کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی

با کاربردی ترین هدیه های تبلیغاتی آشنا شوید + معرفی ۴ ایده خلاق و جذاب

همیشه انتخاب هدیه‌ ای که مخاطب‌ پسند باشد و در کنار آن بتوان با استفاده از آن به تبلیغات خدمات و محصولات شرکت یا سازمان‌ها پرداخت و البته قیمت مناسبی هم داشته باشد؛ بسیار دشوار و مشکل بوده است. صاحبان کسب و کار باید علاوه بر انتخاب کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی ، هدیه ای را برگزینند که پتانسیل این را داشته باشد که در حین رفع نیازهای روزانه مخاطب، به تبلیغ موثر خدمات آنها نیز بپردازد و از آن طریق مشتری و کاربران جدیدی را جذب کند.

با تهیه هدیه‌ ای خاص و کاربردی مانند سررسید تبلیغاتی که انتخاب بسیاری از افراد به ویژه در نزدیکی سال نو می باشد ، در ذهن مخاطبانتان ماندگار می‌شوید! اما به جز آن چه هدایای شیک و جذابی می توان برگزید؟ مجموعه مجریان قصد دارد تا بهترین و کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی سال را در این مقاله معرفی کند. بنابراین با ما همراه باشید تا با کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی آشنا شوید و همچنین چند نمونه کاربردی هدیه تبلیغاتی را در این مقاله مفید و جذاب بخوانید.

 

کاربردی ترین هدیه های تبلیغاتی

هدیه‌های تبلیغاتی یک نماد یا نماینده از برند شرکت یا سازمان در نزد مخاطبان و مشتریان هستند که ممکن است در لحظات سخت و یا خوش مشتریان در کنارشان باشند و به کمک آن‌ها بیایند و نیازی را از آن‌ها رفع کنند؛ برای همین باید در انتخاب و تهیه این هدایا، محصول خوب و کاربردی را انتخاب کرد. اما کاربردی ترین هدیه های تبلیغاتی چه چیزهایی هستند؟ با هدیه دادن چه چیزهایی می‌توان به مشتری حس خوب بخشید و قدم به قدم در امور روزانه‌اش همراهش بود؟ در ادامه بر اساس تجربه و بازدهی که از مخاطبان داشته‌ایم، به معرفی چند نمونه کاربردی هدیه تبلیغاتی خواهیم پرداخت که به شما ایده‌های جذابی خواهد داد که با کمک آن می‌توانید تصمیم‌گیری بهتر و آسان‌تری برای تهیه هدیه تبلیغاتی مناسب برای برند شرکت خودتان داشته باشید.

 

خودکار تبلیغاتی ، هدیه ای کاربردی که همیشه و همه جا همراه مشتری هستید !

از ارزان‌ترین و کاربردی‌ترین هدایایی که می‌توان تهیه کرد و از طریق آن به تبلیغ نام برند شرکت و خدمات آن پرداخت، می‌توان به خودکار اشاره کرد. با هدیه دادن خودکار تبلیغاتی ، همیشه و همه جا همراه مشتری هستید! چراکه خودکار ابزاری است که در تمامی شرایط و مکان‌ها نیاز هر گروه سنی با هر موقعیت شغلی است و در هر استفاده از این ابزار چشمشان به نام برند شرکت افتاده و همین باعث می‌شود تا نام برند شما در ذهن آن‌ها ماندگار شود و خود نیز مشتریانی ماندگار و دائمی باشند. این هدیه تبلیغاتی را می‌توان در انواع فلزی، خودکار پلاستیکی ، تاچ، روان‌نویس و بسیاری موارد دیگر در جعبه‌های خاص و لوکس تهیه کنید و به مخاطبان هدف خود هدیه کنید.

ادامه مطلب
چگونه چاپ دفتر تلفن تبلیغاتی میتواند به یک کسب و کار رونق ببخشد

 

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

 

ساعت دیواری تبلیغاتی ، گذر دقایق با نام برند شما شیرین‌تر می‌شود !

از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزاری که همه گروه سنی در هر مکانی به آن نیاز دارند و در مقابل دید همگان قرار دارد، ساعت دیواری تبلیغاتی است که امروزه از آن در لیست بهترین و کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی نام برده می‌شود. با ساعت دیواری تبلیغاتی، گذر دقایق با نام برند شما شیرین‌تر می‌شود! بنابراین پیشنهاد مجریان به شما تهیه ساعت دیواری به عنوان هدیه تبلیغاتی است، چراکه در معرض دید است و هزینه آن نسبت به سایر هدایا و ابزارهای تکنولوژی کمتر و مناسب‌تر بوده و به راحتی می‌توان آن را در انواع رنگ‌ها و طراحی‌ها سفارش داد، همچنین می‌توانید به جای ساعت دیواری، ساعت مچی یا ساعت رومیزی برای مخاطبان خود هدیه کنید.

 

آفتابگیر تبلیغاتی ، نگاه همه به سوی نام برند شرکت شما

یک هدیه کاربردی خوب، هدیه‌ای است که در شرایط سخت و نامناسب به کمک مخاطب و مشتریان شما بیاید؛ اینگونه است که نامی خوش و ماندگار از برند شما در یادها خواهد ماند. با تهیه و هدیه دادن آفتابگیر تبلیغاتی ، نگاه همه به سوی نام برند شرکت شما خواهد بود و به این صورت با هزینه اندک و بدون تاثیر مستقیم شما، تبلیغات گسترده‌ای رخ خواهد داد که تاثیر بسیار مثبتی در پیشرفت و شناخته شدن شرکت و خدمات شما خواهد داشت. آفتابگیر تبلیغاتی با نصب آسان بر روی شیشه ماشین‌ها توسط مشتریان و مخاطبان و هزینه کمی که برای تهیه آن صورت می‌گیرد، یکی از بهترین و کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی است که به صاحبان کسب و کارها پیشنهاد می‌شود.

ادامه مطلب
استفاده از هدایای تبلیغاتی بهتر از تبلیغات سنتی و رسانه ای 

 

ماگ تبلیغاتی ، یک هدیه محبوب و کاربردی

یکی از بهترین و کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی است که اکثر شرکت‌ها از آن برای تبلیغ نام برند و لوگوی شرکت و یا سازمان خود استفاده می‌کنند. به این دلیل این محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی محبوب شده که در زمان‌های بسیاری همراه مشتری و مخاطبان هدف است و در هر استفاده مخاطب نام برند و لوگو شرکت را مشاهده می‌کند و این باعث ماندگاری و تثبیت نام آن شرکت در ذهن مشتری می‌شود.

ماگ تبلیغاتی یک هدیه محبوب و پرطرفدار است که می‌توان در انواع مدل‌ها، جنس‌ها، رنگ‌ها و طرح‌ها آن‌ها را تهیه کرد و همچنین قابل ذکر است که ماگ‌های تبلیغاتی، قابلیت سفارش‌دهی نیز هستند تا بر اساس سلیقه و مدل پیشنهادی شما آماده و ساخته شود. مجریان پیشنهاد می‌کند شما نیز برای تبلیغات خود از ماگ تبلیغاتی استفاده کنید.

 

ماگ سرامیکی تبلیغاتی

 

سخن آخر

همانطور که گفته شد یکی از راه‌های انجام تبلیغات، هدیه کردن گزینه‌های کاربردی و خاصی است که در امور روزانه می‌تواند برای مشتریان مفید واقع شود مانند یک خودکار فلزی که برندتان را بر آن چاپ کرده باشید. موارد بسیاری است که می‌توان از آن‌ها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد اما از آن‌جا که هدف صاحبان شرکت از هدیه دادن، تبلیغ نام برند است، باید وسیله‌ای را تهیه کرد که هم از نظر هزینه مناسب بوده و هم کاربردی باشد که مشتری بتواند به دفعات در یک روز از آن استفاده کند که در این صورت نام برند شرکت در ذهن او ماندگار می‌شود. اگر شما هم به فکر انتخاب کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی هستید که به بهترین شکل خدمات و محصولات شرکت شما را تبلیغ کنید، همین الان با ما تماس بگیرید. مجریان در کنار شماست!

 

سوالات متداول

۱. کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی برای شرکت‌ها چیست؟

از هدایای تبلیغاتی کاربردی می‌توان به مواردی مانند ساعت مچی، رومیزی و یا ساعت دیواری تبلیغاتی، خودکار، آفتاب گیر و ماگ تبلیغاتی اشاره کرد.

۲. بهترین هدیه تبلیغاتی چه هدیه‌ای است؟

هدیه‌ای که کاربردی بوده و برای مشتری مفید واقع شود، همچنین هزینه اندکی برای تهیه آن صرف شود را می‌توان به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی معرفی کرد.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *