چاپخانه

چاپخانه مجریان

چاپخانه افست – چاپخانه دیجیتال مجریان

چاپخانه مجریان مجهز به ماشین آلات روز آلمان از سالیان قدیم و از فعالان این بخش بوده است و از پدر به پسر رسیده است. یکی از مهمترین بخش هایی که یک چاپ خانه باید دارا باشد، چاپ افست است، شناخته ترین چاپ افست تهران نیز چاپ خانه مجریان میباشد.

چاپخانه مجریان، بهترین چاپ خانه تهران

چاپ خانه مجریان یکی از قدیمی ترین و بهترین چاپخانه تهران میباشد. مدیریت چاپخانه مجریان زیر نظر شرکت تبلیغاتی مجریان میباشد که با داشتن سابقه بالا در این زمینه توانسته است بالاترین میزان رضایتمندی در میان سایر چاپ خانه ها را کسب نماید.

چاپ افست تهران

چاپ افست یکی از رایج ترین و مرسوم ترین شیوه های چاپ در ایران میباشد، شرکت تبلیغاتی مجریان نیز تا کنون با داشتن بروز ترین ماشین آلات و امکانات، در این زمینه فعالیت های پررنگی داشته است. از چاپ افست بصورت گسترده در مواردی همچون؛ چاپ سالنامه اختصاصی، چاپ انواع کاتالوگ، تقویم ها و کتاب ، بروشور و پوستر، انواع سربرگ ها و کارت ویزیت ها، پاکت نامه و ست های اوراق اداری و در مجموع هر نوع چاپ روی کاغذی که در تیراژ بالای ۱۰۰۰ و یا با کیفیت بالا صورت میگیرد استفاده میشود.

چاپ افست مجریان، در بخش افست حرف های زیادی برای گفتن دارد و می توان به چند مزیت آن اشاره کرد:

زمانبندی مناسب (تحویل سریع چاپ)

با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای موجود  و مدیریت زمان توسط این نرم افزار، براحتی می توان زمان بندی مناسب و دقیق را به مشتری ارائه داد.

کیفیت بالا چاپ

استفاده از جدیدترین و متنوع ترین دستگاه های چاپ افست و چاپ دیجیتال این مهم را برای مجریانی ها آسان کرده است.

قیمت مناسب خدمات چاپ

به دلیل مستقیم بودن چاپخانه و بدون واسطه گری مسلما تمامی سفارشات از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

درباره مجریان تماس با مجریان

بخش های چاپخانه مجریان

چاپ افست

چاپخانه افست

چاپ افست برای سفارشات با تعداد حداقل ۱۰۰۰ عدد و تعداد صفحات بالا و قابلیت های خاص استفاده می شود . تمام موارد چاپ کاغذی جزو این دسته مـی بـاشـنـد. مانند چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور ، چاپ پوستر ، چاپ فولدر ، چاپ اوراق ادرای ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ لیبل بسته بندی، چاپ جعبه، چاپ سالنامه اختصاصی و…

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال برای سفارشات با تعداد کمتر از ۱۰۰۰ عدد و حتی ۱ عدد استفاده می شود . با توجه به عدم پیش نیاز ، بلافاصله در کمتر از چند دقیقه قابل چاپ می باشد .چاپ دیجیتال برای مواردی که زمان اندکی دارید بسیار گزینه مناسبی است و تاسایز +A3 براحتی قابل چاپ است

لیتوگرافی

لیتوگرافی

پیش از چاپ برای شروع هرگونه چاپ افست ، باید طرح تبدیل به زینک شود و سپس زینک بر روی دستگاه چاپ نصب شود . زینک های مجریان همگی پلیت با ترام عالی با کیفیت بالا است

صحافی چاپخانه مجریان

حساس ترین بخش هر پروژه چاپی در بخش صحافی آن است که آخر کار است. استفاده از ماشین آلات تمام اتومات صحافی و بدون دخالت دست ، کیفیتی حرفه ای در سفارشات چاپ به شما می دهد

نحوه کار چاپ افست

تکنولوژی چاپ افست تا حدودی پیچیده است. در این دستگاه برای هر رنگ چاپ، از سه عدد استوانه اصلی استفاده میشود. دور غلطک استوانه ای اول یک صفحه فلزی از جنس آلومینیوم که اصطلاحا با آن زینک یا پلیت گفته میشود پیچیده است.این نوع صفحه قبلا پیش از چاپ لیتوگرافی ساخته شده است. در چاپ لیتوگرافی فایلی که به جهت چاپ ارسال شده است که به چهار دسته تشکیل دهنده رنگی آن تقسیم میشود ( CMYK )، و هر یک از این رنگ ها بر روی ورقه آلومینیومی چاپ میشوند.

جنس سطح زینگ بطوری است که به هیچ عنوان مرکب را به خودش جذب نمیکند، در حالی که آب را کاملا جذب مینماید.جنس سطح پلیمری دقیقا بر عکس است، یعنی آب را جذب و مرکب را به خود جذب نمیکند. غلطک زینک با توجه به تصویری که با مواد پلیمری بر سطح آن نقش بسته است مرکب را از غلطک جذب می نماید و در دیگر سطح ها تنها مرطوب میشود. سپس این رنگ های جذب شده را به غلطک بعدی از که از جنس لاستیک میباشد، منتقل میکند. در نهایت این غلطک لاستیکی بر روی سطح کاغذ میچرخد و مرکب را به سطح کاغذ منتقل میکند.

۵/۵ (۱ نظر)