تقویم رومیزی ارزان

با چاپ تقویم رومیزی کسب و کار خود را در بازار ایران برجسته کنید

یکی از بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی در روزهای پایانی سال استفاده از تقویم رومیزی است. شما با چاپ تقویم رومیزی میتوانید برند و نام خود را بر سر زبان ها بیاندازید. شما میتوانید یکی از انواع تقویم رومیزی را انتخاب نموده و با حک نام و لوگوی خود بر روی آن ، آن را به یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی تبدیل کنید.

یکی از مزایای استفاده از تقویم رومیزی این است که دارای چند برگ میباشد و شما میتوانید در هر برگ آن یکی از خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

انجام تبلیغات به وسیله تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از روش های کارآمد برای تبلیغ شرکت ها و ارگان ها می باشد. مدیران و صاحبان کسب و کار ها می توانند با چاپ تقویم رومیزی نزدیک به سال جدید محصولات خود را به دیگران معرفی کنند. باید افراد بدانند که هزینه کردن برای کار تبلیغاتی مثل تقویم رومیزی تبلیغاتی، هزینه بیخود و اضافی نیست بلکه این کار سبب معرفی آن شرکت و محصولات به دیگران می شود. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه کردن کردن برای تبلیغات موثر و روش های تبلیغاتی درست یک سرمایه برگشت پذیر است.

مزایای ارائه تقویم رومیزی به شرکت ها و سازمان ها

مدیران و کارمندان تقویم های تبلیغاتی را روی میزشان قرار می دهند، بنابراین نام برند و شرکت شما که روی این تقویم رومیزی تبلیغاتی چاپ شده است، به صورت مداوم در جلوی چشم آن ها قرار دارد و این اتفاق که در طول روز چند بار تکرار می شود سبب ماندگاری نام شرکت یا ارگان شما در ذهن افراد خواهد شد. از طرفی ممکن است که سایر افراد با مشاهده این تقویم رومیزی با نام برند شما آشنا شوند و همین موضوع سبب تبلیغات بیشتر برای محصولاتتان می شود.

کسانی که از شما این تقویم رومیزی تبلیغاتی را هدیه می گیرند نسبت به خرید از محصولات تان ترغیب شده و همین موضوع سبب رونق اقتصاد کارتان خواهد شد. که البته این موضوع بسته کیفیت چاپ تقویم رومیزی و همچنین طراحی آن دارد. پس کیفیت و طراحی تقویم یک نکته بسیار مهم است که باید در این مورد بسیار تحقیق و بررسی نمود.

همچنین میتوانید با طراحی خلاقانه تقویم رومیزی ۹۹ آن را به یک تقویم شکیل و زیبا تبدیل کنید که به راحی مورد استقبال مخاطبانتان قرار بگیرد و از آن تا پایان سال استفاده شود.

نامحدود بودن استفاده از تقویم رومیزی نسب به تقویم های دیجیتال

یک تقویم فیزیکی، به رغم وجود بر روی گوشی‌ های هوشمند، یک ضرورت است. گاهی اوقات، تمام چیزی که نیاز داریم یک نگاه سریع به روی میز برای نگاه کردن به یک تاریخ، بدون نیاز به برداشتن گوشی و باز کردن یک برنامه است.

اگرچه خرید یک تقویم از زمان ظهور این تکنولوژی جدید کاهش پیدا کرده‌است، اما هنوز هم در میان مصرف کنندگان محبوب است. به همین دلیل است که این یک ابزار:

  1. به نیازهای افرادی که از کسب‌وکار شما حمایت می‌کنند، کمک می‌کند.
  2. متخصصان در اداره ها همچنان یک تقویم رومیزی را روی میز خود دارند.
  3. هر فرد در منزل خویش به خرید تقویم رومیزی زیبا و شیک نیازمند است.

نکته مهم تر این که تقویم رومیزی ابزاری است که به مردم کمک می‌کند زمان خود را مدیریت کنند. چرا که عموما تقویم فیزیکی دسترسی پذیری بهتری نسبت به نسخه دیجیتالی دارد.

نکاتی از زبان کارشناس تبلیغاتی آژانس تبلیغاتی و چاپخانه مجریان

انتخاب چاپ تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی ۹۹ راه نفوذی است برای شناساندن و ماندگار کردن برند خود در اذهان عمومی . چاپ تقویم رومیزی یکی از پرکاربرد ترین ، پربازده ترین و به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی است که مورد نیاز تمامی ارگان ها و سازمان ها می باشد .

تقویم رومیزی با داشتن ۲ ویژگی مهمی که دارد جزو مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی در دسترس است و به جهت کاربردی بودن تقویم رومیزی ، کاملا در معرض دید مخاطبان قرار دارد، یکی از مناسب ترین هدایای تبلیغاتی است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وابستگی همه ی افراد به فناوری دیجیتال قطعا سبک زندگی افراد تغییر بسیاری کرده و وسایل و امکانات چاپی به مرورزمان جای خود را به خدمات دیجیتال داده . اما بدون شک تمام افراد به طور روزمره از تقویم رومیزی استفاده می کنند و تقریبا تقویم رومیزی در هر سازمان و یا ارگانی قابل استفاده و جزو وسایل الزامی روی میز آنهاست.

شرکت و چاپخانه مجریان این افتخار را دارد که در عرصه انواع طراحی و چاپ تقویم رومیزی خدمات با کیفیتی را در سراسر کشور، با نازلترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.