تندیس ملی رضایت مندی مشتریان

تندیس ملی رضایت مندی مشتریان | کسب ۹۸% رضایتمندی

شرکت تبلیغاتی مجریان با انتخاب هیات داوران هشتمن اجلاس بین المللی رضایت مندی مشتریان ، شایسته دریاقت تندیس ملی رضایت مندی مشتریان در سال ۱۴۰۳ شد.

به نقل از خبرگزاری های رسمی همایش ، کسب ۹۸ % رضایت مندی مشتریان در سال ۱۴۰۳ و رشد ۲ % نسبت به سال قبل باعث موفقیت دکتر محمد رفیعی و تیم همکاران وی در شرکت مجریان گردید.

امروز ۹ خرداد ۱۴۰۳ در سازمان صدا و سیما به میزبانی صداو سیما و وزارتخانه نفت – وزارت آموزش پرورش – وزارت سمت – ارتباطات و فناوری اطلاعات – وزارت راه وشهرسازی – سازمان تعزیرات حکومتی – سازمان فناوری اطلاعات ایران – سلازمان مدیریت صنعتی – مجلس شورای اسلامی هشتمین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتریان برگزار شد .

رضایتمندی مشتری 1403
 

همچنین رونمایی از کتیبه تجدید میثاق جامعه صنعت، معدن و تجارت با آرمان های آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور شهید و مردمی جمهوری اسلامی ایران در حضور مدیران بیش از ۵۰۰ برند معتبر داخلی در جمع مهمانان و مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری و اصحاب رسانه داخلی و بین المللی و پخش زنده از شبکه خبر سیما برگزار شد.

به گفته لطف اله سیاه کلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و ریاست شورای سیاستگذاری اجلاس رضایت مندی مشتری :
نظر به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص لزوم مشارکت مردم در جهت افزایش تولید و رونق اقتصاد کشور و بررسی ابعاد این مهم در جهت تحقق شعار سال، کشور نیازمند الزاماتی است که عمده ترین آنها حمایت از حقوق مصرف کننده و ترویج فرهنگ تکریم ارباب رجوع می باشد.

ادامه مطلب
چاپ بروشور انتخاباتی

همچنین در ادامه این اجلاس آقای هومن پناهی پور دبیر شورای سیاستگذاری افزود :
با هدف تاثیر استاندارد های جهانی بر رضایتمندی مشتری  CRM و با حضور و حمایت دستگاه های اجرایی دولت و نهاد های علمی و پژوهشی بزرگترین رویداد سال را با عنوان
” کنگره ملی جهش تولید با مشارکت مردم “، با هدف بررسی نقش رضایتمندی مشتری و تکریم صدای مشتری در جهت ترغیب به خرید تولیدات در  تاریخ نهم خرداد ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار کردیم

در این بین با کارشناسی های صورت گرفته از بهمن ۱۴۰۲ در هر حوزه ۵ کاندید دریافت نشان رضایتمندی انتخاب و به شورای داوران که متشکل از تیم ۱۲ نفره از نمایندگان دولت – نمایندگان مجلس – نمایندگان اتاق بازرگانی – نمایندگان اتحادیه ها – نمایندگان صنعت و نمایندگانی از هیات علمی دانشگاهیان می باشد ارسال شد

پس از بررسی های تیم داوران در هر حوزه یک شرکت حائز تقدیر و دریافت نشان زرین رضایتمندی مشتریان در سال ۱۴۰۳ گردید.

 

این اجلاس یکی از باشکوهترین همایش های سالهای اخیر بود . در پایان از یکصد برند برتز دارای تندیس ملی رضایت مندی مشتریان با رویکرد تکریم صدای مشتری تقدیر به عمل آمد.

 

دکتر محمد رفیعی مدیرعامل هلدینگ مجریان به همراه معاون اول اجرایی در این اجلاس حضور داشتند و برای هشتمین سال پیاپی توانستند تندیس ملی رضایت مندی مشتریان در سال ۱۴۰۳ را دریافت نمایند. مشاهده تندیس رضایتمندی مشتری ۱۴۰۱

 

وی در ادامه افزود :
تندیس ها و افتخارات زیادی در حوزه صنعت ، ورزش و … کسب کردیم اما این تندیس برای ما خیلی ارزشمند است چرا که حاصل رضایت مصرف کنندگان ما است.
در کارهای خدماتی که روزانه با ده ها مشتری سروکار داریم کار بسیار سخت و طاقت فرسا است و می تواند درصد اشتباه و نارضایتی را بالا ببرد. و در مقایسه با شرکت هایی که ماهانه مشتریان انگشت شمار دارند اما چرخه مالی بسیار بالا دارند نمی توان رقابت برابر در کسب رضایتمندی مشتریان انجام داد.
بطور مثال ما در ماه به ۳۰۰-۴۰۰ شرکت خدمات میدهیم و آنان به ۵-۶ شرکت
درصد کسب رضایتمندی شرکت های خدماتی بسیار سخت است لذا در سالهای قبل پیشنهاد دادیم هر حوزه کاری و رسته کاری را مجزا بررسی و آنالیز کنند و این نابرابری رفع می شود.
خوشحال هستم که در جمع شرکت های تبلیغاتی همچنان بالاترین درصد رضایت مندی مشتریان را دارا هستیم و نسبت به سال قبل ۲ % افزایش رضایتمندی داشتیم

ادامه مطلب
تندیس رضایتمندی مشتری 1401 به شرکت مجریان رسید

امیدوارم سال بعد بتوانیم به عدد ۹۹ % برسیم

محمد رفیعی دانش آموخته مدیریت کسب و کار و مدرس رسمی دوره های توسعه کسب و کار – مشاور تبلیغاتی شرکت ها ، کارخانجات و برندهای معتبر داخلی که تلاش خود را از سال ۱۳۸۰ در تهران آغاز نمود

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *