سفارش طراحی لوگو حرفه ای, طراحی لوگو, طراحی آرم

سفارش طراحی لوگو حرفه ای

برای سفارش طراحی لوگو حرفه ای باید ابتدا با یک شرکت تبلیغاتی معتبر آماده همکاری نمایید، این همکاری میتواند نتیجه سرنوشت سازی برای کسب و کار شما داشته باشد، چرا که طراحی لوگو یکی از مهم هایی است که باید در هر نوع کسب و کار و یا برندی به بهترین شکل ممکن انجام شود. اینکه میخواهید یک لوگو حرفه ای و منحصربفرد برای برندتان داشته باشید، حق شما و برندتان است. بنابراین این امر مهم و تاثیرگذار را به هر کسی واگذار نکنیدو بهترین کار، همکاری با یک شرکت معتبر و باسابقه است.

طراحی لوگو چیست ؟

قبل از این که به شرح مراحل سفارش طراحی لوگو حرفه ای بپردازیم، لازم است به دو سوال پاسخ روشن داده شود، لوگو چیست ؟ و سپس طراحی لوگو چیست ؟

این دو سوال، از جمله مواردی است که هر برند و کسب و کار باید پاسخ کامل و شفاف آنها را دریافت نماید. لوگو نماد و نشانه ایاست منحصر بفرد، که هویت نام و بصری یک کسب و کار  یا برند را مشخص میکند. و به فرآیند آماده سازی و خلقِ این مهم، طراحی لوگو میگویند.

این واضح ترین و کوتاه ترین تعریف موجود برای این دو سوال است. کلمه خلق لوگو دقیقا همان کلمه ای است که باید برای این فرآیند بکار برده شود، چرا که خلق کردن، فرآیندی خاص تر و مهم تر از تولید کردن یا کلمه ایجاد کردن است. کلمه خلق کردن، بار معنوی خاصی نیز به همراه دارد، که در بحث خلق لوگو، میتوان این بار را از جنبه هنری و خلاق بودن آن حس کرد.

بهترین شرکت طراحی لوگو

برای همکاری با بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران و یا سایر شهر ها، بهتر است پیش از این گزینش حیاتی، کمی در این زمینه تحقیق و بررسی انجام داده و سپس تصمیم نهایی برای همکاری را بگیرید، این تحقیقات میتواند در فضای اینترنت صورت گیرد و با دیدن نمونه کارهای موجود در وبسایت های شرکت ها به نتیجه نهایی رسید.

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت WWW.MOJRIAN.NET و مشاهده نمونه کارهای لوگو های طراحی شده در این شرکت و همچنین صحبت و مشاوره با کارشناسان امور گرافیک و طراحی این مجموعه به یک انتخاب درست در این زمینه برسید.

کاربرد لوگو چیست ؟

لوگو هویت بصری یک برند است. کاربرد این اثر در تمامی امور تبلیغاتی، بازاریابی و فرشو، همکاری ها و مذاکرات و در تمامی مراحل کاری یک کسب و کار یا برند مشخص است.

برای ارائه هدایای تبلیغاتی، طراحی بسته بندی، طراحی اوراق های اداری، طراحی سررسید و یا سالنامه، تقویم های روزمیزی، چاپ روی پرچم های سازمانتان، چاپ روی بنر ها و استند های نمایشگاهی، ارائه فاکتروها و سربرگ ها و…

در واقع میتوان گفت، لوگو بخشی از هویت یک برند است که در هر کار و زمینه ای همراه و هم مسیر آن کسب و کار است.

انواع طراحی لوگو

پیش از سفارش طراحی لوگو حرفه ای، باید نوع لوگو خود را با توجه به کسب و کارتان مشخص کنید، بطور کلی لوگو ها در چند نوع خلق میشوند. لوگو تصویری، لوگو نشوتاری، لوگو تلفیقی!

این انواع طراحی ها میتواند بسته به نوع کسب و کار و سلیقه کارفرما انتخاب و طراحی شوند.

البته بهتر است این نکته را یادآور شوم که طراحی لوگو هرچقدر ساده و قابل فهم تر باشد بیشتر و بهتر میتواند در ذهن مشتری ثبت شود. شما میتوانید این موضوع را از لوگو های برند های معروف در دنیا نیز متوجه شوید.

 

 

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.