با بهترین هدیه های تبلیغاتی مناسب کودکان آشنا شوید

هدایای تبلیغاتی، هدیه هایی هستند که اغلب موسسات و صاحبان کسب و کار برای جلب توجه و وفاداری، به کارمندان و مشتریان خود اهدا می کنند. هرچه هدایایی که یک شرکت اهدا می کند جذاب تر و خلاق ‌تر باشد، تاثیر بیشتری بر روی مخاطبان خواهد گذاشت و در نهایت به فروش و سود بیشتر شرکت منجر می‌شود. هدایای تبلیغاتی یکی از روش ‌های تبلیغات رایج و موثر است که هر کسب و کار بزرگ و یا کوچک می‌تواند از آن استفاده کند و باعث می‌شود که مخاطبان آنها را در نزد خود نگه دارند. با استفاده از این هدیه‌ ها با اطلاعات چاپ شده بر روی آن مواجه می‌شوند و نام و لوگوی برند و یا شرکت شما در ذهن مخاطب می ماند.

 

چند نکته برای انتخاب هدیه تبلیغاتی

 • از هدایای با کیفیت استفاده کنید
 • به مشتریان وفادار پاداش دهید
 • شناخت برند
 • بازاریابی هوشمندانه و حرفه‌ای
 • تمرکز برند شما با تبلیغاتی مناسب
 • محل توضیح هدیه تبلیغاتی بر تاثیرگذاری آن موثر است
 • تشخیص دهید که هدایا را باید به چه افرادی بدهید

 

مزایای هدیه تبلیغاتی

 1. افزایش اعتبار برند : با استفاده از هدیه تبلیغاتی می‌توانید اعتبار برند را در بین مشتریان افزایش دهید و این کسب اعتماد در بلند مدت برای شما مزایای زیادی به همراه خواهد داشت.
 2. رضایت مشتری: با ارائه یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت، مشتری از هدیه شما استقبال کرده و به یک مشتری وفادار برای شما تبدیل می‌شود.
 3. برند سازی: از هدیه تبلیغاتی می‌توانید به عنوان ابزاری برای معرفی کسب و کار و یا شرکت خود به دیگران استفاده کنید.

 

ادامه مطلب
سفارش و چاپ ست مدیریتی تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی برای کودکان

کودکان در هر سنی که قرار داشته باشند عاشق هدیه هستند و برای تبلیغ کسب و کار خود نباید از کودکان غافل شوید. سعی کنید به کودکان نیز هدایایی تبلیغاتی هدیه دهید تا باعث فروش بیشتر شما و تبلیغ برندتان شوند. کودکان یکی از متفاوت ترین مشتریان هر برندی هستند و بازاریابی مخصوص خود را نیز می طلبند و هدیه تبلیغاتی برای آنها جذاب خواهد بود. چند هدیه تبلیغاتی که می‌توانید برای کودکان تهیه کنید و آنها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید شامل موارد زیر می‌باشد :

 

 

 1. بطری آب: بهداشت فردی هر کودکی باید رعایت شود تا از بیماری دور باشد و یکی از وسایل مهم برای رعایت بهداشت فردی لیوان یا بطری آب شخصی است. از بطری آب در مکان‌های مختلفی استفاده می‌کنند. این بطری‌ ها جز هدایای تبلیغاتی قرار دارند و فروش زیادی دارند.
 2. مداد رنگی: مداد رنگی به کودکان دنیای شادی را هدیه می‌دهد. علاوه بر اینکه هدیه هیجان انگیز است بسیار کاربرد دارد و در کلاس‌ های مختلفی از آن استفاده می‌شود و گزینه مناسبی برای هدیه تبلیغاتی می‌باشد.
 3. ساعت : یکی از آموزش ‌هایی که کودکان با آن مواجه هستند یادگیری زمان است. ساعت شوق آنها را برای یادگیری بیشتر خواهد کرد. خرید ساعت تبلیغاتی یکی دیگر از بهترین هدیه تبلیغاتی کودکان می‌باشد.
 4. هدفون : یکی از وسایل دیجیتالی که برای کودکان می‌تواند جذاب و کاربردی باشد هدفون است. امروزه دیجیتال بخش جدای ناپذیر آنها چه در بازی و چه در آموزش می‌باشد. کودکان همچنین از هدفون می‌توانند برای شنیدن موسیقی استفاده کنند.
 5. کلاه: کلاه یکی از وسایل پوششی جذاب برای کودکان می‌باشد. کودکان علاقه زیادی به استفاده از کلاه تبلیغاتی در مکان‌های مختلف دارند. شما می‌توانید برای آنها کلاه‌ های تبلیغاتی با برند مربوط به خود تهیه کنید.
 6. لوازم تحریر: لوازم تحریر نه تنها جز مایحتاج مهم و ضروری کودکان به شمار می‌رود بلکه برای آنها در دسته هدایای جذاب نیز قرار می‌گیرد و با خرید لوازم تحریر باری از دوش والدین نیز برداشته می‌شود. لوازم تحریر هایی که می‌توانید برای کودکان تهیه کنید شامل: دفترچه یادداشت تبلیغاتی، جا مدادی تبلیغاتی ،مداد تراش تبلیغاتی، خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ، کلاسور تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی و…می‌باشد.

 

ادامه مطلب
چاپخانه خوب برای چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی

نکته پایانی

با استفاده از هدیه تبلیغاتی شما می‌توانید برند و کسب و کار خود را تبلیغ کنید. از آنجایی که هدایای تبلیغاتی با دوام هستند و ماندگاری بالایی دارند برند شما در ذهن مخاطبتان هک می‌شود. خرید هدیه تبلیغاتی برای کودکان نیز یکی دیگر از راه‌های تبلیغ برند و کسب و کار می‌باشد . امروزه بسیاری از شرکت‌ها با استفاده از بهترین هدیه تبلیغاتی کودکان ، محصولات خود را معرفی می کنند. استفاده از هدایای تبلیغاتی مانند جا مدادی، مداد رنگی، کلاه ،هدفون و… برای آنها جذاب خواهد بود و باعث فروش محصولات شما می‌شود.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *