چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی

چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی

در این بخش به چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی خواهیم پرداخت, همانطور که میدانید, سررسید تبلیغاتی یکی از موثر ترین هدیه های تبلیغاتی برای برند ها و کسب و کارهای مختلف است. درادامه بهترین چاپخانه برای چاپ سررسید را معرفی نموده و به شرح بیشتر انواع سررسید ها بویژه سالنامه رقعی میپردازیم. سررسید ۱۴۰۲ یکی از قدرتمندترین روش های تبلیغاتی دائمی است.

با توجه به اینکه ماه های پایانی سال را سپری میکنیم, برای انتخاب استراتژی تبلیغاتی دائمی برای هر نوع کسب و کاری, انتخاب سررسید, گزینشی هوشمندانه است.

چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی ۱۴۰۱

همانطور که گفتیم, یکی از بهترین استراتژی های تبلیغاتی, استفاده از سررسید تبلیغاتی است. در ادامه به معرفی بیشتر انواع سالنامه ها خواهیم پرداخت. چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی نیز میتواند انتخاب خوبی برای این امر مهم باشد.

در این میان شرکت تولید کننده سررسید و همچنین چاپخانه مناسب برای چاپ سالنامه نیز یکی از فاکتورهای است که باید آن را در نظر بگیرید.

بنابراین به شرح و معرفی بیشتر این مهم نیز باید پرداخته شود تا به مشتری بهترین انتخاب را معرفی نماییم.

انواع سررسید تبلیغاتی

سررسید ها از نظر قطع و اندازه, و همچنین نوع جلد سررسید و صحافی آنها به انواع مختلفی تقسیم میشوند.

انواع سررسید از نظر نوع جلد

سررسید ها میتوانند در جنس های چرم, چرم نرم, چرم پوست ماری, پارچه ای, گالینگور, مقوایی و… به تولید برسند. از نظر صحافی نیز این نوع سررسید ها میتوانند بصورت ته چسب, ته دوخت, فنری یا فنری دوبل نیز تقسیم بندی شوند.

انواع سررسید از نظر سایز

سالنامه ها از نظر قطع و اندازه نیز به انواع, سررسید رقعی, سررسید وزیری, سررسید اروپایی, سررسید ارگانایزر, سررسید پالتویی, سررسید یادداشتی و سررسید اختصاصی تقسیم میشوند.

در ادامه به سررسید رقعی که موضوع اصلی بحش این مقاله است میپرازیم.

سررسید رقعی

چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی میتواند انتخاب مناسبی برای تبلیغات کسب و کار شما باشد. اندازه سررسید رقعی معمولا ۲۱.۵*۱۳.۵ سانتیمتر است. این نوع سالنامه بخاطر اندازه ای که دارد به راحتی قابل حمل بوده میتواند هدیه تبلیغاتی جذابی باشد.

به این صورت که هدیه گیرنده به عنوان هدیه تبلیغاتی کاربردی به این محصول نگاه میکند و قطعا هرروز برای یادداشت برنامه های روزانه خود از آن استفاده میکند. بنابراین میتواند اعتماد و حس رضایت مشتری را نیز به خود جلب نماید.

این حس رضایت که موجب جلب اعتماد مشتری میگردد واسته به چند فاکتور است, یکی از انها کیفیت صحافی, جلد و جنس سررسید است, و دیگری کیفیت چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی میباشد. اینجاست که اهمیت انتخاب چاپخانه مناسب جهت چاپ سالنامه رقعی تبلیغاتی مطرح میشود.

شما باید بهترین چاپخانه را برای انجام این امر انتخاب نمایید. چرا که اگر کیفیت چاپ سررسید مناسب نباشد, حس رضایتی که موجب جلب اعتماد مشتری شود ایجاد نشده و علاوه بر این موضوع میتواند تاثیرات منفی بر برند و کسب و کار شما بگذارد.

یکی از فاکتور هایی که میتواند شما را در انتخاب چاپخانه مناسب راهنمایی نماید, بررسی سابقه فعالیت چاپخانه, رضایتمندی مشتریان و بروز بودن تجهیزات آن است. چاپخانه مجریان با توجه به این که بیش از دو دهه فعالیت دارد و تجهیزات بروز آن در کنار سابقه بالایش موجب شده تا کیفیت کارها به گونه ای باشد که رضایتمندی بیش از ۹۸.۳ درصد مشتریانش را به همراه داشته باشد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.