چاپ اوراق اداری

چاپ اوراق اداری

چاپ اوراق اداری از اولین نیازهای هر سازمان و شرکت است چرا که از ابتدای رسمیت فعالیت شرکت باید از آن استفاده نماید و نشان دهنده شخصیت سازمانی مجموعه است.

این نوع چاپ قواعد و قوانین خود را دارد که اگر رعایت نشود می تواند به سازمان و شرکت ضررهای زیادی تحمیل نماید.

رنگ سازمانی در ست اوراق اداری باید حتما رعایت شود و همه اقلام اوراق اداری اعم از سربرگ A4 – سربرگ A5 – پاکت نامه اداری یا پاکت نامه ملخی – پاکت نامه A4 – کارت ویزیت – یادداشت بصورت یکدست و برابر باشند.

جنس کاغذ اوراق اداری باید از مرغوب ترین نوع کاغذ باشد و کیفیت چاپ از بالاترین کیفیت و ماندگاری مرکب بالا برخوردار باشد. برای سازمان و شرکت خود باید ارزش و احترام قائل شد.

طراحی اوراق اداری
طراحی ست اداری
ست اوراق اداری
طراحی ست اوراق اداری
تهیه ست اوراق اداری | چاپخانه مجریان

انواع کاغذ برای چاپ اوراق 

  1. کاغذ گلاسه:با توجه به لایه ای که در دو طرف این کاغذها قرار گرفته،چاپ بر روی آن بسیار خوب انجام می شود که دارای دو مدل براق و مات می باشد.این برگه ها را برای چاپ پوستر هم استفاده می کنند.
  2. کاغذ تحریر:جنس این کاغذ از همان جنسی است که در کاغذA4   استفاده می شود.این کاغذ پرطرفدارترین نوع کاغذی می باشد که در چاپ اوراق اداری از آن استفاده می شود.ذکر این نکته ضروری است که این کاغذها در گرماژهای ۷۰ الی ۱۲۰گرم وجود دارند اما گرماژهای۷۰ و ۸۰ گرمی کاربران بیشتری دارد.
  3. کاغذ کرافت:مقاومت این کاغذها بالاست و از خمیر سولفاته تهیه می شوند.
  4. مقوا فانتزی: این مدل برای اکثر کارت ها استفاده می شود و دارای رنگ های متنوعی می باشند.مقوا فانتزی به همراه کاغذ کرافت در دسته کاغذهای خاص قرار می گیرند.

مزایای چاپ برگهای اداری

 

  1. انجام این کار موجب اطمینان مخاطبین مورد نظر شما می شود.
  2. این فرآیند نظم را در سازمان ها و نهادهای مختلف نشان می دهد.
  3. علاوه براینکه چاپ اوراق اداری موجب افزایش امنیت می شود،دسترسی سایر سازمان ها را هم فراهم می کند.

قیمت چاپ اوراق اداری

با توجه به انواع گوناگون اوراق،هزینه چاپ آن متفاوت است.از جمله مواردی که در تعیین قیمت نهایی موثر است:جنس،اندازه،تیراژ و …می باشد.پس نوع برگ اداری با توجه به عواملی که گفته شد در قیمت آن تاثیر می گذارد.

سفارش چاپ اوراق اداری

یکی از دلایلی که باعث می شود افراد از شما خرید کنند اعتبار کسب وکار شماست. علاوه براین مشتریان باید دارای حس اطمینان به مجموعه شما داشته باشند.با سفارش چاپ این اوراق ،موجب انتقال حس اعتماد به مخاطبان خود می شوید و در نهایت موجب رونق کسب و کار خود می شوید.

چاپخانه مجریان یکی از بزرگ ترین برندها در صنعت چاپ،آمادگی خود را برای سفارش چاپ به افراد و مجموعه های مختلف با توجه به سلیقه و نظر مشتریان عزیز اعلام می کند.