خدمات چاپ

خدمات چاپ در چاپخانه مجریان به دو صورت چاپ آنلاین و چاپ آفلاین انجام می شود . برای سفارش چاپ آنلاین و یا سفارش اینترنتی چاپ می توان از طریق سایت و شبکه های مجازی تلگرام – واتس اپ اقدام به سفارش نمود و براحتی در محل خود دریافت نمایید. مجتمع چاپ مجریان مجهز به ماشین آلات روز چاپ افست و چاپ دیجیتال بصورت ۲۴ ساعته و در ۳ شیفت کاری در فضایی بالغ بر ۸۰۰ متر مربع فعالیت دارد.
برخی خدمات ما : چاپ کاتالوگ ، چاپ بروشور ، چاپ فولدر ، چاپ اوراق اداری ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ پوستر ، چاپ لیبل ، چاپ استیکر ، چاپ کارتن ، چاپ کارت دعوت ، چاپ جعبه ، چاپ مجله، چاپ فلکس ، چاپ بنر

خدمات چاپ مجریان

فرآیندهای چاپ شامل سه نوع اصلی می باشند:

  • چاپ افست یا لیتوگرافی
  • چاپ دیجیتال
  • چاپ اسکرین

فرآیند چاپ افست به چه شکل است؟

در چاپ افست یا لیتوگرافی، تصویر یا طرح مورد نظرما به پلیت‌های فلزی انتقال داده می‌شود و سپس از پلیت‌ها به پوشش پلاستیکی منتقل می‌شود. سپس پوشش جوهری، تصویر را به روی کاغذ منتقل می‌کند. به این روش، آفست می‌گویند چون که جوهر در ابتدا به روی پلیت، سپس به پوشش منتقل می‌شود به جای آنکه مستقیما به روی کاغذ منتقل شود. چاپ افست برای تعداد چاپ کم مقرون به صرفه نیست و تنها برای تعداد بالا در چاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرآیند چاپ دیجیتال چیست؟

چاپ دیجیتال به جای جوهر معمولی از تونر استفاده می‌کنند و با فرآیند چاپ دیجیتال، طرح شما مستقیما از فایل pdf چاپ می‌شود. چاپ دیجیتال فوری نمی‌تواند با کیفیت‌ چاپ ۴ رنگ  رقابت کند. از آنجایی که هیچ هزینه‌ی راه‌اندازی یا محدودیت تعداد چاپ وجود ندارد، چاپ دیجیتال نیز برای تعداد پایین چاپ (چه ۹ عدد، چه ۹۰۰ عدد) و برای چاپ‌های سفارشی و شخصی نیز، مناسب است.

فرآیند چاپ اسکرین به چه شکل است؟

چاپ اسکرین چاپی نوظهور در قرن بیستم است که برای چاپ بر روی پارچه، چوپ، شیشه، صفحات تبلیغاتی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. تصویر به یک سطح مشبک منتقل می‌شود و نواحی خالی مانده با لایه‌ای پوشیده می‌شود. فرآیند چاپ شامل فشردن جوهر به این صفحه مشبک و در نهایت بر روی متریال چاپی می‌باشد.

چاپ تعداد بالا به چه نحوی است؟

چاب تعداد بالا به فرآیند چاپ با تعداد صدها و هزاران تعداد اشاره دارد. زمانی که این مقدار چاپ می‌شود، هزینه‌ی هر نسخه‌ی چاپی کاهش می‌یابد. (شایان ذکر است که هیچ چاپگری سیاست بازپرداخت هزینه یا برگشت چاپ را ندارد چرا که اگر ۱۰ هزار دفترچه را چاپ کرده و بعد متوجه شوید که تنها ۱۰۰۰ عدد از آن را نیاز داشته اید، بنابراین تنها به یک سطل بازیافت بزرگ نیاز خواهید داشت.)