تقویم زیر دستی

تقویم زیر دستی چیست و نحوه سفارش تقویم زیر دستی

ایجاد تقویم از سالیان دیرین به منظور تعیین یک قرارداد زمانی بین انسان ها بوده است. به همین دلیل انسان ها برای این که کارهای خود را به طور منظم انجام دهند از تقویم زیر دستی استفاده می کنند. استفاده از تقویم رومیزی برای برنامه ریزی های روزانه به ویژه در محیط های اداری بسیار ضروری است. از این رو چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شرکت ها بر روی تقویم رومیزی می تواند ابزاری کاربردی و تبلیغاتی خوب باشد.

چاپ تقویم رومیزی و انواع آن

چاپ کنندگان تقویم رومیزی زیر دستی همیشه سعی دارند بهترین و پراستفاده ترین تقویم زیر دستی را چاپ کنند و در اختیار مشتریان قرار دهند تا در اداره به راحتی بتوانند از آن استفاده نمایند. استفاده از تقویم رومیزی زیر دستی باعث شده است تا کار هر یک از افراد کمی راحت تر شود زیرا تقویم رومیزی زیر دستی به راحتی در دسترس قرار دارد. ارائه تقویم رومیزی زیر دستی می تواند یک کار تبلیغاتی و هدیه تبلیغاتی مناسب در پایان سال به همراه سررسید به کارمندان اداره باشد. امروزه تقویم رومیزی در مدل ها و رنگ های جالب و زیبا طراحی می شوند مانند تقویم رومیزی لایه باز، چرمی، اداری و فانتزی.

مزیت مهم تقویم رومیزی

یکی از مزایایی که تقویم رومیزی دارد این است که فرد با یک نگاه اجمالی به آن می تواند به خوبی تمامی روزها و ماه ها را مرور کند. البته برخی از مدل های آن ممکن است هر ماه در ورقی جدا چاپ شده باشد و فرد مجبور شود برای یافتن روز یا ماهی خاص ورقه ها را کنار بزند. به طور معمول چاپ تقویم به گونه ایست که هر کدام از ماه ها بر روی یک قسمتی از برگه در کنار تصویری تبلیغاتی یا زیبا چاپ می شود. همچنین در برگه اول تقویم رومیزی زیر دستی می توان تصویری از شرکت موردنظر را چاپ نمود.

تقویم زیر دستی بر حسب پایه

انواع تقویم رومیزی بر اساس پایه به دو نوع پایه سخت و پایه غیر سخت دسته بندی می شود. در تقویم رومیزی با پایه سخت یک لایه مقوای ضخیم به عنوان پایه قرار داده می شود و به کمک فنر دوبل به ورقه ها متصل می شود. اما در تقویم رومیزی پایه غیر سخت مقوایی به نام اینوردبورد استفاده می شود که نسبت به تقویم رومیزی با پایه سخت ایستایی مناسبی روی میز ندارد. فقط تنها مزیت تقویم رومیزی پایه غیر سخت در ارزان بودن آن است. یکی دیگر از انواع تقویم های رومیزی تقویم رومیزی زیر دستی است که می توان علاوه بر یک تقویم بودن ابزاری برای یاداشت برنامه های روزنه و آتی نیز باشد.تقویم رومیزی زیردستی

سفارش تقویم زیر دستی

سفارش تقویم رومیزی زیر دستی همیشه یکی از دغدغه های مسئولان شرکت برای کارمندان خود در اوایل سال جدید می باشد. آن ها همیشه در نظر دارند هر سال تقویم رومیزی زیر دستی متفاوتی را سفارش دهند. سفارش شما می تواند تقویم اختصاصی باشد و با توجه به سلیقه مشتریان صورت گیرد. بسته به نوع سلیقه مشتری تقویم رومیزی زیر دستی می تواند از جنس چرم باشد یا کاملا مقوایی، می تواند پایه نرم باشد یا سخت، می تواند تک برگی باشد یا چند برگه ای، می تواند در هر قسمت از تقویم رومیزی زیر دستی علامت یا تصویر شرکت تبلیغاتی بر روی آن چاپ شود یا تصاویر زیبای دیگری.

البته ناگفته نماند در هنگام سفارش تقویم زیر دستی باید ابعاد آن را هم ذکر کنید. حتی مشتریان می توانند هنگام سفارش تقویم رومیزی نوع فونت اعداد و رنگ پس زمینه تقویم را هم به دلخواه خود سفارش دهند.چاپخانه مجریان به جهت چاپ تقویم زیر دستی سفارش داغکوبی یا طلاکوبی، افزودن مارک یا لوگویی در قسمتی از تقویم رومیزی را تقبل می کند.

قیمت تقویم زیر دستی

قیمت تقویم زیر دستی به نوع انتخاب و سفارش مشتریان بستگی دارد. هرچه تقویم رومیزی ساده تر باشد، ارزانتر است. اما زمانی که مشتری به دلخواه خود تعداد سفارشات را بالا ببرد و تنوع بیشتری در چاپ تقویم داشته باشد قیمتش بیشتر می شود. اگر چناچه جنس تقویم زیر دستی مرغوب باشد به قیمت آن نیز افزوده می شود. یا به عنوان مثال ابعاد تقویم هم می تواند گزینه ای مؤثر در قیمت تقویم رومیزی باشد. میتواند یک یک تقویم زیر دستی ارزان در اندازه متوسط با طراحی معمولی و ساده باشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

1 دیدگاه برای “تقویم زیر دستی چیست و نحوه سفارش تقویم زیر دستی

  1. اشتراک ها: چگونه چاپ دفتر تلفن تبلیغاتی میتواند به یک کسب و کار رونق ببخشد | مجریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.