سررسید اختصاصی یا سررسید معمولی ؟

سررسید اختصاصی یا سررسید معمولی ؟

بحث در مورد اینکه سررسید اختصاصی یا سررسید معمولی برای تبلیغات و بازاریابی مناسب تر است بحثی پر نکته و پر نتیجه خواهد بود. اینکه چه نوع سررسیدی اعم از اختصاصی و یا معمولی برای چاپ تبلیغات بهتر است را میتوان بسته به یکسری فاکتورهای مهم مورد بحث قرار داد.

چاپ سالنامه چه از نوع اختصاصی و چه از نوع معمولی همواره از بهترین روش های تبلیغاتی و بازاریابی بوده است. بنابراین میتوان گفت که این نوع روش تبلیغات بسیار پربازده و موثر نیز واقع خواهد شد. برند ها و کسب و کارهای زیادی همواره به دنبال برنامه ریزی های سالانه برای چاپ سررسید ها و انواع تقویم ها هستند و این استراتژی تبلیغات دائمی در برنامه هر ساله شان قرار دارد.

چاپ سررسید اختصاصی یا سررسید معمولی

چاپ سررسید اختصاصی یا سررسید معمولی همان طور که پیش تر نیز گفتیم یکی از متداولترین و پر بازده ترین انواع روش های تبلیغات است. اما این که سررسید معمولی برای تبلیغات انتخاب بهتری است یا سررسید اختصاصی، یک بحث مشخص و واضح است. شما کافی است فرق بیان این دو نوع سالنامه تبلیغاتی را بدانید.

در ادامه به تفاوت این دو نوع سالنامه تبلیغاتی میپردازیم؛

تفاوت سررسید اختصاصی و سررسید معمولی

همانطور که میدانید، چاپ سررسید معمولی تنها به چاپ لوگو و آرم روی جلد سررسید و یا روی پلاک سررسید اطلاق میشود. این در حالی است که در چاپ سالنامه اختصاصی نه تنها روی جلد سالنامه حک لوگو و آرم صورت میگیرد، بلکه لت هایی نیز بصورت اختصاصی طراحی شده و در صفحات ابتدایی سررسید قرار میگیرد.

وجود این لت های گلاسه با توجه به سفارشی بودنشان، میتوانند معرف بهتری برای آن کسب و کار و برند باشند. بنابراین میتوان گفت که سررسید اختصاصی میتواند بازدهی بهتری نسبت به چاپ معمولی انواع سالنامه ها داشته باشد.

البته این نکته را نیز یادآور شویم که سالنامه اختصاصی هزینه برتر بوده و سررسید های معمولی نیز به عنوان هدیه های تبلیغاتی بسیار قدرتمند و تاثیرگذار عمل میکنند.

چاپ سررسید

چاپ سررسیدهای اختصاصی یا سررسیدهای معمولی باید با بالاترین کیفیت ممکن انجام شود چرا که کیفیت در رضایت مشتری بسیار موثر بوده و همانطور که کارشناسان امور تبلیغات و بازاریابی تاکید میکنند، این رضایتمندی مشتری است که میتواند فرایند اعتماد سازی را در ذهن مخاطب ایجاد نماید و آن را به سمت برندی خاص سوق دهد.

انتخاب چاپخانه یکی از مراحلی است که برای رسیدن به این مهم به آن توجه ویژه داشته باشید، بنابراین در انتخاب این فاکتور بی توجه نباشید.

چاپخانه مجریان که تحت مدیریت شرکت تبلیغاتی مجریان است، یکی از با سابقه ترین چاپخانه ها در تهران میباشد که همواره سعی ب بروز نگه داشتن تجهیزات و ماشین آلاتش بوده و رضایتمندی مشتری در صدر اهداف این چاپخانه و شرکت تبلیغاتی قرار دارد.

بنابراین میتوان گفت که یکی از بهترین چاپخانه ها در تهران نیز محسوب میشود، با توجه به اینکه در طی سالهای پیاپی توانسته است موفق به کسب نشان رضایتمندی مشتری با رضایت آرای حدود ۹۲ درصد مشتریانش باشد. که این نشان میتواند خیال هر مدیری را از بابت انواع امور چاپ و تبلیغاتش نسبت به همکاری با این شرکت تبلیغاتی آسوده نماید.

 

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.