شرکت های خدمات نمایشگاهی|چاپخانه مجریان

معرفی شرکت های برتر خدمات نمایشگاهی در ایران

زمینه فعالیت شرکت های خدمات نمایشگاهی چیست؟ در چه مواردی می‌توان از خدمات نمایشگاهی شرکت‌های مرتبط استفاده کرد؟ مزایای استفاده از خدمات شرکتی در تبلیغات نمایشگاهی چیست؟ بهترین شرکت‌ها در زمینه خدمات نمایشگاهی کدامند؟ در انتخاب بهترین شرکت های خدمات نمایشگاهی باید به چه نکاتی توجه کرد؟ خدمات نمایشگاهی جزو مهم‌ترین انواع خدمات تبلیغاتی هستند که استفاده از آن‌ها نقش زیادی در معرفی اصولی کسب و کار دارد. این خدمات تنوع زیادی دارند و زمانی به بهترین شکل انجام می‌شوند که توسط مجموعه‌ای ماهر و خوش سابقه ارائه شوند. با توجه به اهمیت انتخاب شرکت های خوب برای دریافت خدمات خوب، این مطلب از مجریان را به  معرفی شرکت های برتر خدمات نمایشگاهی در ایران اختصاص داده‌ایم، با ما همراه باشید.

زمینه فعالیت شرکت های خدمات نمایشگاهی

روش‌های مختلفی برای معرفی کسب و کارها در سطح انبوه وجود دارد که یکی از بهترین آن‌ها، برگزاری نمایشگاه است. نمایشگاه چه به صورت اختصاصی و مربوط به یک برند یا کسب و کار مشخص و چه به صورت گروهی و با همکاری و همراهی مجموعه‌ای از برندها، تاثیر زیادی در معرفی یک کسب و کار به تعداد مشتریان بیشتر دارد. نمایشگاه جایی است که نمایندگان یک برند می‌توانند با مخاطبین یا افرادی که مشتری آن‌ها هستند یا احتمال تبدیل شدن به مشتری را دارند، به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند. البته نمایشگاه‌ها برای همه برندها نتیجه بخش نیستند. در یک نمایشگاه برندی که حضوری موثرتر داشته باشد، بهتر دیده شده و توجه افراد بیشتری را به خود جلب می‌کند. حضور موثر یک برند به نحوه نمایش محصولات برند در نمایشگاه بستگی دارد و این موضوع کاری کاملا تخصصی و اصلی‌ترین زمینه فعالیت شرکت های خدمات نمایشگاهی است.

به عبارت دیگر مجموعه‌های تبلیغاتی زیادی با هدف بهترین نمایش یک برند در نمایشگاه، به برندها و کسب و کارهای مختلف خدمات ارائه می‌کنند. زمینه فعالیت شرکت های خدمات نمایشگاهی، کمک به حضور موثر و قدرتمند برند در نمایشگاه و جلوه بیشتر در میان رقبا است و این کار را با خدمات مختلفی مانند استفاده از بهترین ابزارهای تبلیغاتی نمایشگاهی، تولید تبلیغات قوی و مدیریت و برنامه‌ریزی فعالیت‌ نمایندگان برند در نمایشگاه انجام می‌دهند.

در انتخاب بهترین شرکت خدمات نمایشگاهی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

تجربه ثابت کرده که هیچ برندی بدون کمک شرکت‌های خدمات نمایشگاهی حضور موفق در این گردهمایی‌ها نخواهد داشت. یک شرکت خدمات نمایشگاهی با در اختیار داشتن تمام ابزار و تجهیزاتی که به تبلیغات موثرتر برند در نمایشگاه کمک می‌کنند، محصولات و زمینه فعالیت کسب و کار را به بهترین شکل به مشتریان معرفی می‌کند. البته این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که بهترین شرکت برای استفاده خدمات نمایشگاهی انتخاب شود و برای این موضوع هم معیارهایی وجود دارد. برای اینکه بدانید در انتخاب بهترین شرکت خدمات نمایشگاهی باید به چه نکاتی توجه کرد، ابتدا باید با ویژگی‌های یک شرکت خوب در این زمینه آشنا باشید که مهم‌ترین آن‌ها، موارد زیر هستند.

۱. سابقه بالای فعالیت

سابقه بالای فعالیت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در انتخاب شرکت خدمات نمایشگاهی باید در نظر داشت. سابقه بالای کاری، تجربه کاری شرکت را افزایش می‌دهد و این موضوع کمک می‌کند که خدمات ارائه شده توسط آن‌ها کیفیت بهتری هم داشته باشند.

۲. استفاده از ابزارهای جدید

استفاده از ابزارهای جدید و به روز یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که در انتخاب شرکت خدمات نمایشگاهی باید به آن توجه کرد. در دنیای امروز تکنولوژی جایگاه ویژه‌ای در کسب و کارها دارد و با استفاده از آن می‌توان یک کسب و کار یا فعالیت‌های آن را مدیریت کرد، رفتار رقبا یا همکاران آن کسب و کار را تحلیل کرد و برای ارائه خدمات بهتر توسط آن برنامه‌ریزی کرد. همه این موارد به خصوص تحلیل رفتار رقبا در نمایشگاه‌ها با کمک ابزارهای جدید به سادگی امکان‌پذیر است و شرکت‌های حرفه‌ای به اهمیت این موضوع واقف هستند.

۳. رضایت مشتریان

یک روش سنتی برای بررسی کیفیت خدمات ارائه شده توسط یک مجموعه خدمات نمایشگاهی، بررسی رضایت مشتریان است. این موضوع را می‌توان در صفحات اجتماعی شرکت انتخابی جستجو کرد. یک شرکت خوب که از نحوه ارائه خدمات خود اطمینان داشته باشد، دیدگاه مشتریان سابقه خود را در معرض نمایش مشتریان جدید قرار می‌دهد تا افراد با بررسی و مشاهده آن‌ها، انتخابی عاقلانه داشته باشند.

۴. هزینه معقول

دریافت هزینه معقول برای خدمات ارائه شده یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت‌های خوب در این زمینه است که در انتخاب آن‌ها هم اهمیت دارد. شرکت‌هایی که خدمات مشخص و برنامه‌ریزی شده دارند، هزینه‌ها را همان ابتدا برای مشتری تخمین می‌زنند و هزینه‌های اعلام شده توسط آن‌ها نه چندان ارزان و غیرواقعی و نه بسیار گران و دور از توان عموم مشتریان است.

۵. تنوع خدمات

دیگر فاکتور مهمی که می‌توان معیار انتخاب یک شرکت خدمات نمایشگاهی قرار داد، تنوع خدمات ارائه شده توسط شرکت است. تبلیغات در نمایشگاه را می‌توان به شکل‌های مختلفی انجام داد و هر روش سنتی این کار را می‌توان با ایده‌ای جدید به روشی جدیدتر تبدیل کرد که این کار تنها از عهده شرکت‌های ماهر در این زمینه بر‌می‌آید.

 

۸ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران

معیارهای گفته شده برای انتخاب بهترین شرکت خدمات نمایشگاهی تاثیر زیادی دارند اما استفاده از آن‌ها، زمانی امکان‌پذیر است که چند گزینه برای مقایسه در اختیار داشته باشید. در واقع تا زمانی که با شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات آشنایی نداشته باشید، اطلاع از ویژگی‌های یک شرکت خوب برای شما کاربردی نخواهد بود. به همین دلیل در ادامه ۸ شرکت برتر خدمات نمایشگاهی در ایران را معرفی می‌کنیم که حتی اگر معیاری برای انتخاب بهترین شرکت نداشته باشید هم می‌توانید با خیال آسوده، خدمات حضور در نمایشگاه برند خود را به آن‌ها بسپارید.

۱. خدمات نمایشگاهی اکتیران

مجموعه خدمات نمایشگاهی اکتیران یکی از بهترین شرکت های خدمات نمایشگاهی در کشور ما است که با شعار استفاده از فناوری‌های نوین و تولید با‌کیفیت، خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهد. این شرکت خدمات نمایشگاهی چیزی حدود ۳ دهه سابقه کار دارد و علاوه بر ارائه خدمات در زمینه برگزاری نمایشگاه، کارخانه‌ای مجهز برای تولید انواع ابزارهای تبلیغاتی و دکوراسیون نمایشگاهی هم در اختیار دارد. خدمات نمایشگاهی این شرکت مواردی مانند تجهیز کردن غرفه‌های نمایشگاه، غرفه‌سازی متناسب با نیاز برند یا کسب و کار، ارائه محصولات مناسب برای تبلیغات در نمایشگاه و بسیاری موارد دیگر هستند. فعالیت‌های این مجموعه حرفه‌ای نه فقط به مشتریان داخلی بلکه به مشتریان خارجی نیز ارائه می‌شود و این موضوع نشان از حرفه‌ای بودن این مجموعه دارد.

۲. خدمات نمایشگاهی رستاک

مجموعه تشریفات و خدمات نمایشگاهی رستاک یکی دیگر از ۱۰ شرکت برتر در زمینه ارائه خدمات نمایشگاهی به برندها و کسب و کارهایی است که قصد حضور در نمایشگاه برای معرفی خود را دارند. برخلاف شرکت اکتیران، این مجموعه کمتر از یک دهه سابقه کار دارد اما در همین زمان کوتاه توانسته خود را در میان برترین شرکت‌ها در این زمینه قرار دهد. خدمات این مجموعه را به طور ساده می‌توان به این صورت تعریف کرد که صفر تا صد چیزی که یک برند برای حضور در نمایشگاه به آن احتیاج دارد در این مجموعه ارائه می‌شود. حضور حرفه‌ای تر در نمایشگاه، شعار مجموعه رستاک است. این مجموعه علاوه بر خدمات رایج شرکت‌های تبلیغاتی مانند غرفه‌سازی، تزئین غرفه، آماده‌سازی تبلیغات و موارد مشابه، در زمینه تامین نیروی انسانی برای ارتباط با حضار هم خدمات حرفه‌ای ارائه می‌کند.

۳. اشل سازان

اشل سازان دیگر شرکت فعال در زمینه خدمات نمایشگاهی است که زمینه خدمات آن را می‌توان از عنوان مجموعه حدس زد. این مجموعه صرفا در زمینه ساخت پایه یا غرفه نمایشگاه فعالیت دارد و چند سالی است که مشاوره نمایشگاهی را نیز در لیست خدمات خود قرار داده است. با این حال همین خدمات به حدی با کیفیت ارائه می‌شوند که این مجموعه را در لیست بهترین شرکت‌ها با زمینه کاری مشابه قرار داده‌اند. طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی توسط این مجموعه مطابق با استانداردهای بین المللی انجام می‌شود و کیفیت غرفه‌های طراحی شده توسط آن به حدی است که موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی غرفه سازی نیز شده است. این مجموعه در کنار خدمات نمایشگاهی یک کارخانه تولیدی با زمینه کار مشابه نیاز دارد که پایه و متریال ساخت غرفه و دکوراسیون داخلی را تولید کرده و به فروش می‌رساند.

۴. فرارنگ

یکی دیگر از شرکت های خدمات نمایشگاهی برتر ایران، شرکت فرارنگ است که در زمینه ساخت غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت دارد و انواع تجهیزات مربوط به این کار را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های مثبت این مجموعه اجاره تجهیزات در کنار فروش آن‌ها است تا کسب و کارهایی که نیاز به تجهیزات دائمی ندارند هم بتوانند غرفه‌های نمایشگاهی خود را به بهترین شکل و با بهترین کیفیت آماده کنند. این مجموعه تبلیغاتی بالاترین میزان رضایت مشتریان را در اختیار دارد و علاوه بر نمایشگاه‌های بزرگ معرفی محصول خدمات خود را به نمایشگاه‌های عکاسی، کارگاه‌های تولید برنامه تلویزیونی و نمایشگاه‌های شخصی هم ارائه می‌کند.

۵. نمایشگاه سازان

نمایشگاه سازان دیگر مجموعه فعال در این زمینه است که سابقه کاری آن چیزی حدود ۲ دهه است و در کنار طراحی غرفه و غرفه سازی، خدمات دیگری مانند برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی یا موضوعی، مشاوره تورهای نمایشگاهی، آنالیز نمایشگاهی برای حضور بهتر کسب و کار در نمایشگاه‌های بعدی و تحلیل عملکرد کسب و کار در نمایشگاه را نیز به مشتریان ارائه می‌کند. این مجموعه با هدف بهبود کیفیت برگزاری نمایشگاه و حضور بهتر کسب و کارها و خروجی بهتر آن‌ها فعالیت می‌کند و خدمات خود را با برخورداری از گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی با بالاترین کیفیت و در سطح استانداردهای جهانی ارائه می‌کند.

۶. گروه پیشگامان

دیگر مجموعه فعال در زمینه غرفه سازی که با شعار غرفه سازی تخصصی فعالیت می‌کند و تا به اینجا توانسته حضوری دائم در نمایشگاه‌های داخلی و حضوری موثر در نمایشگاه‌های بین‌المللی داشته باشد، گروه پیشگامان است. همان‌طور که گفته شد تخصص و زمینه فعالیت این مجموعه صرفا غرفه سای است و در کنار خدمات نمایشگاهی به ساخت تجهیزات مناسب برای برگزاری همایش‌ها و رویدادها هم می‌پردازد. البته در چند سال اخیر زمینه فعالیت این مجموعه گسترش پیدا کرده و مواردی مانند تهیه غذا و پذیرایی از مهمانان و حضار در نمایشگاه هم به خدمات آن اضافه شده است.

۷. آسیا همایش

از دیگر شرکت‌های فعال در حوزه خدمات و تشریفات نمایشگاهی که با دهه فعالیت و تجربه کاری، خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌کند، آسیا همایش را می‌توان نام برد. این شرکت جزو کارآفرینان زمینه فعالیت خود نیز هست و علاوه بر برگزاری نمایشگاه‌های داخلی در ایران، در زمینه برگزاری، تامین منابع انسانی، تبلیغات و بازاریابی نمایشگاه‌های بین‌المللی هم فعالیت مستمر دارد.

۸. مرآت تجارت سپاهان

مرآت تجارت سپاهان را هم می‌توان به عنوان یک مجموعه خوش سابقه در زمینه خدمات نمایشگاهی نام برد که با پرسنل متعهد نزدیک به ۲۰ سال است که تشریفات و خدمات نمایشگاهی را با بهترین کیفیت به برندها ارائه می‌کند. خدمات غرفه سازی و تزئینات داخلی و پذیرایی و تشریفات از مهم‌ترین خدمات این مجموعه هستند.

 

خدمات نمایشگاهی مجریان

مجریان دیگر مجموعه فعال در زمینه خدمات نمایشگاهی است. خدمات نمایشگاهی مجریان از نوع خدمات تبلیغاتی هستند که اهمیت زیادی برای حضور بهتر یک برند در نمایشگاه دارند. آماده سازی و چاپ انواع محصولات تبلیغاتی قابل استفاده در نمایشگاه، هدایای تبلیغاتی برای ارائه به حضار و شرکت کنندگان، محصولات پذیرایی تبلیغاتی و بسیاری موارد دیگر جز خدمات نمایشگاهی مجموعه ما هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان حضوری موثرتر در نمایشگاه داشت.

مطلب پیشنهادی: خدمات نمایشگاهی چیست ؟

 

نتیجه گیری 

حضور حرفه‌ای در نمایشگاه، محصولات و خدمات یک برند را به بهترین شکل به مشتریان معرفی می‌کند و این موضوع نیازمند آشنایی با اصول شرکت در نمایشگاه‌ها است. شرکت های خدمات نمایشگاهی با داشتن تجربه و تجهیزات مناسب، به حضور حرفه‌ای و اصولی برندها در انواع نمایشگاه‌های عمومی و تخصصی کمک می‌کنند. لازمه استفاده از خدمات این مجموعه‌ها آشنایی با بهترین آن‌ها است که در این مطلب از مجریان چند مورد از بهترین‌ها در این زمینه را معرفی کردیم. با این حال در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر جهت حضور در نمایشگاه و آماده‌سازی تجهیزات خود برای انجام این کار را دارید، کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید. راه‌های ارتباطی جهت تماس با کارشناسان در سایت ما موجود است.

 

سوالات متداول 

۱. شرکت های خدمات نمایشگاهی در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنند؟

ساخت غرفه‌های نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی آن‌ها، آماده‌سازی تبلیغات و محصولات نمایشگاه، پذیرایی از مهمانان و بسیاری فعالیت‌های دیگر از خدمات شرکت‌های نمایشگاهی هستند.

۲. چه معیارهایی به انتخاب یک شرکت خدمات نمایشگاهی خوب کمک می‌کنند؟

سابقه فعالیت، هزینه‌های دریافتی توسط شرکت، نوع خدمات ارائه شده، استفاده از ابزارها و تجهیزات روز و میزان رضایت مشتریان از خدمات مجموعه، مهم‌ترین معیارها در انتخاب شرکت های خدمات نمایشگاهی است.

۳. بررسی رضایت مشتریان یک شرکت به چه صورت قابل انجام است؟

برای بررسی رضایت مشتریان جهت انتخاب بهترین شرکت های خدمات نمایشگاهی می‌توان به شبکه‌های اجتماعی این شرکت‌ها مراجعه کرد و بررسی را از طریق دیدگاه‌های مخاطبان انجام داد.

۴. کدام شرکت‌های خدمات نمایشگاهی در ایران بهترین خدمات را ارائه می‌دهند؟

شرکت‌هایی مانند اکتیران، رستاک، اشل سازان، فرارنگ و مرآت تجارت سپاهان از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی‌ در ایران هستند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *