تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات

تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات و جذب مشتری به سمت یک کسب و کار

تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات به صنعت و مخاطبان هدف وابسته است. کالاهای تبلیغاتی هر کدام به شیوه ای مخاطبان را به خود جلب می کنند. میزان تاثیر گذاری هر کدام به مدت زمان استفاده و ماندگاری آنها وابسته است. از آنجایی که تقویم در طول سال برای مخاطبان کاربرد دارد، هدیه ای تاثیرگذاری خواهد بود. در ادامه این مقاله از وبسایت سررسید مجریان به تاثیر تقویم های فانتزی بر شیوه تبلیغات خواهیم پرداخت.

 

چگونگی تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات

تقویم ها کاربرد زیادی دارند. همه ما برای مطلع شدن از جشن ها و روزهای تعطیل و همچنین برنامه ریزی دقیق تر از آنها استفاده می کنیم که قابلیت استفاده برای تمام سنین را دارد. طراحی فانتزی به این معنا نیست که مخصوص به یک رده سنی خاص باشد و به کارگیری شیوه های مختلف و الهام گرفتن از طرح های ایرانی نیز می تواند حالتی فانتزی و جذاب را ایجاد کند. مهم آن است که این عناصر با برند شما ارتباط داشته باشند. تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات زمانی است که شما از عناصر صحیح برای ارتباط با مخاطبان استفاده کنید.

 

تقویم های فانتزی شامل چه بخش هایی می شوند؟

تقویم رومیزی اختصاصی فانتزی شامل عکس و طرح هایی در بالا و اطراف تقویم می شود. همچنین در طراحی آن رنگ های فانتزی و شاد به کار گرفته می شود تا انرژی مثبتی به مخاطب القا کرده و همچنین نظر او را جلب کنند. رنگ ها تاثیر ویژه ای بر مخاطبان می گذارند. همچنین تاثیر تصاویر بر مخاطبان در مسئله تبلیغات بر کسی پوشیده نیست. حتی در فضای وب نیز به کارگیری از تصاویر باعث جلب بیشتر مخاطب می شود.

شما می توانید از عناصر و طرح های مرتبط با برند خود استفاده کرده و در ذهن مخاطب جایی مخصوص برای خود پیدا کنید. نام برند و لوگو را در صفحه های مختلف و در میان عناصر موجود بر روی تقویم به کار گیرید. دقت داشته باشید، کاربر قصد دارد ۳۶۵ روز سال از این تقویم استفاده کند. اگر در زمینه طراحی سوالی دارید، با متخصصان ما در چاپخانه مجریان تماس بگیرید.

ادامه مطلب
درباره تاریخچه طراحی بیلبورد چه می دانید؟ + دانستنی های جالب

 

انواع تقویم فانتزی تبلیغاتی

 

از جدیدترین مجموعه ی تقویم ۱۴۰۳مجریان دیدن نمایید.

 

کاربرد تقویم فانتزی در تبلیغات

تقویم فانتزی می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی عمل کرده و ارتباط شما با مشتریان بالقوه را فراهم کند. اگر شیوه طراحی و چاپ آن به صورت هدفمند و صحیح انجام شود، به طبع بازدهی بالایی برای مخاطب خواهد داشت. سفارشی سازی تقویم به شیوه ای خاص باعث می شود تا تبدیل به هدیه ای جذاب و متمایز شود. حتما پیش از طراحی سلیقه و علایق مشتریان خود را در نظر داشته باشید.

تقویم های فانتزی علاوه بر ایجاد ارتباط موثر بین کسب و کار و مشتری، در افزایش وفاداری مشتریان نیز تاثیر گذار است. تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات در بخش افزایش وفاداری مشتری بالا است. تقویم ها چه به صورت رومیزی و چه به صورت دیواری باشند، همواره در طول سال در معرض دید مخاطب خواهند بود. به کارگیری رنگ های شاد باعث می شود تا انرژی مثبتی به آنها منتقل شود و دیدگاه مثبتی از برند شما در ذهن آنها ایجاد شود.

به یاد داشته باشید، پیدا کردن مشتری جدید سخت است اما نگه داشتن مشتریان سخت تر خواهد بود. پس با شیوه های مناسب و ارائه تقویم های فانتزی و جذاب نظر آنها را جلب کرده و همواره در خاطر آنها بمانید.

 

چگونه یک تقویم فانتزی ایجاد کنیم؟

ابتدا باید مشتریان خود را بشناسید و با علاقمندی های آنها آشنا شوید. سپس، این سوال مطرح خواهد شد که از چه موادی برای ایجاد تقویم فانتزی استفاده کنیم، پاسخ به این سوال آن است که هیچ محدودیتی نخواهید داشت. یکی از ویژگی های مثبت تقویم های فانتزی آن است که می توانید خلاقیت خود را به نمایش بگذارید. از مواد مختلفی در ساخت آنها استفاده کرده و ابعاد متفاوتی را برای آنها در نظر بگیرید. البته، در زمان انتخاب مواد و ابعاد به مسئله کاربردی بودن آن و بودجه نیز توجه کنید. برای ایجاد تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات لازم نیست، هزینه بالایی را صرف کنید؛ تنها با ایجاد عناصر مثبت در یک طرح ساده و مینیمالیستی، نظر مخاطب را جلب کنید.

ادامه مطلب
اسپیکر تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد ؟

 

انواع تقویم فانتزی

تقویم های فانتزی به صورت رومیزی، دیواری، زیردستی، چوبی و مدل های دیگر قابل چاپ و تولید است. تقویم های چوبی می توانند یک هدیه فانتزی و در عین حال شیک باشند. حتی می توانید به عنوان هدیه ای در ست مدیریتی از آنها استفاده کنید.

تقویم های فانتزی تنوع بالایی دارند و خیلی کم رخ می دهد که مخاطب طرحی مشابه را مشاهده کند. همچنین، اگر طرح متناسب با خدمات و محصولات شما باشد، یک طرح منحصر به فرد خواهد بود. انتخاب درست طرح، ابعاد و رنگ تاثیر به سزایی بر دیدگاه مخاطب خواهد گذاشت. با کمک طراحان و متخصصان شما می توانید بهترین تقویم فانتزی را برای مخاطبان خود تهیه کنید. برای دریافت مشاوره یا سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

انواع تقویم فانتزی

 

سخن پایانی

تاثیر تقویم فانتزی بر تبلیغات را در این مقاله مجریان با یکدیگر بررسی کردیم. بیشتر کسب و کارهایی که می خواهند تاثیر مثبتی بر مخاطبان خود بگذارند، از تبلیغات استفاده می کنند. هدایای تبلیغاتی مشابه تقویم فانتزی تا یک سال مورد استفاده قرار می گیرند. با یک بار چاپ، تبلیغات شما در ۳۶۵ روز سال در مقابل چشمان مخاطب خواهد بود. همچنین، این هدایا صرفا در راستای جذب مخاطبان جدید استفاده نمی شود و برای افزایش وفاداری مشتریان نیز قابل استفاده خواهد بود. با به کارگیری طرح های صحیح، تبلیغاتی موثر داشته باشید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

 

سوالات متداول

۱. آیا تقویم های فانتزی در گسترش کسب و کار تاثیرگذارند؟

بله، با این شرط که تقویم فانتزی با کسب و کار شما هماهنگ باشد و از عناصر صحیحی برای طراحی آن استفاده کرده باشید.

۲. آیا تقویم های فانتزی ابعاد خاصی دارند؟

شما می توانید ابعاد سفارشی و دلخواه خود را انتخاب کنید. برای انتخاب ابعاد مناسب با کارشناسان مجریان در تماس باشید.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *