منتخب همایش ملی

مجریان، منتخب همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

در سالن همایش های بین المللی چهاردهمین همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری برگزار شد و در دو بخش ادامه داشت.
بخش اول توسط مقامات لشگری و دولتی به بررسی رضایتمندی پرداخته شد و در بخش دوم از فعالان این حوزه در شرکت های دولتی و خصوصی تقدیر به عمل آمد و تندیس منتخب همایش ملی به آنان اهدا شد.
باعث خوشحالی است که گروه شرکتهای مجریان، منتخب چهاردهمین همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با همت و تلاش اعضای مجموعه زیر نظر مدیریت جناب آقای دکتر محمد رفیعی گردید و امسال نیز توانست منتخب این دوره از اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری باشد.

این موفقیت را در گرو تلاش های اعضای گروه های شرکت های مجریان دانسته و مفتخریم که در این عرضه پا نهاده و و همواره اصلِ مشتری مداری را در راس اولویت های گروه های مجریان قرار داده ایم. امید است که تلاش های سال ۱۴۰۰ نیز به نتایجی این چنین شیرین برسد.
با توجه به رقابت فراوان میان برندها و کسب و کارها، همواره استفاده از انواع خدمات تبلیغاتی در کنار یک مشاور بازاریابی از لزومات اولیه و اساسی برند ها است. تبلیغاتی یکی از مهمترین این رقابت ها شناخته شده است.
تبلیغات رسانه ای، تبلیغاتی چاپی، تبلیغات بصورت استفاده از هدایای تبلیغاتی و…
با توجه به اینکه امور تبلیغات در هر نوع بستری، چاپی، وبسایت و یا استفاده از هدایای تبلیغاتی و تبلیغات رسانه ای صورت میگیرد، این کیفیت نهایی و نتیجه کار است که رضایتمندی مشتری را به همراه خواهد داشت.
همایش ملی, رضایتمندی مشتری، شرکت تبلیغاتی مجریان، آژانس تبلیغاتی, مجریان

مجریان، منتخب چهاردهمین همایش ملی و اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری

منتخب همایش ملی در زمانی انجام شد که کسب و کارها رو به رکورد خود بودند. استفاده از تبلیغات چاپی که امری واضح است، اما بحث خرید هدایای تبلیغاتی ، امر و بحثی مفصل و عمیق تر میباشد. با توجه به حساسیت کیفیت انواع روش هی تبلیغاتی که البته رابطه ای مستقیم با رضایت مشتری دارد، شرکت مجریان با داشتن چاپخانه ای مستقل توانسته است این بارِ سنگین و حساس را به دوش کشد و برای جلب رضایت مشتریان و کارمندان خود حداکثر تلاشش را انجام دهد.
از همه مشتریان عزیزی که به تیمِ مجریان اعتماد کرده و همکاری های مداوم دارند نیز صمیمانه قدردانی و تشکر میکنیم.
برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
ادامه مطلب
تخفیف ویژه طراحی آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *