طراحی بسته بندی, طراحی محصولات آرایشی بهداشتی, طراحی و چاپ بسته بندی بهداشتی

تاثیر طراحی بسته بندی در فروش

یکی از گام های مهم و اولیه ای که باید برای افزایش فروش محصولات خود برداریم، طراحی بسته بندی حرفه ای و خلاقانه است. و بررسی تاثیر طراحی بسته بندی در فروش است. بسته بندی محصولات و یا کالا ها باید به گونه ای باشد که بتواند نظر مشتری را در یک نگاه به خود جلب کند!

از این رو باید در انتخاب طراح حرفه ای بسته بندی و جعبه محصولات نهایت دقت و بررسی را داشته باشید.

در مقالات مختلفی به نقش بسته بندی در فروش اشاره کردیم که با مطالعه سایر مقالات طراحی بسته بندی میتوانید اطلاعات خوبی را در این زمینه به دست بیاورید.

همه ما میدانیم که بسته بندی یک فروشنده خاموش است و نگهداری از محصول از زمان تولید تا مصرف آن بر عهده تولید کننده است. یک تجربه بد از بسته بندی شما برای مشتری میتواند آخرین خرید آن مشتری از شما باشد.

پس باید در طراحی بسته بندی های خود حساس باشید و با اضافه کردن خلاقیت به آن بسته بندی خود را نسبت به سایر بسته بندی های محصولات مشابه محصول خود را متمایز کنید. کپی برداری از سایر بسته بندی ها ساده ترین راه برای تولید بسته بندی است و ممکن است فروش خوبی را برای شما بیاورد ولی این کار به برند تجاری شما ضربه محکمی خواهد زد و در دراز مدت در بازار به یک کپی کننده معروف خواهید شد در رقابت با دیگران به یک برند کوچک تبدیل میشوید.

پس بهتر است جای کپی کردن یک بسته بندی محنصر بفرد داشته باشید تا باقی رقبای شما، شما را مهمترین رقیب خود بدانند و با تمایزی که در بسته بندی ایجاد میکنید مشتریان شما را راحتتر پیدا میکند.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی حرفه ای

همانطور که گفتیم، طراحی بسته بندی حرفه ای محصولات میتواند در میزان فروش آنها تاثییرات بسزایی داشته باشد.

طبق گفته های کارشناسان بازاریابی و فروش، اولین گام برای تبلیغات و بازاریابی یک محصول، داشتن بسته بندی حرفه ای است.

این بسته بندی میتواند بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی لوازم بهداشتی، بسته بندی حبوبات و خشکبار، بسته بندی انواع لوازم التحریر، جعبه انواع لوازم آرایشی و… باشد.

اصل موضوع این است که در هر زمینه ای که فعالیت دارید یا محصولی تولید و به بازار پر از رقیب عرضه میکنید، باید کالاهایتان دارای بسته بندی های خلاقانه و طراحی جعبه حرفه ای باشد.

طراحی بسته بندی

انتخاب طراح بسته بندی

انتخاب طراح برای طراحی جعبه محصولات و کالاها یک گام مهم در این مسیر است.

شما باید بهترین ها را برای این کار برگزینید چرا که بسته بنید و جعبه یکی از مهمترین دارایی های تبلیغات و بازاریابی کسب و کار شما هستند.

برای اینکه یک انتخاب درست داشته باشید بهترین کار انتخاب یک شرکت باسابقه و حرفه ای در این زمینه است.

شاید برایتان این سوال بوجود بیاید که چرا یک طراح شخصی را انتخاب نکنیم؟!چرا باید حتما این کار را به یک شرکت بسپاریم؟

پاسخ به این سوال با اندکی تامل و تفکر ساده است! شما اگر این امور را به یک شرکت باسابقه بسپارید قطعا اگر یکی از طرح ها مورد پند شما نبود آن شرکت میتواند جهت داشتن طرحی متفاوت و خلاقانه طراح پروژه را تعویض نماید.

این کار به این دلیل است که طراح ها دیدگاه ها و زمینه های فکری و خلاقیتی متفاوتی دارند، بنابراین داشتن چند طراح در یک شرکت یکی از فاکتور های آن شرکت توسط شما خواهد بود.

انتخاب چاپخانه جهت چاپ جعبه

یکی از اقدامات مهم دیگر در این زمینه انتخاب یک چاپخانه باسابقه برای چاپ جعبه و یا بسته بندی است.

شما میتوانید یک چاپخانه با امکانات بروز را بعد از دیدن نمونه کارها و بررسی رضایت مندی مشتری های ان انتخاب کنید و سفارش خود را برای چاپ ارسال نمایی.

شرکت تبلیغاتی مجریان علاوه بر داشتن یک تیم قوی و حرفه ای در زمینه طراحی، دارای یک چاپخانه مستقل با تجهیزات بروز نیز هست.

شما باید تمامی این گزینش ها را به نحوی که بهترین نتیجه را برای شما و کسب و کار و فروش محصولاتتان به ارمغان بیاورد انجام دهید.

یکی از بهترین راه های افزایش فروش، داشتن ایده های خلاقانه در بازاریابی و تبلیغات است، مانند بسته بندی های خلاقانه! که لازمه ی موفقیت در این زمینه کیفیت طراحی و همچنین کیفیت چاپ این موارد است.

بنابراین سعی داشته باشید در انتخاب این موارد نهایت دقت را داشته و بررسی های لازم را انجام دهید.

تاثیر طراحی بسته بندی در فروش شرکت شما چقدر است؟

شما میتوانید در قیمت دیدگاه ها برای ما از تاثیر بسته بندی بر فروش خود بنویسید

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.