تقویم رومیزی 1400

تبدیل مخاطب به مشتری وفادار با استفاده از تقویم رومیزی یادداشتی

قطعا برای افزایش فروش محصولات و خدمات هر کسب و کاری نیاز به روش های تبلیغاتی و جذب مخاطب بیشتر دارند. روش های تبلیغات و بازاریابی زیادی برای رسیدن به اهداف وجود دارند.

یکی از بهترین روش های تبلیغات که بسیار پرطرفدار و مموثر است استفاده از هدایای تبلیغاتی است. هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوان با توجه به نیاز بازار و یا شناخت مخاطبان و مشتری ها و همچنین بسته به نوع کسب و کار انتخاب نمود. که البته زمان ارائه هدیه تبلیغاتی نیز در مورد نوع انتخاب هدیه مورد نظر تاثیر زیادی دارد.

برای مثال اگر نزدیک به سال جدید باشیم بهتر است هدیه تبلیغاتی را انتخاب کنیم که مناسب آن زمان باشد. برای نمونه تقویم رومیزی یا تقویم دیواری و یا سررسید میتوانند هدایای مناسبی برای سال نو باشند.

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم های رومیزی تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند که رایج ترین آنها تقویم های رومیزی اداری، تقویم های رومیزی یادداشتی،تقویم های رومیزی زیردستی و تقویم های رومیزی اداری هستند. که البته مدیران کسب و کارها میتوانند تقویم رومیزی اختصاصی برای خود طراحی کنند.

تقویم رومیزی یادداشتی یک تقویم کاربردی و محبوب

تقویم های رومیزی درمیان کارمندان و دانشجوها کاربرد و محبوبیت خاصی دارند، البته تقویم های رومیزی اگر دارای ظاهری شکیل باشند در منازل نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

از بهترین انواع تقویم های رومیزی میتوان به تقویم رومیزی یادداشتی اشاره کرد، این تقویم رومیزی ها با توجه به این که فضای اختصاصی برای یادداشت و یا دارای برگه های یادداشت هستند در میان کارمندان و دانشجو ها و هر کسی که دارای برنامه های روزانه هستند و به یادداشت های روزانه نیاز دارند محبوبیت و کاربرد زیادی دارند. استفاده از تقویم رومیزی یادداشت دار موجب نظم دادن به امور روزانه استفاده کنندگان آن میشود.

شما با چاپ تقویم رومیزی با یادداشت میتوانید کسب و کار خود را در قالب یک تقویم شکیل و اختصاصی به مخاطبانتان معرفی کنید. با توجه به اینکه تقویم رومیزی ها دارای چند برگه هستند میتوان در هر برگ آن محصولات و خدمات خود را به صورت تصاویر و یا متن معرفی نمود.

استفاده کنندگان تقویم رومیزی ۹۹ که شما همراه با نام و برند خود ارائه داده اید هر روز با استفاده روزانه از آن نام و برند شما را میبینند و در ذهنشان به صورت دائم حک میشود. البته این که هدیه گیرندگان تقویم به مشتری برای شما تبدیل شوند نیز به چند عامل بستگی دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

تبدیل مخاطب به مشتری وفادار با استفاده از تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم های رومیزی یادداشتی با توجه به کاربرد زیادی که دارند میتوانند هدیه مناسبی برای هر نوع کسب و کاری باشند. اما اینکه هدیه گیرندگان به مشتری های وفاداری برای یک کسب و کار تبدیل شوند به عواملی بستگه دارد که مهمترین آنها کیفیت چاپ تقویم رومیزی و همچنین طراحی تقویم رومیزی است. هیچکس در طول یک سال از یک تقویم رومیزی با ظاهر ناپسند و یا بی کیفیت استفاده نمیکند. تقویم رومیزی که این شرایط را نداشته باشد را بر روی هیچ میزی در هیچ سازمانی و منزلی مورد استفاده قرار نمیگیرد. و گذشت از این موارد یک تقویم رومیزی بدون کیفیت چاپ نمیتواند اعتماد مشتری را به شما جلب کند.

اگر میخواهید رضایت هدیه گیرنده را به سمت نام و برند خود جلب کنید باید یک هدیه تبلیغاتی باکیفیت و با ظاهر کاربر پسند را ارائه دهید. قطعا با رعایت این مسائل میتوانید مخاطبان و هدیه گیرنگان خود را به سمت خود بکشانید و آنها را به مشتری های دائم و وفادار تبدیل کنید. به همین دلیل در انتخب تولید کننده و چاپخانه مورد نظر بسیار دقت و بررسی کنید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.