زمان سفارش تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۲ | چاپخانه مجریان

بهترین زمان برای سفارش تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۲ چه موقعی است؟

چاپ سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲

زمان سفارش تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۲  چه موقعی است ؟ یکی از دلایل انتخاب سررسید به‌ عنوان هدیه تبلیغاتی ، کاربردی بودن و ماندگاری بالای آن است .به دلیل این که ماندگاری از این نظر که هر هدایای تبلیغاتی بعد از اتمام تاریخ مصرف و فرسودگی دیگر قابل استفاده نیست و بار تبلیغاتی هم برای سفارش دهنده نخواهد داشت .ولی بارها مشاهده نموده اید که مدیران و مسئولان شرکت ها از سررسید و تقویم رومیزی که هدیه گرفته اند بعد از گذشت چندین سال ، به دلیل درج اطلاعات مهم در سررسید ، هنوز استفاده میکنند .پس میتوان گفت سررسید یک هدیه تبلیغاتی ماندگار است و کاربرد آن مربوط به یک سال نمی باشد . و این مهم ترین هدفی است که صاحبان شرکت‌ ها و مدیران موفق را تشویق به چاپ سررسید تبلیغاتی میکند .از بزرگ‌ ترین مزیت‌ سررسید نسبت‌ به دیگر هدایای تبلیغاتی ، قابلیت استفاده از همه اجزاء تشکیل دهنده ی سررسید جهت اختصاصی سازی می‌باشد .شما میتوانید با صرف هزینه ی اندکی ، سررسید خود به صورت اختصاصی چاپ نمایید و هدیه تبلیغاتی خود را نسبت به سررسید عمومی خاص تر نمایید .ضمن اینکه ، از دیگر هدایای تبلیغاتی در کنار سررسید خود بهره ببرید .

 

 مراقب باشید فرصت سفارش و خرید سررسید ۱۴۰۲ را از دست ندهید!

اگر شما هم صاحب یکی از مشاغلی هستید که برای دیده شدن به تبلیغات تاثیرگذار نیاز دارید، یکی از بهترین روش ‌ها تبلیغات نوروزی است.بخش بیشتری از تبلیغات نوروزی مربوط به تبلیغات میدانی و حضوری است که ابزار و روش‌ های مختلفی نیز دارد.

سفارش چاپ سررسید ۱۴۰۲ و زمان سفارش تقویم  تبلیغاتی ۱۴۰۲ هم مهم است .یکی از بهترین گزینه‌ هایی است که می‌توان از آن برای تبلیغات استفاده کرد؛ چرا که سررسید برای افراد در جایگاه های مختلف اجتماعی بسیار کاربرد دارد.البته اگر قصد دارید از فرصت پیش رو در نوروز سال آینده استفاده کنید، باید از همین حالا برای سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۲ و سررسید ۱۴۰۲ اقدام کنید.

 

تبلیغات هوشمندانه، برای جذب مخاطبان بیشتر

صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف شامل تولیدی های کوچک و بزرگ، شرکت‌ ها، دفاتر نمایندگی بیمه و… همواره به دنبال راهکارهایی مفید برای تبلیغات هوشمندانه هستند.یکی از گزینه‌ هایی که موجب جذب مخاطب و مشتریان بسیار می‌شود، هدیه دادن است.هدیه صاحبان مشاغل به مردم جامعه نیز میتواند گزینه های مختلفی داشته باشد که در زندگی روزمره کاربردی نیز باشد.از جمله گزینه های عالی برای تبلیغات و جذب مخاطبان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چاپ سررسید ۱۴۰۲ :

  از جمله پرطرفدارترین محصولاتی که مردم عادی مایلند از مجموعه‌های مختلف هدیه بگیرند، تقویم ‌های سررسید است.با چاپ کردن سررسید ۱۴۰۲ و هدیه دادن آن به مراجعه کنندگان یا اطرافیان می‌توان راهی برای ایجاد ارتباط تاثیرگذار تر به وجود آورد که قطعاً سودآور نیز خواهد بود.

 • خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۲ :

  یکی دیگر از گزینه های بسیار کاربردی برای تبلیغات نوروزی می‌توان به تقویم رومیزی ۱۴۰۲ اشاره کرد که از جذابیت بالایی برخوردار است.این نوع تقویم که عموماً به صورت ماه به ماه طراحی و تولید می‌شود، برای افراد و مجموعه‌ ها در مشاغل مختلف کشور کاربرد دارد و انتخابی عالی برای تبلیغات محسوب می‌شود.

 

 

سفارش به موقع سررسید چه مزایایی دارد ؟

 • اثر بخشی بیشتر :

  اغلب افراد در پایان سال تعداد زیادی سررسید را به عنوان هدیه دریافت میکنند. اما از آنجایی که تنها یکی از آن ها را نیاز دارند، بقیه را کنار می گذارند.سررسید هدیه شما هرچه قدر هم که زیبا و با کیفیت باشد، در صورتی که دیر به دست هدیه گیرنده برسد، ممکن است شانس خود برای استفاده شدن را از دست بدهد.زیرا ممکن است شخص هدیه گیرنده قبل از آن سررسیدی را انتخاب کرده و حتی یادداشت های سال آینده خود را در آن ثبت کرده باشد و تغییر آن برای وی امکان پذیر نباشد.ثبت سفارش به موقع سررسید و زمان سفارش تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۲ موجب دریافت به موقع آن شده و به شما این امکان را می دهد تا آن را زودتر به شخص هدیه گیرنده مورد نظر برسانید.

 • به صرفه بودن در هزینه ها : 

  با نزدیک شدن به سه ماهه آخر و مخصوصا روزهای پایانی سال، به دلیل افزایش تقاضا قیمت کاغذ، خدمات چاپی و سایر ملزومات تولید سررسید سیر صعودی به خود می گیرد.از آنجا که اغلب تولید کنندگان سررسید در محاسبه قیمت سررسید ( مخصوصا در مورد سفارش های اختصاصی )، قیمت روز این موارد را در نظر می گیرند، سفارش زود هنگام موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

 • افزایش گزینه ها :

  در روزهای پایانی سال، انبار اغلب تولید کنندگان معتبر سررسید از برخی از مدل های تولید شده خالی شده و سفارشات مربوط به این مدل ها پذیرفته نمی شود.لذا خریدارانی که به موقع نسبت به ثبت سفارش خود اقدام می کنند، گزینه هایی بیشتری برای انتخاب پیش رو دارند.

 • پرداختن بیشتر به جزئیات :

  در صورت سفارش به موقع سررسید، فرصت بیشتری برای مواردی از قبیل طراحی لت های گلاسه، انتخاب نوع جلد و سایر جزئیات وجود دارد.این موضوع در مورد سفارش سررسید های اختصاصی که دارای ویژگی های خاص هستند اهمیت بیشتری دارند ‌.زمان مناسب سفارش به تیراژ کار و ویژگی های سفارش مورد نظر بستگی دارد.

 

زمان مناسب سفارشات زیاد :

توجه داشته باشید که وزارت ارشاد هر ساله در اواخر مهر یا اوایل آبان، تقویم رسمی سال بعد و فهرست مناسبت ها را منتشر می کند.لذا چاپ سررسید قبل از این تاریخ عملا امکان پذیر نیست. با این حال مشتریانی با سفارشات انبوه ( بانک ها، بیمه ها، شرکت های صنعتی بزرگ و  . . . ) اغلب از شهریور و مهر هر سال، مقدمات سفارش خود را پیش بینی کرده و حتی فرایند طراحی ، فرمت صفحات و طراحی و ساخت جلد را آغاز می کنند.با این حال، چاپ سررسید پس از اعلام تقویم رسمی کشور امکان پذیر است.اقدام زود هنگام این نوع شرکت ها برای سفارش سررسید به آن ها این امکان را می دهد تا مناسب ترین تولید کننده سررسید را با توجه به شرایط خود پیدا کنند، با دقت کافی به طراحی و جزئیات سررسید خود بپردازند، هزینه های خود را کاهش دهند و در عین حال اطمینان حاصل کنند که سفارش در زمان دلخواه به آنان تحویل داده خواهد شد.

 

زمان مناسب سفارشات کوچک :

گرچه سفارشات کوچک سررسید را حتی می توان در روزهای پایانی سال ثبت نمود اما این موضوع هرگز توصیه نمی شود.موکول کردن سفارش به پایان سال باعث می شود ( به دلیل خالی شدن انبار بسیاری از تولید کنندگان از موجودی برخی از مدل ها )، گزینه های شما محدود شده و همچنین سررسید زمانی به دست شما برسد که پخش کردن آن در میان افراد مورد نظر مشکل باشد.توصیه ما بر این است که سفارشات کوچک خود را در اولین زمان ممکن پس از بررسی مدل ها انجام داده و هرگز زمان سفارش تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۲ را به روزهای پایانی سال موکول نکنید.

 

 سفارش سررسید اختصاصی :

سررسید اختصاصی سررسیدی است که  با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می شود.اما اگر مشخصات سررسید مورد نیاز خود را به طور کامل می دانید، هر چه زودتر در نیمه دوم سال به ارزیابی تولید کنندگان و توانایی آنان در تولید سررسید مورد نظر خود پرداخته و سفارش خود را نزد تولید کننده مورد نظر ثبت کنید.همانطور که قبلا گفته شد، حتی چنانچه سفارش خود را قبل از اعلام تقویم رسمی کشور ثبت نمایید، در این صورت تولید کننده زمان کافی در اختیار خواهد داشت .

مطلب پیشنهادی: سررسید چیست ؟

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
ادامه مطلب
چرا خودکار تبلیغاتی هدیه ای مناسب است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *