشتراک‌‌گذاری تمامشان در آن واحد، شاید کمی سخت باشد. به موجب این امر کاربرد کارت ویزیت دیجیتالی در چنین موردی بی‌نظیر است. ما در این مقاله از وب‌سایت سررسید مجریان قصد داریم تا شما مخاطبان محترم را با تبلیغات ارزان با کارت الکترونیکی و انواع آن آشنا نماییم. پس جهت شناخت ماهیت کارت  الکترونیکی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

فهرست مطالب در این مقاله

 • کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟
 • مزیایی کارت ویزیت الکترونیکی
 • انواع کارت ویزیت الکترونیکی
 • هدف از طراحی کارت ویزیت الکترونیکی
 • قیمت کارت ویزیت الکترونیکی
 • نتیجه گیری

 

کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟

امروزه با فراگیر شدن اینترنت و حوزه دیجیتال همه چیز از جمله روش‌های تبلیغات و بازاریابی با تغییراتی اساسی مواجه شده است. کارت ویزیت‌ها هم در حوزه تبلیغات از این قاعده مستثنی نیستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی مانند کارت ویزیت الکترونیکی در دنیای تبلیغات وجود دارند. کارت الکترونیکی درست همانند کارت کاغذی شناسنامه‌ کسب‌وکار و بیزینس شما محسوب می‌شود.

این نوع از کارت ویزیت‌ها، به‌صورت پیامکی بوده که برای تلفن همراه مشتریان ارسال می‌‌گردد و ماندگاری بالاتری نسبت به کارت ‌ویزیت کاغذی برخوردار است. برخی از افراد استفاده از کارت الکترونیکی را برای کسب و کار خود زیاد جالب نمی دانند، امّا درواقع استفاده از این کارت با مزایایی زیادی همراه است که در ادامه مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

 

مزایای کارت ویزیت الکترونیکی

این ابزار تبلیغات درست همانند دیگر موارد در حوزه تبلیغات از مزایایی برخوردار است. در این بخش از مقاله می‌خواهیم تا به ویژگی‌های بارز کارت ویزیت الکترونیکی اشاره نماییم که عبارتند از:

 • کارت ویزیت الکترونیکی این امکان را دارد که به فیلم و عکس هم مجهز شود.
 • شماره تماس ما به‌صورت اتوماتیک در تلفن مخاطبان ذخیره خواهد شد.
 • محتوای کارت الکترونیکی به‌طور نامحدودی امکان ویرایش دارد.
 • ما با داشتن کارت الکترونیکی درواقع یک بانک اطلاعاتی یکپارچه از مشتریان خودمان را خواهیم داشت.
 • قابلیت ارسال پیامک خدماتی، تبلیغاتی و مناسبتی در کارت الکترونیکی وجود دارد.
 • اشتراک‌گذاری شبک‌های اجتماعی و اطلاعات تماس در کارت الکترونیکی به‌راحتی امکان‌پذیر است.
 • قابلیت مسیریابی به‌واسطه استفاده از لوکیشن در کارت الکترونیکی به‌سادگی میسر است.
 • برگذاری امکان قرعه کشی میان مشتریان در تاریخ و زمان مشخص در کارت الکترونیکی
 • این نوع از کارت ویزیت‌ها نسبت به کارت ویزیت کاغذی بسیار مقرون به صرفه است.
ادامه مطلب
کیف پول تبلیغاتی و چاپ روی کیف پول چرم

 

انواع کارت ویزیت الکترونیکی

به‌طور کلی، انواع کارت ویزیت الکترونیکی شاید با اشکال و ویژگی‌های مختلفی طراحی بشوند. در موارد زیر، چند مدل از رایج‌ترین کارت ویزیت‌ها الکترونیکی را خدمت شما مخاطبان محترم مجریان معرفی می نماییم:

 

فایل vCard

این فرمت درواقع برای کارت الکترونیکی بسیار رایج است و اکثر نرم‌افزارهای مدیریت تماس از آن پشتیبانی به عمل می‌آورند. درواقع فایل vCard حاوی اطلاعات شخصی ما مثل نام، شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس فیزیکی است.

 

کارت ویزیت با QR کد

در این مدل از کارت ویزیت اطلاعات شخصی ما در یک کارت ذخیره می‌شود و سپس یک کد QR به آن اضافه خواهد شد. درواقع با اسکن کد QR، اشخاص قادرند تا به‌صورت مستقیم به اطلاعات ما دسترسی یابند و هم‌چنین با ما در انواع شبکه‌های اجتماعی ارتباط داشته باشند.

 

کارت تعاملی

این نوع از کارت ویزیت‌های الکترونیکی از امکانات تعاملی بیشتری برخوردار هستند. این ویژگی‌ها می‌تواند از لینک‌ها به وبسایت، صفحات اجتماعی و ویدئوها را شامل شود که به ما این امکان را می‌دهد تا با اشخاص به شکل آنلاین ارتباط داشته باشیم.

 

کارت ویزیت الکترونیکی با رزومه

این نوع کارت الکترونیکی اطلاعاتمان را  در کنار رزومه حرفه‌ای ما به نمایش می‌گذارد. درواقع ما می‌توانیم اطلاعات شخصی خود، تجاری و توضیحات بیشتر درباره تجربه و مهارت‌هایمان را در آن به‌راحتی درج نماییم.

 

پیامکی

این نوع از کارت ویزیت‌ها، یکی دیگر از روش‌های جدید جهت ارسال اطلاعات تماس و جزئیات حرفه‌ای به دیگر اشخاص است که از به‌واسطه پیامک صورت می‌پذیرد. با بهره‌مندی از این روش، ما می‌توانیم کارت ویزیت خود را به‌طور متنی در فرمتی کوتاه و مختصر از طریق پیامک برای سایر اشخاص دیگر ارسال نماییم.

ادامه مطلب
بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز چیست؟

 

طراحی کارت ویزیت الکترونیکی

 

هدف از طراحی کارت ویزیت الکترونیکی

به این نکته مهم توجه داشته باشید که هدف از طراحی کارت ویزیت الکترونیکی، در کنار یافتن مشتریان جدید نیست، چراکه هیچ فردی جهت خرید محصولات و جستجو نیازهای خود به سامانه پیامکی مراجعه نخواهد کرد. به‌طور کلی عموم افراد برای چنین کاری به صورت مستقیم به موتور جستجوگر گوگل مراجعه می‌نمایند. پس همان‌طور که مشخص است هدف اصلی طراحی کارت الکترونیکی ایجاد ارتباط با مشتریان در کنار ارتقای اهداف دیجیتال مارکتینگ است.

 

قیمت کارت ویزیت الکترونیکی

برای خرید و بهره‌مندی از کارت ویزیت دیجیتال باید ابتدا در سامانه مدنظرمان ثبت نام نماییم و سپس وارد پنل کاربری خود شویم. بعد از گذراندن مراحل ثبت نام با مطالعه کامل شرایط و امکانات هر کدام از پنل‌ها، می‌توانیم سرویس مدنظر خود را خریداری کنیم. درواقع ما با خریداری پنل اس ام اس مدنظرمان قادریم تا به سیستم پاسخگوی خودکار دسترسی پیدا کنیم و به‌طور نامحدودی کد CRM اختصاصی به‌صورتی رایگان داشته باشیم.

به‌طور کلی با خریداری پنل مدنظرمان در ادامه نیز می‌توانیم از خدمات آن بهره‌مند شویم. مثلاً به‌واسطه پنل پیامک می‌توانیم پیام‌های خودمان را به‌صورتی انبوه ارسال نماییم و هم‌چنین با دادن یک ارزش افزوده از مشتریان بخواهیم که به‌عنوان مثال عدد ۲ را به سامانه پیامکی شما ارسال نمایند. درواقع با این کار ما به شکلی هدفمند یک بانک شماره از مشتریان بدست می‌آوریم که از آن می‌توانیم جهت تبلیغات و بازاریابی بهره ببریم.

 

نتیجه گیری

شاید امروزه درباره کارت الکترونیکی چیزی شنیده باشید که با یک سری بازاریاب در مورد مزایای آن صحبت نموده باشید.  درواقع بازاریاب‌ها قصد دارند تا به اصطلاح کد crm را به شما بفروشند. یکی از امکانات مهم پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که شما با آن می‌توانید برای ارتباطی پایدار با مشتریان استفاده نمایید.

ما در این مقاله به موضوع معرفی کارت ویزیت الکترونیکی و انواع آن پرداختیم. امید است مقاله تبلیغات ارزان با کارت الکترونیکی برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه کارتهای ویزیت الکترونیکی با ما در وب‌سایت مجریان به اشترک بگذارید. هم چنین مجموعه ما در زمینه چاپ کارت ویزیت به شما عزیزان خدمات با کیفیتی را ارائه می کند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *