همایش ملی, رضایتمندی مشتری، شرکت تبلیغاتی مجریان، آژانس تبلیغاتی, مجریان, مجریان، منتخب چهاردهمین همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

مجریان، منتخب چهاردهمین همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

باعث خوشحالی است که گروه شرکت مجریان، منتخب چهاردهمین همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتریا همت و تلاش اعضای مجموعه زیر نظر مدیریت جناب آقای محمد رفعی امسال نیز توانست منتخب این دوره از اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری باشد.

این موفقیت را در گرو تلاش های اعضای گروه های شرکت های مجریان دانسته و مفتخریم که در این عرضه پا نهاده و و همواره اصلِ مشتری مداری را در راس اولویت های گروه های مجریان قرار داده ایم. امید است که تلاش های سال ۱۴۰۰ نیز به نتایجی این چنین شیرین برسد.
با توجه به رقابت فراوان میان برند ها و کسب و کارها، همواره استفاده از انواع خدمات تبلیغاتی در کنار یک مشاور بازاریابی از لزومات اولیه و اساسی برند ها است. تبلیغاتی یکی از مهمترین این رقابت ها شناخته شده است.
تبلیغات رسانه ای، تبلیغاتی چاپی، تبلیغات بصورت استفاده از هدایای تبلیغاتی و…
با توجه به اینکه امور تبلیغات در هر نوع بستری، چاپی، وبسایت و یا استفاده از هدایای تبلیغاتی و تبلیغات رسانه ای صورت میگیرد، این کیفیت نهایی و نتیجه کار است که رضایتمندی مشتری را به همراه خواهد داشت.
همایش ملی, رضایتمندی مشتری، شرکت تبلیغاتی مجریان، آژانس تبلیغاتی, مجریان

مجریان، منتخب چهاردهمین همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

استفاده از تبلیغات چاپی که امری واضح است، اما بحث هدایای تبلیغاتی، امر و بحثی مفصل و عمیقتر میباشد. با توجه به حساسیت کیفیت انواع روش هی تبلیغاتی که البته رابطه ای مستقیم با رضایت مشتری دارد، شرکت مجریان با داشتن چاپخانه ای مستقل توانسته است این بارِ سنگین و حساس را به دوش کشد و برای جلب رضایت مشتریان و کارمندان خود حداکثر تلاشش را انجام دهد.
از همه مشتریان عزیزی که به تیمِ مجریان اعتماد کرده و همکاری های مداوم دارند نیز صمیمانه قدردانی و تشکر میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید