آفتابگیر اختصاصی

آفتابگیر تبلیغاتی چیست

آفتابگیر تبلیغاتی چیست ؟ از هدایای تبلیغاتی دیگری که طرفداران زیادی دارد میتوانیم به آفتابگیر تبلیغاتی اشاره کنیم. همانطور که در مقالات مختلف اشاره شده است، هدایای تبلیغاتی که کاربرد مفیدی داشته باشد، به راحتی میتواند جای خود را درمیان انواع دیگر هدایای تبلیغاتی باز کند و فروش بالایی در بازار داشته باشد.

کاربرد خوب و مفیدی که آفتابگیر تبلیغاتی دارد این است که میتواند به عنوان یک پرده تبلیغاتی عمل کرده و محافظ داشبورد، فرمان و فضای داخلی خودرو از نفوظ نور و گرمای افتاب باشد.

چرا که اگر دقایقی خودرو را در زیر نور آفتاب قرار دهیم، شدت نور آفتاب میتواند ضرر زیادی به داشبورد و پارچه صندلی های خودرو به وجود بیاورد و در عین حال گرمای زیادی در فضای داخلی خوردو ایجاد میشود که با استفاده از آفتابگیر میتوان از شدت حرارت کاسته و از تابش نور مستقیم آفتاب نیز خودداری کرد.

دلایل اصلی و مهمی برای استفاده کاربران و صاحبین خودرو از آفتابگیرهای تبلیغاتی وجود دارد اولین دلیل جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و افزایش دمای داخل کابین اتومبیل که گاهی در روزهای گرم تابستان بسیار آزار دهنده است و آنقدر حرارت داخل ماشین بالا میرود که نفس کشیدن را سخت کرده و حتی نمیتوان به فرمان اتومبیل دست زد پس آفتابگیر اتومبیل کمک بسیار زیادی به کاهش دما و ایجاد سایه داخل خودرو می نماید.

دلیل دوم استفاده از آفتابگیرهای خودرو، جلوگیری از دیده شدن داخل اتومبیل توسط دیگر است. استفاده از آفتابگیرها به ویژه در هنگام خرید و زمانی که کالاهای خریداری شده در ماشین باقی مانده مفید است همچنین آفتابگیر خودرو شیشه عقب و شیشه های بغل و کناری خودرو باعث ایجاد حریم امن و احساس امنیت و آرامش بیشتری به سرنشینان داخل خودرو میدهد.

ادامه مطلب
خرید بهترین سالنامه وزیری تبلیغاتی

انواع آفتابگیر تبلیغاتی ماشین

  • آفتابگیرهایی که پشت شیشه جلو نصب می شوند که در اصل یک تابلوی تبلیغاتی به اندازه شیشه اتومبیل را به رایگان و در هر نقطه ای برای شما به وجود می آورد.
  • آفتابگیرهایی که بر روی شیشه های بغل نصب می‌شوند وبه عنوان آفتابگیر رودری ماشین معروف هستند. بطور دایم و مستمر و حتی‌در در زمان تکان خودرو تابلوهای تبلیغاتی همیشگی و سیاری را برای شما ساخت می نمایند.
  • آفتابگیر های تبلیغاتی که پشت شیشه بغل ماشین نصب می شوند.

برای ایجاد و عرضه آفتابگیر خودرو از بهترین پارچه شمعی و دسته فنر استفاده شده است. آفتابگیر تبلیغاتی اتومبیل که پشت شیشه جلو نصب می شوند در اصل یک تابلوی تبلیغاتی به اندازه شیشه اتومبیل را به رایگان و در هر نقطه ای برای شما بوجود می آورند.

انواع آفتابگیرهایی که بر روی شیشه های بغل نصب می شوند بطور دائم و همیشگی و حتی در حین حرکت اتومبیل تابلوهای تبلیغاتی دائمی و سیاری را برای شما ایجاد می کنند.

مزایای آفتابگیر رودری خودرو

  • آفتابگیر تبلیغاتی متحرک و جدید
  • جهت جلوگیری از برخورد شدید نور خورشید با صورت راننده خصوصا در رانندگی های طولانی میتوان با نصب سریع و بسیار راحت آفتابگیر رودری به آسودگی به راندن ادامه دهید.
  • این آفتابگیر تبلیغاتی از جنس پارچه سوزنی نانوون تهیه شده و امکان چاپ و تبلیغ بر روی آن فضای بسیار مطلوب و در معرض دیدی را بوجود می آورد.

مزیت برتر آفتاب گیر تبلیغاتی این است هر کجا می روید این تبلیغات با شماست و در واقع یک تبلیغ در حال حرکت برای کالای خود دارید که همه می توانند آن را ببینند. این آفتابگیرها بهترین و مقاوم ترین هدیه تبلیغاتی هستند. عموم مردم با دیدن کالایی که در آفتابگیر تبلیغاتی دیده اند کنجکاو می شوند تا در مورد آن بیشتر بدانند.

ادامه مطلب
آیا تقویم نجومی واقعیت دارد؟ + آشنایی کامل با این تقویم

چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خودرو

  • چاپ روی این آفتابگیرها بصورت چاپ سیلک می باشد.
  • قابلیت چاپ تا چندین رنگ بر روی این آفتابگیر ها امکان پذیر می باشد.
  • حداقل تیراژ برای سفارش این آفتابگیر تبلیغاتی ۱۰۰۰ عدد می باشد.
  • چاپ روی این آفتابگیرها دارای ماندگاری بالا می باشد.

جهت دریافت خدمات مشاور تبلیغاتی، خدمات دیگر مجموعه مجریان نظیر هدایای تبلیغاتی مانند : خودکار تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، لیوان حرارتی، خرید تقویم رومیزی، ست مدیریتی زنانه و … می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در بخش تماس با ما، با مشاوران و کارشناسان مجموعه مجریان در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *