سررسید اختصاصی 1400

تفاوت سررسید اختصاصی با دیگر سررسید ها


از آبان ماه که می‌گذرد، کم‌کم شرکت‌ها به فکر آماده کردن هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز و سفارش سررسید و یا چاپ سررسید اختصاصی می‌افتند. ما در چاپخانه مجریان این روزها پاسخگوی کاربرانی هستیم که درباره سررسید اختصاصی ۹۹ یا چاپ سررسید ۹۹ و انواع تقویم رومیزی یا جیبی که برای سال ۹۹ می‌پرسند. غالباً دغدغه مشتریان درباره‌ی قیمت چاپ سررسید و کیفیت آن است اما در این میان بسیاری از برندهای معتبر و شرکت‌های بزرگ به فکر طراحی اختصاصی سررسید یا تقویم نیز هستند. کارشناسان مجریان با در نظر گرفتن تمام نیازمندی‌ها به هر مشتری مناسب‌ترین پیشنهاد را ارائه می‌کنند. اگر تا به امروز برای سفارش سررسید ۹۹ کمی دچار تردید شده‌اید و نمی‌دانید بهترین انتخاب چیست و چه‌ نکاتی را در نظر بگیرید،این مقاله می تواند به شما کمک کند.


تفاوت سررسید اختصاصی با دیگر سررسید ها

سررسید اختصاصی سررسیدی است که کاملا با ویژگی ها , طرح و ساختاری که سفارش دهنده سفارش داده است مطابقت دارد و اگر قصد دارید طرح و سر رسید خاص خود را سفارش دهید و یا نمونه سررسید خاصی را مشاهده کرده اید و میخواهید سررسیدتان کاملا و یا از آن الگوبرداری شود تولیدکنندگانی هستند که می توانند این کار را برایتان انجام دهند.به این نوع سررسید ها, سررسید اختصاصی گفته می شود.
شرکت ها و سازمان ها سالنامه یا تقویم را  به منظور هدیه ای ماندگار در طول یک سال به مشتریان خود هدیه می دهند.

اکنون تا حدودی فرق سررسید اختصاصی و سفارشی را با سررسید های دیگر میدانید در ادامه می خواهیم در مورد چاپ سررسید اختصاصی و محاسبه قیمت سررسید اختصاصی صحبت کنیم.

برای کسب اطلاعات لازم درمورد زمان مناسب سفارش و چاپ سررسید اختصاصی اینجا کلیک کنید.

چاپ سررسید اختصاصی

قبل از این مرحله , شما تمامی طرح ها و ویژگی های خاصی را که برای سررسید اختصاصی خود در نظر دارید , به تولید کننده ارایه میدهید (باید دقت داشته باشد که از طرح نهایی خود قبل از چاپ دیدن کنید و پس از اطمینان کامل به مرحله چاپ برسد.), چند مورد از ویژگی های رایج را در ادامه این مقاله عنوان کرده ایم:

جلد اختصاصی

اگر برای جنس و یا طرح جلد سررسید مورد خاصی را در نظر دارید می توانید طرح هایتان را برای تولید کننده عنوان کنید , مثلا ممکن است پارچه خاصی را برای جلید سررسید در نظر گرفته باشید.

طراحی صفحات اختصاصی

اگر بخواهید کار های خاصی روی صفحات سررسید انجام شود , مانند چاپ آرم در صفحات و یا درج شعر یا احادیث در صفحات , می توانید طرح مورد نظرتان را به تولید کننده ارائه دهید.

ابعاد اختصاصی

سفارش ابعاد خاص برای سررسید اختصاصی برای زمانی است که ابعاد مورد نظر شما با ابعاد معمول و پر استفاده موجود متفاوت باشد.

رنگ چاپ اختصاصی

ممکن است بخواهید آرم و نوشته های محتوای سررسید را تغییر دهید.

کاغذ اختصاصی

ممکن است بخواهید گرماژ کاغذ سررسید را تغییر دهید و یا از کاغذ خاصی برای آستر بدرقه سررسید استفاده کنید.

البته ممکن است ویژگی ها و مورد های دیگری را نیز بخواهید بصورت سفارشی با تولید کنندگان مطرح کنید , مانند جنس کاغذ , نوع نوشته ها و یا جزئیات طراحی ریز و….

 

محاسبه قیمت سررسید اختصاصی

محاسبه قیمت سررسید اختصاصی بر مبنای لیست قیمت ارائه شده توسط تولید کنندگان صورت نمی گیرد. بلکه شما باید مشخصات کاملا دقیق و یا نمونه سالنامه مورد نظر را جهت محاسبه قیمت در اختیار تولید کننده قرار دهید. توجه داشته باشید که تولید سالنامه اختصاصی تنها برای سفارشاتی با تیراژ بالا مقرون به صرفه است. به همین دلیل چنانچه تیراژ سفارش شما پایین است، مدل مورد نظر خود را از میان مدل های ارائه شده توسط تولید کننده انتخاب کرده و آن را سفارشی سازی کنید.

مطالب پیشنهادی:
چرا از پلاک سررسید استفاده می کنیم؟
آیا سررسید اختصاصی هدیه ی مناسبی است؟
طول عمر سررسید چقدر است؟

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.