سررسید اختصاصی چیست|چاپخانه مجریان

سفارشی سازی سررسید چه تاثیری در برندینگ کسب و کار شما دارد؟

سررسید اختصاصی چیست ؟ یکی از سوالاتی است که برای بسیاری از مدیران کسب و کارها، برند ها و سازمانها بوجود می آید، سررسید اختصاصی یک نوع سررسید سفارشی سازی شده است. سفارشی سازی شده یعنی اینکه تمامی طرح برگه ها، لت ها و جلد سررسید به دلخواه و سفارش مشتری و بصورت اختصاصی طراحی شده است. در چاپ سررسید ۱۴۰۲ یکی از بهرین انتخاب ها سررسید اختصاصی است.

 چاپ سررسید اختصاصی چیست ؟ 

چاپ سررسید اختصاصی چیست ؟ برای سفارش و چاپ سررسید اختصاصی باید نکات زیادی را مد نظر داشته باشید. نکاتی که شما را به سمت و سوی نتیجه گیری درست تر و بهتر سوق میدهد. نتیجه استفاده از سررسید سفارشی به عنوان یکی از انواع هدایای تبلیغاتی از سمت مشتری و هدیه گیرنده مشخص میشود. این نتیجه همان اعتماد سازی میان کسب و کار یا برند مربوطه و مشتری است! این اعتماد از کیفیت برمی خیزد، و از رضایتمندی! در ادامه به مهمترین فاکتورهایی که برای سفارش و چاپ سررسید ها باید در نظر داشته باشید میپردازیم.

خرید از تولید کننده سررسید

بهترین جایی که میتوان اقدام به سفارش سررسید نمود، شرکت های تبلیغاتی هستند که خود دارای چاپخانه مستقل و باسابقه هستند و در این بین خود تولید کننده و توزیع کننده انواع سالنامه ها هستند. شرکت تبلیغاتی مجریان با سابقه ای چند دهه در زمینه تولید و چاپ انواع هدیه های تبلیغاتی توانسته است در بین رقبای خود بالاترین میزان رضایتمندی مشتری را کسب و همچنین در حال حاضر جزو اصلی ترین تولید کننده های سررسید باشد.

بهترین روش برای صرفه جویی در هزینه ها، خریدِ بدون واسطه و مستقیما از تولید کننده هر کالا است!

بهترین چاپخانه در تهران

انتخاب چاپخانه مطمئن نیز در این امر بسیار حائز اهمیت است و میتوان گفت که یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید در نظر داشته باشید. چاپخانه مجریان با سابقه ای بیست و چندساله در زمینه چاپ انواع هدیه های تبلیغاتی و دیگر روش های بازاریابی توانسته است یکی از بهترین و قدیمی ترین چاپخانه ها شناخته شود. این چاپخانه همواره در تلاش این بوده است که تجهیزات خود را مجهز و بروز نگه دارد. چاپ افست و چاپ دیجیتال در این چاپخانه یکی از مهمترین بخش های آن است.

اگر بدون انجام تحقیقات و بررسی های لازم اقدام به انتخاب چاپخانه نمایید، ممکن است نتیجه نهایی چاپ سررسید شما نا مناسب باشد، به این معنی که فاقد کیفیت های لازم باشد، قطعا مشتری نمیتواند از دریافت هدیه ای تبلیغاتی بدون کیفیت احساس رضایت نماید.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که این رضایتمندی مشتری است که فرآیند اعتماد سازی را ایجاد میکند.

بودجه خود را مشخص کنید !

یکی از کارهایی که در ابتدای هرنوع سفارشی باید در نظر بگیرید، مشخص نمودن بودجه ای است که میخواهید آن را صرف سفارش و چاپ سررسید نمایید. در واقع این بودجه شماست که میتواند در انتخاب نوع سررسید، نوع چاپ، و تعداد سفارش شما موثر باشد.

کارشناسان امور تبلیغاتی و بازاریابی، هزینه های تبلیغات را هزینه تلقی نمیکنند، آنها معتقند که هزینه های تبلیغات نوعی سرمایه گذاری است.

انتخاب نوع سررسید و ارائه طرح

در یکی دیگر از مراحل باید با توجه به بودجه تبلیغاتی که اختصاص داده اید نوع سالنامه خود را نتخاب نمایید، سالنامه ها انواع مختلفی دارند که این انواع با توجه به قطع، نوع جلد و نوع تقویم و صحافی آنها مشخص میشوند. سررسید ها به طور کلی از نظر قطع و اندازه به انواع؛ سررسید وزیری، سررسید ارگانایزر، سررسید رقعی، سررسید جیبی یا پالتویی، سررسید خشتی، سررسید اروپایی و سررسید های یادداشت دار تقسیم میشوند. سالنامه ها از نظر نوع تقویمشان به سالنامه های روز شمار، سالنامه های هفتگی و ماه شمار دسته بندی مشوند. صحافی سررسید یکی دیگر از آیتم هایی است که در انتخاب نوع و نتیجه نهایی موثر واقع میشود، انواع صحافی سررسید نیز به صحافی ته دوخت، صحافی چسبی، صحافی های فنری و یا فنر دوبل هستند. همچنین اینکه نوع کاغذ داخله آن و جنس لت های سررسید نیز اهمیت دارد، سررسید های نفیس معمولا دارای کاغذ کرم هستند، کاغذ های کرم در گرماژ های هفتاد گرم معمولا تولید میشوند. سررسید های معمولی دیگر نیز دارای کاغذ داخته تحریر سفید هستند، و معمولا در گرماژ هفتاد گرم! جلد های سررسید نیز در قیمت و زیبایی و نفیس بودن آنها موثر هستند؛ جلد های چرم پوست ماری، چرم های نرم و معمولی، گالینگور و پارچه ای های طرح دار از انواع این جلدای سالنامه ها هستند.

لت سررسید اختصاصی چیست ؟

در طول این مقاله و در بخش هایی از آن صحبت از لت سررسید شد، در واقع وجود لت و عدم وجود لت در سرسید است که میتواند آن را به یک سررسید اختصاصی مبدل سازد! بنابراین در پاسخ به سوال سررسید اختصاصی چیست ؟ باید به سوالِ لت سررسید چیست ؟ نیز بپردازیم! لت ها برگه هایی هستند که بطور سفارشی طراحی و چاپ شده و این برگه ها در ابتدا و انتهای سررسید ها صحافی میشوند. لت ها میتوانند حاوی معرفی آن برند و کسب و کار، شرحِ رزومه، خدمات و یا معرفی محصولات کسب و کار مورد نظر باشد.

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *