هدایای تبلیغاتی

هدایا در تبلیغات چگونه موثر هستند؟ + انواع هدایای نفیس تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی می‌توانند از یک نایلون تبلیغاتی نامیده شده تا گرانترین ساعت‌ها و حتی خودروها باشند. بهترین هدایای تبیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلا از هدایایی که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می‌شود می‌توان نام برد که از پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند.

هدایای تبلیغاتی

محل تبلیغ بر روی هدایای تبلیغاتی باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولاً در مرکز هدایای تبلیغاتی صورت می‌گیرد. لزوما بزرگ بودن یا گران بودن هدایای تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارآ بودن آن هدایا داشته باشد . مثلا حتی یک خودکار  تبلیغاتی کوچک می‌تواند در این زمینه از یک کیف گرانقیمت ارزشمندتر و مفیدتر باشد.

هدایای تبلیغاتی چیست ؟

شما با عرضه تبلیغات ، کالا  و  خدمات خود را  به آنها  معرفی میکنید. به این ترتیب  بر اثر  تلاش های شما  آنها  مجبور نیستند برای تهیه خواسته ها و نیازهایشان به زحمت بیفتند . با ارائه هدایای تبلیغاتی شما به مشتریان یادگاری های کاربردی  را  هدیه می دهید که  میتوانند با حفظ و نگهداری و استفاده  مستمر از آنها کالاها ، خدمات و نام و نشان تجاری شما را همیشه به یاد داشته باشند.

هدایای تبلیغاتی

ما میدانیم که تمامی مشتریان آگهی های چاپی و نامه های تبلیغاتی شرکت ها را نزد خود نگه نمیدارند،اما ارائه ی مثلاً  یک جاکلیدی کوچک یا فلش مموری… که اطلاعات تماس شما برروی ان درج شده باشد میتواند در تمام طول سال شما را در نزدیک ترین حالت ممکن به مشتریانتان نگه دارد.

انواع هدایای تبلیغاتی

این دو نوع از ارزانترین و قدیمی ترین هدایای تبلیغاتی هستند که تا مدتی در دست مشتری باقی می ماند و بعد از آن دور انداخته می شود. حداکثر زمان استفاده از آن یکسال می باشد ولی برای تبلیغات کوتاه مدت، تبلیغ در نمایشگاه ها و تحویل به عموم  بسیار مناسب است و می توان بصورت گسترده تولید انجام داد.

  • لیوان، کیف دستی و ساعت:

لیوان، کیف دستی، سررسید تبلیغاتی و ساعت ، هدایای تبلیغاتی مناسب فروشگاه ها و مغازه های معتبر است که بیشتر به مشتریان ثابت تقدیم می شود. این مشتریان که قبلاً هم از شما خرید کردند، شما را با این هدایا به یاد خواهند داشت. حداکثر زمان استفاده ی این هدایا سه سال است.

  • هدیه تبلیغاتی تندیس و کیف :

مناسب تقدیر و تشکر و همایش ها و جشنواره ها می باشد.

  • هدیه تبلیغاتی فلش مموری :

فلش مموری در دو نوع معمولی و سفارشی جهت هدیه یه مشتریان می باشد. فلش های معمولی مانند همه ی فلش مموری های موجود در بازار است که اطلاعات شرکت روی آن حک می شود و فلش مموری سفارشی در قالب های خاص به شکل لوگوی شما قابل تهیه است. عمر استفاده از این هدایا طولانی مدت است و هدیه ای ماندگار خواهد ماند به شرطیکه با کیفیت و حافظه ی خوب باشد و نه مانند فلش مموری های سفارشی که شرکت ها فقط برای کلاس کاری تولید می کنند و برایشان مهم نیست که مشتری یک روز استفاده می کند یا یک ماه!

  • ساعت و ست های چرمی و فلزی :

از سری هدایای تبلیغاتی لوکس هستند که کارخانه ها و شرکت های بین المللی برای مدیران شرکت های همکار خود در تعداد محدود تولید می کنند.

  • هدیه تبلیغاتی مالتی مدیا :

کلیپ ها و سی دی های مالتی مدیا جهت معرفی خدمات یک شرکت، فروشگاه و کارخانه تهیه می شود و معمولاً در نمایشگاه ها به عموم  تحویل داده می شود

  • هدایای تبلیغاتی خاص :

هدایای تبلیغاتی خاص معمولاً برای کارمندان و همکاران یک شرکت تهیه و تولید می گردد. عمر استفاده از آن طولانی و در صورت استفاده برای مشتری، می تواند ساده تر و کم هزینه تر تولید شود. همچنین شما می توانید از طریق این صفحه که بهترین مشاور تبلیغاتی معرفی شده استفاده کنید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.