رضایت مندی مشتری

تندیس رضایتمندی مشتری ۱۴۰۱ به شرکت مجریان رسید

تندیس رضایتمندی مشتری سال ۱۴۰۱ در مرکز همایش های صدا و سیما به برندگان اهدا گردید.
ششمین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری در تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۱ با حضور نمایندگان مجلس ، دولت ، فرمانداری و دانشگاه بهشتی برگزار شد و شرکت تبلیغاتی مجریان توانست نفر اول رضایتمندی مشتری در بخش شرکت های تبلیغاتی را دریافت نماید.

همه ساله این اجلاس به همت ستاد رضایت مندی مشتری متشکل از فرمانداری تهران – وزارت نفت – وزارت میراث فرهنگی و گردشگری – وزارت راه و شهرسازی – وزارت ورزش و جوانان – وزارت آموزش و پرورش – سازمان مدیریت صنعتی – سازمان تامین اجتماعی – نمایندگان مجلس زیر نظر هیات علمی دانشگاه بهشتی – دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود و در بخش های مختلف کاندیداها توسط ستاد راستی آزمایی می شوند.

تندیس رضایتمندی مشتری

امسال هم در بخش شرکت های تبلیغاتی و از بین ۲۵۰ شرکت رسمی و فعال تعداد ۵ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند و در نهایت شرکت تبلیغاتی مجریان با کسب ۹۶% رضایت مندی از مشتریان خود توانست نشان زرین این اجلاس را دریافت نماید.

 

محمد رفیعی مدیرعامل و عضو هیات مدیره گروه شرکت های مجریان پس از اخذ تندیس رضایتمندی مشتری ضمن تبریک به همکاران خود و مشتریان وفادار خود در پایان افزود :

رضایت مندی مشتری حلقه گمشده در بیشتر شرکت ها و سازما ها است که امروزه متاسفانه کمتر به آن بها داده می شود.

بنده ۲۱ سال تجربه عملی در کسب و کار در ایران دارم و آن هم در بدترین شرایط اقتصادی کشور و به این نتیجه رسیدم که هر چقدر به بخش رضایتمندی مشتریان خود اهمیت دهیم ، در رشد مشتریانمان تاثیر مثبت دارد.
ما باید بتوانیم هم مشتریان راضی خود را نگه داریم و هم مشتریان ناراضی خود را برگردانیم به چرخه مشتریان

ادامه مطلب
تخفیف ویژه طراحی آغاز شد

در شرکت مجریان بخشی به عنوان رضایت مندی راه اندازی کردیم و نتیجه آن این شد که امشب در جمع بزرگان بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم

در پایان همایش سرکار خانم رها عبادی معاون ارشد و مشاور امور بین الملل شرکت تبلیغاتی مجریان جهت دریافت نشان عالی رضایتمندی مشتری به بالای سن رفتند و از دست های نمایندگان دولت و مجلس  این نشان را دریافت نمودند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *