ست زنانه مدیریتی چیست|چاپخانه مجریان

سبک هدایای مدیریتی در سازمان ها و بهترین هدیه برای بانوان مدیر

ست زنانه مدیریتی چیست ؟ تفاوت ست مدیریتی زنانه با مردانه چیست؟ کدام آیتم‌ها در ست‌های مدیریتی زنانه و مردانه مشترک هستند؟ چه محصولاتی در ست زنانه مدیریتی کاربردی‌تر هستند؟ یک ست شیک مدیریتی چقدر هزینه دارد؟ در انتخاب ست زنانه مدیریتی باید به چه نکاتی توجه کرد؟ اصول طراحی ست زنانه مدیریتی چیست؟ سبک هدایای مدیریتی در سازمان ها و بهترین هدیه برای بانوان مدیر موضوعی است که در این مطلب از مجریان قصد صحبت در مورد آن را داریم. ست‌های مدیریتی زنانه هم مانند ست‌های مردانه هستند با این تفاوت که مناسب روحیات زنانه طراحی می‌شوند. با ما همراه باشید تا با نحوه آماده‌سازی این مدل از ست‌های مدیریتی بیشتر آشنا شوید.

ست زنانه مدیریتی چیست؟

ست زنانه مدیریتی چیست؟ پاسخ به این سوال چندان سخت نیست اما برای آماده سازی و تهیه یکی از آن‌ها ابتدا باید با ماهیت آن آشنایی داشته باشید. ست مدیریتی زنانه نوعی ست هدیه است که متناسب با شخصیت، روحیات و زمینه کاری مدیران زن آماده سازی می‌شود. این ست ممکن است نوعی هدیه تبلیغاتی از سمت مجموعه‌های همکار در مناسبت‌های خاص مانند نوروز یا روز زن برای تعامل با مدیران مجموعه‌ای دیگر، هدیه‌ای مدیریتی از سمت کارکنان یک سازمان برای مدیران خانم خود یا از سمت مدیران ارشد برای بانوانی که در مجموعه به عنوان مدیر فعالیت می‌کنند، باشد. به طور کل ماهیت ست‌های مدیریتی برای هدیه است که بسته به شخص یا مجموعه‌ای که این هدیه را آماده می‌کنند، ممکن است حاوی یک تبلیغ یا پیام تبلیغاتی بوده یا صرفا هدیه‌ای ارزشمند برای قدردانی و القای حس اعتماد باشد.

تفاوت ست مدیریتی زنانه با مردانه

ست‌های مدیریتی هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان قابل تهیه و آماده سازی هستند و در عمل تفاوت چندانی میان آن‌ها وجود ندارد. تنها تفاوت ست مدیریتی زنانه با مردانه و در واقع اصلی‌ترین عاملی که باعث تفاوت این ست‌ها می‌شود، نوع یا مدل اقلامی است که در ست‌های مدیریتی استفاده می‌شوند. برای مثال در ست‌های زنانه تلاش می‌شود که در کنار کیفیت و کاربردی بودن ست به جزئیات ست مانند بسته بندی شیک، تناسب رنگ ست با روحیات زنانه و تزئین زیبای اقلام در داخل ست توجه شود اما در ست‌های مردانه این موضوعات کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند و بیش از هر چیز کاربردی بودن ست، مورد توجه اهدا کننده آن است.

آیتم‌های مناسب برای ست مدیریتی زنانه

در آماده سازی یک ست زیبا مدیریتی زنانه، انتخاب اقلام و آیتم‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این اقلام هم از نظر کاربرد برای زنان و هم از نظر ظاهری باید با ویژگی‌های زنان تناسب داشته باشند. بهترین اقلامی که می‌توان در ست‌های زنانه مدیریتی استفاده کرد، موارد زیر هستند.

۱. سررسید

سررسید یکی از اقلام مناسب برای استفاده در ست مدیریتی زنانه است. به خصوص اگر در آماده سازی ست نیم نگاهی به تبلیغات دارید، استفاده از سررسید انتخاب مناسبی است تا تبلیغ خود را به گونه‌ای انجام دهید که ارزش معنوی و مادی ست هدیه حفظ شود. با قرار دادن یک سررسید در ست هدیه خود می‌توانید تبلیغ را در صفحات اول سررسید چاپ کرده یا به صورت کارت پستال بین صفحات سررسید قرار دهید. این محصول برای همه مدیران کاربردی است و احتمال دیده نشدن تبلیغ شما به این صورت بسیار پایین است.

۲. خودکار یا روان نویس

خودکار تبلیغاتی یا روان نویس به خصوص از نوع نفیس مانند روان نویس‌های جلد چرمی یکی دیگر از اقلام مناسب برای آماده سازی ست زنانه مدیریتی شیک و کاربردی هستند. این محصولات از جهت جنس در انواع خودکار پلاستیکی با قیمت ارزانتر و خودکار فلزی در بازار وجود دارند که مانند سررسید جزو محصولات پر مصرف برای مدیران هستند و با استفاده از آن‌ها می‌توان ارزش ست خود را بیشتر کرد.

۳. تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یکی دیگر از اقلام مناسب برای ست‌های مدیریتی زنانه است. البته در انتخاب این آیتم باید دقت زیادی کرد. تقویم معمولا یک هدیه تبلیغاتی است و امکان آماده‌سازی آن به شکل دیگری وجود ندارد. به علاوه تقویم تنها مناسب هدایایی است که قبل از سال جدید اهدا می‌شوند و اگر به هر دلیل قصد تقدیم هدیه در اواسط سال را دارید بهتر است از استفاده آن خودداری کنید. هر چند تقویم رومیزی برای مدیران کاربردی است و تبلیغ شما را به خوبی نمایش می‌دهد اما اگر این آیتم با اقلام مناسب استفاده نشود، ارزش هدیه شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

ادامه مطلب
وظایف مشاور تبلیغاتی چیست ؟

۴. لوازم الکترونیکی

لوازم الکترونیکی از دیگر اقلامی هستند که امروزه به عنوان هدیه در ست‌های مدیریتی استفاده می‌شوند. از نمونه این لوازم می‌توان به فلش مموری اشاره کرد که محصولی پر کاربرد و ارزشمند برای همه مدیران از لحاظ مادی است. همچنین کالاهایی مانند پاوربانک یا هدفون هم می‌توانند هدیه‌ای ارزشمند برای مدیران باشند. به خصوص اگر کسب و کاری در زمینه لوازم دیجیتال داشته باشید، استفاده از این اقلام در ست مدیریتی یک تیر و دو نشان خواهد بود. با استفاده از لوازم الکترونیکی علاوه بر معرفی مجموعه خود می‌توانید ارزش هدیه را نزد فردی که به آن تقدیم می‌شود، بیشتر کنید.

۵. کیف پول

کیف پول دیگر آیتمی است که به عنوان هدیه تبلیغاتی برای زنان کاربرد زیادی دارد. در انتخاب این آیتم باید به سلیقه و روحیات زنانه توجه کرد. برای مثال تا حد امکان نباید از رنگ‌های تیره استفاده کرد. همچنین انواع بزرگ کیف پول برای زنان چندان جذاب نیستند و کیف‌های ظریف انتخاب مناسب‌تری به عنوان هدیه مدیریتی زنانه هستند.

۶. ظروف نفیس

انواع ظروف نفیس تبلیغاتی مانند ست‌های صنایع دستی، ظروف مسی، سفال طراحی شده، ظروف فیروزه‌کاری و دیگر انواع ظروف هم برای ساخت یک ست زنانه مدیریتی ارزشمند و زیبا مناسب هستند. به خصوص اگر بودجه مناسبی در اختیار دارید و تعداد افرادی که قصد آماده سازی هدیه برای آن‌ها را دارید زیاد نیست، این اقلام، انتخابی هوشمندانه هستند و احتمال مورد پسند قرار نگرفتن آن‌ها بسیار ضعیف است.

 

نکات مهم در آماده ‌سازی ست مدیریتی زنانه

در تهیه ست زنانه مدیریتی علاوه بر انتخاب اقلام مناسب، نکات دیگری هم وجود دارند که اهمیت آن‌ها کمتر از شناسایی بهترین اقلام نیست. از جمله نکات مهم در آماده ‌سازی ست مدیریتی زنانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱.  کیفیت هدایا

کیفیت هدایا اولین موضوعی است که در تهیه ست مدیریتی زنانه باید به آن توجه داشته باشید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که ارزش یک ست مدیریتی به تعداد اقلامی است که در آن قرار دارد، در حالیکه این تصور کاملا اشتباه است. یک ست مدیریتی با بیشترین تعداد هدایا اگر از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده و کاربردی برای مخاطب نداشته باشد، خیلی زود فراموش خواهد شد. در حالیکه بعضی ست‌های مدیریتی با چند آیتم محدود اما کاربردی، سال‌ها استفاده می‌شوند و تا مدت‌ها در ذهن مخاطب باقی می‌مانند. یکی از آیتم های با کیفیت و قیمت مناسبی که در ست های هدیه می توان قرار داد انواع خودکار فلزی میباشد که بسیار هم پرکاربرد می باشند.

۲. تناسب هدایا با شخصیت مخاطب

تناسب هدایا با شخصیت مخاطب یکی دیگر از موضوعاتی است که در انتخاب و تهیه ست زنانه مدیریتی باید به آن توجه کرد. طبیعتا ست مدیریتی یک مدیر ارشد و با سابقه تفاوت زیادی با ست مدیریتی، مدیری جوان و تازه کار دارد.

۳. بسته بندی ست مدیریتی

دیگر موضوعی که در آماده سازی ست‌های مدیریتی باید به آن توجه داشت و تاثیر زیادی در جلوه اولیه ست شما دارد، بسته بندی ست مدیریتی است. انتخاب یک جعبه شیک، متناسب با روحیات زنانه، با اندازه مناسب و طراحی زیبا جذابیت هدیه را از همان نگاه اول بالا می‌برد و حتی اگر آیتم‌های محدودی در آن به کار رفته باشد هم هدیه شما را ارزشمندتر نشان می‌دهد.

۴. تفاوت هدایای مدیریتی با هدایای تبلیغاتی

یکی دیگر از موضوعات مهمی که در آماده سازی ست‌های مدیریتی زنانه باید به آن توجه داشت، تفاوت هدایای مدیریتی با هدایای تبلیغاتی است. این موضوع نکته مهمی در آماده سازی هدایا است که بسیاری از افراد آن را اشتباه گرفته و بر اساس این اشتباه ستی نامناسب آماده می‌کنند. برای درک بهتر تفاوت هدایای مدیریتی با هدایای تبلیغاتی، باید با مفهوم هر کدام از آن‌ها به طور جداگانه آشنا بود. هدایای تبلیغاتی کالاهایی ارزان قیمت هستند که معمولا در تیراژ بالا آماده می‌شوند و برای همه مخاطبان یک مجموعه استفاده می‌شوند. این هدایا همراه با خرید به مشتریان مجموعه داده می‌شوند یا در مناسبت‌های خاص به کل کارمندان مجموعه اهدا می‌شوند. کاربرد هدایای تبلیغاتی، تبلیغ و معرفی مجموعه و ماندگار کردن آن در ذهن دیگر افراد است. هدایای مدیریتی اما کالاهایی ارزشمند هستند که هم از نظر مادی و هم از نظر معنوی به آن‌ها توجه می‌شود و کاربرد تبلیغاتی ممکن است بخشی از هدف آماده سازی و استفاده از آن‌ها باشد.

ادامه مطلب
از کدام پک هدیه برای سالگرد و افتتاحیه کسب و کار استفاده کنیم؟

 

هزینه آماده سازی ست مدیریتی زنانه

هزینه‌ها دغدغه انجام هر کاری هستند و به خصوص زمانی که بودجه محدودی در اختیار داشته باشید، این دغدغه بیشتر هم خواهد شد. این نگرانی در مورد هزینه آماده سازی ست مدیریتی زنانه هم وجود دارد و بسیاری از افراد با تصور هزینه بالای این هدایا از طراحی و استفاده از آن‌ها صرف نظر می‌کنند، در حالیکه با یک انتخاب اصولی می‌توان این نوع از هدایای تبلیغاتی را با کمترین هزینه آماده کرد. برای مدیریت هزینه‌ها در مورد ست‌های مدیریتی زنانه ابتدا باید با قیمت و ارزش مادی هر کدام از اقلام و جزئیات قابل استفاده در ست آشنا بود تا با انتخاب نوع مناسب آن‌ها، هزینه نهایی ست مدیریتی را کنترل کرد.

هزینه آماده سازی ست مدیریتی زنانه علاوه بر ارزش اقلام به مسائلی مانند نوع بسته بندی، ویژگی‌های ظاهری ست، تعداد اقلامی که در ست هدیه به کار می‌روند، نحوه ارسال و تقدیم هدیه به فرد مورد نظر و حق الزحمه مجموعه طراح که آماده سازی ست را بر عهده دارد هم بستگی دارد.

 

خدمات مجریان در زمینه ست زنانه مدیریتی

نکات گفته شده تا اینجا تاثیر زیادی در آماده سازی بهترین ست مدیریتی زنانه دارند اما زمانی می‌توانید ستی زیبا و کاربردی تهیه کنید که بهترین مجموعه را برای آماده سازی ست مورد نظر خود انتخاب کنید. مجریان یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه آماده سازی انواع ست‌های تبلیغاتی و مدیریتی زنانه یا مردانه است. از خدمات مجریان در زمینه ست زنانه مدیریتی می‌توان به انتخاب اصولی اقلام ست با توجه به بودجه شما و مورد استفاده از ست هدیه و آماده سازی آن در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. به علاوه مشاورین ما، شما را در جهت انتخاب بهترین نوع ست مدیریتی زنانه راهنمایی می‌کنند تا با خیالی آسوده، با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ستی مناسب و با کیفیت را در اختیار داشته باشید.

 

نتیجه گیری

حالا که می‌دانید ست زنانه مدیریتی چیست و استفاده از آن چه اهمیتی برای بهبود روابط شما با مدیران همکار یا رقیب دارد، آماده‌ سازی این هدیه و طراحی آن برای شما ساده‌تر خواهد شد. دقت به نکات گفته شده در این مطلب کمک می‌کند که بهترین ست مدیریتی را برای بانوان مدیر آماده کنید و با استفاده از آن ارزش برند یا کسب و کار خود را چندین برابر کنید. جهت طراحی و آماده سازی ست‌های زنانه و انواع ست‌های تبلیغاتی یا مدیریتی دیگر، مجریان آماده خدمت‌رسانی به شما است. در مجموعه ما علاوه بر آماده سازی انواع ست‌ها مانند هدایای مهندسی و ست مدیریتی چرم ، در زمینه انتخاب و طراحی بهترین ست‌های تبلیغاتی و طراحی لوگو حرفه ای هم راهنمایی خواهید شد. کافی است از طریق شماره‌های تماس موجود در سایت با مشاورین حرفه‌ای ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول 

۱. ست زنانه مدیریتی چیست؟

ست زنانه مدیریتی نوعی ست هدیه است که از سمت مجموعه یا برندی خاص برای بانوان مدیر مجموعه‌ای دیگر که ممکن است از همکاران، رقبا یا مشتریان خاص باشند، تقدیم می‌شود.

۲. هدایای مدیریتی چه تفاوتی با هدایای تبلیغاتی دارند؟

هدایای تبلیغاتی عمدتا محصولاتی ارزان قیمت هستند که می‌توان آن‌ها را در تیراژ بالا آماده کرد و به عموم مخاطبان مجموعه مانند کارمندان، مشتریان یا شرکت‌های رقیب هدیه داد اما هدایای مدیریتی، کالاهایی لوکس و گران قیمت هستند که معمولا با هدف خاص و برای افرادی مشخص استفاده می‌شوند.

۳. چه آیتم‌هایی مناسب ست مدیریتی زنانه هستند؟

محصولات لوکسی که به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌شوند را می‌توان به صورت یک ست تبلیغاتی آماده و برای بانوان مدیر مجموعه ارسال کرد. آیتم‌هایی مانند کیف پول، روان نویس نفیس، سررسید ارگانایز یا خشتی، ظروف تزئینی و بسیاری موارد دیگر انتخاب‌های مناسب ست‌های مدیریتی زنانه هستند.

۴. آماده سازی یک ست شیک مدیریتی زنانه چقدر هزینه می‌برد؟

هزینه آماده سازی ست مدیریتی زنانه به اقلام و محصولاتی که در ست استفاده می‌شوند، نوع بسته بندی پک هدیه، تعداد هدایا و موارد مشابه دیگر از این دست بستگی دارد.

۵. در طراحی ست مدیریتی زنانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای آماده سازی و طراحی یک ست مدیریتی زنانه باید به چند موضوع توجه کرد که مهم‌ترین آن‌ها نوع کسب و کار مدیر، بودجه مورد نظر برای آماده سازی ست هدیه و شخصیت و پرسونای فردی است که هدیه به او داده می‌شود.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *