چاپ سررسید رقعی سال 1401

چاپ سررسید رقعی سال ۱۴۰۱

سر رسید یا سالنامه یک دفتر تقویم دار است که انواع متفاوتی در بازار دارد و یکی از این نوع  سررسید ها سر رسید رقعی است که در اینجا با سررسید رقعی و چاپ سررسید رقعی سال ۱۴۰۱ صحبت میکنیم.

سر رسید رقعی چیست ؟ یک نوع سالنامه موجود در بازار که به نسبت سر رسید های دیگر حمل و نقل آن آسانتر است و به علاوه خوش دستتر میباشد . انواع سر رسید رقعی شامل سر رسید رقعی چرمی و سررسید رقعی جلد ترمو میباشد.

سالنامه رقعی چرمی یک جلد چرم انعطاف پذیر دارد که جزء سر رسید های جلد نرم است و معمولا یک سالنامه پر طرافدار است . و سالنامه جلد ترمو تا حدودی به چرم مصنوعی شبیه است اما ترمو نازک تر است و وقتی که نوشته داغی روی آن حک شود تغییر رنگ میدهد و همین امر باعث زیبایی سالنامه میشود و معمولا گرانتر از سر رسید چرمی است .

برای چاپ سررسید رقعی سال ۱۴۰۱ بهتر است با تو جه به شرایط و سلقه مشتری تصمیم گرفته شود چاپ شود از طرفی هم چون سر رسید های چرمی پر طرفدار تر است پس بهتر است چاپ سررسید رقعی سال ۱۴۰۱ بیشتد از نوع چرمی باشد.

سر رسید سفارشی

سر رسید سفارشی چیست؟ سررسید سفارشی سر رسیدی است که صاحبان کسب و کار و شرکت ها برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی اختصای خود از آن استفاده میکنند.  در سر رسید های سفارشی لوگو و اطلاعات شرکت یا کسب و کار سفارش دهنده کامل روی سر رسید درج میشود گاهی رو جلد و گاهی هم برگه اول سر رید یا روبان سر رسید درج میشود.

مثلا چاپ سررسید سال ۱۴۰۱ میتواند یک چاپ سفارشی باشد برای هدیه تبلیغاتی سال نو چاپ سررسید سفارشی باید حتما به یک چاپخانه مناسب سپرده شود تا سالنامه را با کیفیت و ظرافت تحویل دهد. چاپ سررسید رقعی سال ۱۴۰۱ هر چه با کیفیت تر و با ظرافت بیشتر صورت گیرد بیشتر مخاطب را جذب میکند و لوگو درج شده روی سر رسید سفارشی باید انقدر جذاب باشد که مشتری به محض دیدن لوگو وادار به خواندن مطالبی که حای اطلاعات شرکت است شود.

چاپخانه مجریان

چاپخانه مجریان یک چاپخانه بسیار قوی و حرفه ای است که کار توزیع یک پارچه هدیه های تبلیغاتی را به صورت آنلاین انجام میدهد .  در شرکت مجریان که یک شرکت تبلیغاتی حرفه ای است بخش ایده پردازی جدا دارند که در این بخش همه ایده پردازی عالی انجام میشود . و توسط تیم حرفه ای طراحی و چاپ میشود چاپخانه مجریان مجهز به ماشینالات حرفه ای به روز است که چند نمونه از ماشینالات را اینجا ذکر میکنیم که شامل دستگاه دو ونیم ورقی هشت رنگ پشت و رو زن ، دستگاه ورقی  چهار رنگ پشت و رو زن ، دستگاه جی تی او پنج رنگ و…….. است.

شرکت مجریان در قسمت هدایای تبلیغاتی تا به حال بدونه واسطه (مستقیم) نیاز مشتریان را تا حد ممکن سریع براورده کردا اند . این شرکت با تولید سالنامه هزینه های تولید را کاهش داده اند شرکت مجریان یک شرکت بسیار مناسب برای چاپ سررسید رقعی سال ۱۴۰۱ میباشد تا سر رسید مناسب و حرفه ای را تحویل شما بدهد .

سررسید ۱۴۰۲

سر رسید هایی که برای هدیه تبلیغاتی استفاده میشوند باید خیلی به صرفه باشند مثلا برای سال جدید سررسید ۱۴۰۲ باید طوری باشد که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی تبلیغاتی را داشته باشد. برای اینکه سررسید ۱۴۰۲ این ویژگی را داشته باشد باید به یک شرکت عالی اطمینانی سپرده شود همان طور که در بالا ذکر کردیم شرکت مجریان یک شرکت عالی و حرفه ای و مجهز به دستگاه های پیشرفته است.

پس بهتر است چاپ سررسید ۱۴۰۲ را برای هدیه تبلیغاتی سال جدید به شرکت مجریان بسپاریم تا با کمترین هزینه ممکن بهترین سر رسید را تحویل بگیریم و تبلیغات موفقی داشته باشیم.

در آستانه سال نو یکی از بهترین هدیه ها برای کسی که هدیه میدهد و برای کسی که هدیه میگیرد سالنامه است . برای کسی که هدیه میدهد به علت قیمت مناسب میتواند هدیه بیشتری بدهد و برای کسی که هدیه میگیرد در آستانه سال نو یک تقویم مناسب لازم است پس سال نامه یک هدیه تبلیغاتی پر سود برای دو طرف در استانه سال نو میباشد.

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.