بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز چیست؟

۱۳ آبان، روز دانش آموز است. در این روز برای دانش آموزان، جشن‌ های مختلفی می‌ گیرند. همچنین این روز، یکی از بهترین موقعیت‌ ها برای هدیه دادن، هدایای تبلیغاتی است؛ چرا که با این هدایا، هم می‌ توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید و هم برای دانش آموزان هدیه‌ ای خاطره انگیز تهیه کنید. در این مقاله به معرفی بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز می‌ پردازیم. با ما همراه باشید!

بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز

همانطور که گفتیم، روز دانش آموز، موقعیت خوبی برای اهدای هدایای تبلیغاتی است. اما این سوال پیش می آید، که بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز چیست؟ در فهرست زیر چندین هدیه تبلیغاتی مناسب را معرفی می کنیم.

 

 • کیف

اگر محدودیت آنچنانی در بودجه ندارید، می توانید از این هدیه استفاده کنید. کیف از پرکاربردترین استفاده های روزمره دانش آموزان است. توجه داشته باشید، که لوگو یا دیگر المان های تبلیغاتی که استفاده می کنید، به نوعی نباشد که در ذوق بزند و کیف را غیر قابل استفاده کند.

 • لیوان

از دیگر هدایای تبلیغاتی که، می توانید برای روز دانش آموز استفاده کنید، لیوان است. با خیال راحت المان های تبلیغاتی خود را بر روی لیوان چاپ کنید و آن را به دانش آموزان هدیه دهید.

 

هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز

 

 • تی شرت

این هدیه را اگر خوش ذوق باشید و با سلیقه، طراحی کنید، می تواند هدیه بسیار خاص برای روز دانش آموز باشد. توجه داشته باشید، که بهتر است، المان های تبلیغاتی خود را در زیر طرح خاصی بزنید و به هیچ وجه فقط از المان های تبلیغاتی استفاده نکنید.

 • کلاه

برای بسیاری از نوجوانان، کلاه تبلیغاتی بخش دائمی استایل روزانه آنها است. با هدیه دادن کلاه به آنها، هدیه ای بسیار کاربردی را به دانش آموزان اهدا کرده اید. بهتر است، که بر روی کلاه المان های تبلیغاتی خود را چاپ نکنید و یا تنها به چاپ لوگو خود بسنده کنید.

 • ساعت

می توانید برای هدیه روز دانش آموز، از انواع ساعت ها استفاده کنید؛ اما ساعت رومیزی، گزینه بهتری است و راحتتر می توانید المان های تبلیغاتی خود را بر روی آن چاپ کنید.

 • پاوربانک
ادامه مطلب
مزایای پاوربانک در تبلیغات چیست ؟ هدیه تبلیغاتی موثر برای بازاریابی

پاوربانک تبلیغاتی نیز، از هدایای کاربردی است، که می‌ توانید، در صورت نداشتن محدودیت در بودجه، آن را برای دانش آموزان تهیه کنید.

 • دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت، یکی از ضروری ترین وسایلی است، که دانش آموزان از آن استفاده می کنند و می توان آن را بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز دانست؛ چرا که هم کاربردی است و هم محدودیت زیادی در چاپ المان های تبلیغاتی وجود ندارد. همچنین می توان تعداد زیادی از آن را تهیه کرد و به نوعی مقرون به صرفه است.

 • فلش مموری

این وسیله از وسایل کاربردی، مخصوصا برای نسل جدید است. می توانید این وسیله را به دانش آموزان هدیه دهید و مطمئن باشید، که آنان برای مدت زیادی از این وسیله استفاده خواهند کرد.

 • خودکار

اگر به دنبال یک هدیه مقرون به صرفه هستید، که هم به راحتی بتوانید المان های تبلیغاتی خود را بر روی آن چاپ کنید و هم تعداد زیادی از آن را به دانش آموزان بدهید، ایم وسیله بهترین هدیه تبلیغاتی، برای روز دانش آموز است.

 • تقویم

می توانید، از انواع تقویم برای هدیه دادن به دانش آموزان استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما، تقویم دیواری است. این نوع تقویم هم مقرون به صرفه تر است و هم طراحی آن ساده تر است.

 • فلاسک

فلاسک تبلیغاتی هدیه ای بسیار خاص است و برای مدت زمان زیادی، در یاد دانش آموزان باقی می ماند. همچنین، از آن جایی که دوام فراوانی دارد، می توانید از آن به عنوان هدیه روز دانش آموز استفاده کنید.

 

هدایای تبلیغاتی روز دانش آموز

 

 • گلدان

با هدیه دادن یک گلدان، به همراه بذر و یا بوته های کوچک گیاهان، هدیه منحصر به فردی را برای دانش آموزان فراهم می کنید. می توانید المان های تبلیغاتی خود را بر زیر گلدان زده و یا بروشوری را چاپ کرده و آن را به همراه گلدان، به دانش آموزان دهید.

 •  کلاسور

کلاسور نیز، یکی دیگر از هدایای کاربردی برای روز دانش آموز است. حتی می توان این هدیه را بهترین هدیه تبلیغاتی، برای روز دانش آموز دانست. کلاسور هم، به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، همان ویژگی های دفترچه یادداشت را دارد، با این تفاوت که برای تهیه آن، باید، هزینه بیشتری متحمل شوید.

 • کارت پستال
ادامه مطلب
چاپخانه یعنی چه وفرآیند چاپ در آن به چه شکل انجام می شود؟

اگر بودجه کمی دارید و یا می خواهید برای تعداد زیادی از دانش آموز، هدیه تهیه کنید، کارت پستال، گزینه بسیار مناسبی است. با استفاده از طرحی خاص و استفاده به اندازه از المان ها تبلیغاتی، کارت پستال زیبا و جذابی را به دانش آموزان، هدیه دهید.

 • پایه موبایل

آخرین پیشنهاد ما، وسیله ای کاربردی است، که تمام دانش آموزان، بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. پایه موبایل به نسبت دیگر هدایای منحصر به فرد، مقرون به صرفه تر است و می توانید با پرداخت هزینه کمتر، آن را تهیه کنید.

 

بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز توضیحات
کیف کاربرد فراوانی دارد و افراد به صورت روزمره، از آن استفاده می کنند.
دفترچه یادداشت مقرون به صرفه و پرکاربرد است.
کلاه از آن بسیار استفاده می شود و محبوب نوجوانان است.
خودکار امکان تولید انبوه دارد. مقرون به صرفه و پرکاربرد است.
تی شرت امکان شخصی سازی دارد و هدیه ای خاص محسوب می شود.

 

سخن پایانی

روز دانش آموز فرصت بسیار خوبی برای اهدای هدایا تبلیغاتی است. در این روز، می توان فرصت را غنیمت شمرد و هدایای بسیار جالب و پرکاربرد، به دانش آموزان داد. در این مقاله به معرفی بهترین هدیه تبلیغاتی برای روز دانش آموز پرداختیم. امید است، که مفید واقع شود.

 

سوالات متداول

۱.هدیه تبلیغاتی چیست؟

هر کالا یا محصولی که، برای تبلیغ کسب و کار استفاده می شود، یک محصول تبلیغاتی است. معمولا این محصولات، حاوی برچسب، لوگو، نام یا شماره تلفن و آدرس وب سایت شرکتی است، که آنها را به مشتریان خود می دهد.

۲. کدام محصولات تبلیغاتی موثرتر هستند؟

موثرترین هدایا تبلیغاتی، لباس بیرونی، کیف، کلاه، تی شرت، خودکار و ظروف نوشیدنی هستند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *