سررسید وزیری H7135|چاپخانه مجریان

انتخاب بهترین نوع سررسید برای تبلیغات

سررسید تبلیغاتی یکی از قدرتمند ترین ابزارهای تبلیغاتی است که میتوان روی آن برنامه ریزی و سرمایه گذاری نمود. سررسید ها دارای انواع مختلفی از حیث نوع کاربرد، قطع، جنس و … هستند. در ادامه قصد داریم هر یک از انواع سررسید ۱۴۰۲ برای تبلیغات را مورد بررسی قرار دهیم.

سررسید ۱۴۰۲

سررسید ها سال ۱۴۰۲ بیش از سالهای قبل مورد توجه مدیران کسب و کارها و برند و سازمان ها قرار گرفته اند، به دلیل اینکه هر نوع سررسیدی در حد و نوع خودش سعی داشته بهترین جنس کاغذ، جنس جلد و… را داشته باشد.

بیشترین تمایز بین سررسید ها از نظر نوع قطع و سایز سررسید ها میباشد.

سررسید وزیری

معمولا قطع سررسید های وزیری ۱۵.۵ یا ۱۶ * ۲۴ است، این نوع سررسید ها اگر دارای جلد های چرم و ترمو های مرغوب باشند از نوع سررسید های نفیس محسوب میشوند. این نوع سررسید ها اغلب از نوع روزشمار میباشند.

سررسید ارگانایزر

سررسید های ارگانایزر که با نام سررسید ها کلاسوری نیز شناخته میشوند به نوع از انواع سررسید ها مدیریتی هستند که اغلب در ست های مدیریتی نفیس نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

سررسید رقعی

سررسید های رقعی نیز در قطع ۱۵ * ۲۲ سانتی متر هستند، اغلب نوع تقویم در سالنامه های رقعی نیز روزشمار میباشند. گاه این نوع سررسید ها در صحافی های فنری و یا فنری دوبل نیز به تولید میرسند، جلد های چرم، پوست ماری، گالینگور و چرم ترمو از بیشترین جنس جلد هایی است که برای سالنامه های رقعی مورد استفاده قرار میگیرد.

ادامه مطلب
سررسید وزیری 1402 اختصاصی

سررسید رقعی H7104

سررسید اروپایی

سررسید های اروپایی باتوجه به قطع استاندارد تر و سبک تری که دارند بسیار مورد توجه مدیران برای استفاده به عنوان هدیه های تبلیغاتی قرار میگیرند. قطع این نوع سررسید ها نیز ۱۲.۵ * ۲۲ و یا ۱۲ * ۲۲ سانتیمتر هستند.

سررسید خشتی

سررسید های پالتویی نیز در قطع های ۱۲ * ۱۷ سالنتی متر به تولید میرسند، گاها این نوع سالنامه های جیبی دارای کیف چرم و یا خودکار نیز مباشند.

سررسید یادداشتی

سسررسید های یادداشتی نیز مانند بسیاری از دیگر سررسید ها طرفدار و کاربرد های زیادی دارند، اما با توجه به قطع کاربردی و یادداشت دار بودن این نوع سالنامه ها از پرکابرد ترین سررسید ها بشمار میروند.

سررسید های یادداشتی اغلب دارای خودکار و جلد های چرم نرم و یا صحافی های فنری هستند. این نوع سررسید ها را میتوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی موثر انتخاب نمود.

سررسید ۱۴۰۲ برای تبلیغات

سررسید های ۱۴۰۲ را باید از نیمه دوم و ماه های پایانی سال ۱۴۰۱ سفارش داد، سالنامه ۱۴۰۲ را میتوانید از شرکت تبلیغاتی مجریان که دارای چاپخانه مستقل نیز هست سفارش دهید.

چاپخانه مجریان با داشتن سابقه ای بیش از بیست سال در زمنیه چاپ توانسته است جزو باسابقه ترین و بهترین چاپخانه ها در تهران باشند، این چاپخانه با توجه به امکانات بروز و مدیریت حساسی که دارد در طی سالهای اخیر و پیاپی موفق به دریافت بالاترین میزان رضایت مندی مشتری شده است.

چرا کیفیت سررسید و چاپ آن مهم است؟

اینکه چرا کیفیت سررسید و چاپ آن مهم است برمیگردد به رضایتمندی مخاطب و مشتری از دریافت هدیه یا سررسید!

ادامه مطلب
سازه نمایشگاهی در جذب مخاطب موثر است

فرض کنید یک سررسید فاقد صحافی مناسب و یا کیفیت چاپ را به مخاطب خود ارائه دهید، آیا مخاطب از دریافت چنین هدیه ای احساس خرسندی میکند؟ نظر کارشناسان امور تبلیغاتی و بازاریابی در این باره این است که این کار نه تنها نتایج مثبتی را برای کسب و کار  و یا برند به همراه نخواهد داشت بلکه، میتواند موجب سلب اعتماد مخاطب و مشتری شود. در واقع این کار کاملا نتیجه عکسی را برای برنامه بازاریابی خواهد داشت.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *