تاثیر ماسک تبلیغاتی در بازاریابی

تاثیر ماسک تبلیغاتی در بازاریابی

ما امروز آمده ایم که تاثیر ماسک تبلیغاتی در بازاریابی را به شما توضیح دهیم و امیدواریم از این مقاله بهره کافی را ببرید. تبلیغات روش های مختلفی دارد که یکی از بهترین روش های ان، هدایای تبلیغاتی می باشند،هدایای تبلیغاتی انواع گوناگونی دارند مانند ماسک های تبلیغاتی، سررسید های تبلیغاتی و لیوان های تبلیغاتی که هر روزه تعداد بسیاری از آنها به فروش می رسند.

یکی از هدایای تبلیغاتی که امروزه سروصدا زیادی کرده است، ماسک های تبلیغاتی می باشند که شاید برایتان سوال باشد تاثیر ماسک تبلیغاتی در بازاریابی جامعه به شکل است؟ با شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک ها و لوازم های بهداشتی رواج بسیاری پیدا کرده است که قبل از ان افراد بسیار اندکی از ماسک ها استفاده  می کردند. ماسک ها برای جلوگیری از انتقال ویروس و بیماری از فردی به فرد دیگری اختراع شده اند که امروزه دکتر ها برای پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا توصیه می کنند.

انواع ماسک

ماسک ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از جنس های متفاوتی بهره مند می باشند و در ادامه به هر یک از آنها بیشتر می پردازیم.

ماسک پارچه ای

ماسک هایی از جنس پارچه نانو که فروش بالایی در بازار دارند و این نوع ماسک ها قابل شست و شو می باشند و چند بار میتوان از آنها استفاده کرد.

در اینگونه ماسک ها محدودیتی برای چاپ تبلیغات وجود ندارد و فضای زیادی برای چاپ تبلیغات به سفارش دهنده می دهد.

ماسک سه لایه

یکی از معروف ترین ماسک هایی که همگی ما حداقل یک بار از آنها استفاده کرده ایم این نوع ماسک ها می باشند،که از قیمت بسیار کمی برخوردار می باشند.

یکی بهترین ماسک هایی که برای چاپ تبلیغات می توان پیشنهاد کرد این نوع ماسک ها هستند.

ماسک فیلتردار

ماسک هایی هستند که دارای فیلتر هوا می باشند و از کیفیت بسیار بالایی نیز بهره مند هستند.

در اینوگه ماسک ها به جز خود پارچه ماسک،میتوان روی فیلتر هوای انها نیز تبلیغات پیشنهادی را چاپ کرد.

ماسک سه بعدی

یکی از جدیدترین ماسک هایی که تا کنون به تولید رسیده است،این نوع ماسک ها هستند، ماسک های سه بعدی دارای چند لایه می باشند،ماسک های سه بعدی نسبت به ماسک های دیگر داخل بازار از ضخامت بالاتری بهره مند می باشند که درصد مبتلا شدن به ویروس کرونا را بسیارکاهش می دهند.

این نوع ماسک ها فضای نسبتا کمی برای چاپ تبلیغات دارند.

تاثیر ماسک های تبلیغاتی در تبلیغات

همان طور که قبلا اشاره کردیم با شیوع ویروس کرونا تاثیر ماسک تبلیغاتی در بازاریابی جامعه بسیار افزایش یافته است و وقتی بازدید و خرید یک کالا بالا می رود،بازدهیش نیز به مراتب بیشتر بیشتر می شود و برند هایی که به دنبال تبلیغ محصولات خود هستند از آن محصول برای تبلیغات خودشان استفاده می کنند،این روش تبلیغاتی در اکثر مواقع جواب می دهد و سفارش دهنده این هدایای تبلیغاتی با کمترین خرج ممکن خریداری می کند،بیشترین بازدهی را نیز می گیرد  و به همین دلیل است که تاثیر ماسک تبلیغاتی در بازاریابی بسیار زیاد می باشد.

اگر شما به دنبال یک هدیه تبلیغاتی هستید که تبلیغات خودتان روی ان بیاورید ما به شما ماسک های تبلیغاتی را پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر جز بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان داخل بازار به حساب می آیند.

چگونگی چاپ روی ماسک های تبلیغاتی

چاپ تبلیغات بر روی ماسک در چاپخانه ها با روش های مختلفی امکان پذیر است مثل چاپ تامپو،سیلک،مدیا و سابلیمیشن که هر کدام برای چاپ روی ماسک استفاده می شود.

چاپ تامپو:این روش چاپ بیشتر برای چاپ تبلیغات روی ماسک های روشن استفاده می شود.

چاپ سیلک:در این نوع چاپ دست سفارش دهنده برای استفاده از رنگ های مختلف بسیار باز است و میتواند از هر رنگی که بخواهد برای چاپ تبلیغات خود  استفاده کند.

چاپ مدیا:یک روش چاپ تک رنگ که قیمت نسبتا پایین تری نسبت به بقیه چاپ ها دارد.

چاپ سابلیمیشن:از این نوع چاپ برای ماسک های قابل شست و شو استفاده می شود و یکی از بهترین روش های چاپ تبلیغات بر روی ماسک به حساب می آید.

نحوه سفارش ماسک های تبلیغاتی

شما تا اینجا مقاله با تاثیر ماسک تبلیغاتی در بازاریابی آشنا شده اید و اگر به دنبال یک چاپخانه ماسک تبلیغاتی بسیار عالی می گردید ما به شما چاپخانه مجریان را معرفی می کنیم.

چاپخانه مجریان با سابقه بالایی که در این کار دارد جز بهترین های این حرفه به حساب می اید،این چاپخانه دارای چاپخانه افست و چاپخانه های دیگری می باشد تا بتواند روی هرگونه محصولی، طرح پیشنهادی را چاپ کند.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
ادامه مطلب
آفتابگیر تبلیغاتی ماشین یک بیلبرد تبلیغاتی متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *