اگر سازمان و شرکت شما نیاز به هدایای تبلیغاتی دارد می توانید با انتخاب هر عنوان محصول از کالاهای با کیفیت مجریان استفاده نمایید. و قابلیت چاپ آرم و لوگو شرکت بر روی آن را دارد . برخی از کالاها بصورت وارداتی بوده و برخی بصورت تولید مستقیم در کشور می باشد . برای مشاهده هدیه تبلغاتی مورد نظر می توانید از نمایشگاه دائمی مجریان در خیابان ویلا دیدن نمایید

ست مدیریتی

ست هدیه

ست رومیزی

هدایای الکترونیکی

پاوربانک

فلش تبلیغاتی

ابزارتبلیغاتی

لیوان


فلاسک تبلیغاتی


ساعت چوبی


ساعت رومیزی


ساعت دیواری


ساعت مچی


جاکارتی


جاکلیدی


پرچم تبلیغاتی


خودکار لوکس


خودکار پلاستیکی


جعبه خودکار


کلاه تبلیغاتی


آفتابگیر ماشین


ساک دستی


کیف چرم


جعبه پذیرایی

از سال ۱۳۹۰ چاپخانه مجریان در زمینه هدایای تبلیغاتی فعالیت خود را در کنار بخش طراحی و چاپ آغاز کرد و توانست در این حوزه به عنوان یکی از اصلی ترین ها شناخته شود
با توجه به برگزاری نمایشگاه ها ، استفاده از هدیه تبلیغاتی از استقبال خوبی برخوردار شد بگونه ای که توانستیم با واردات بیش از ۵۰۰ قلم هدایای تبلیغاتی ،هدایای تبلیغاتی مدرن ، هدایای تبلیغاتی خلاقانه ، هدایای تبلیغاتی خاص به عنوان واردکننده اصلی شناخته شویم.
یکی از افتخارات چاپخانه مجریان تهیه و تولید هدایای تبلیغاتی همراه با چاپ آرم و لوگو به برندهای بزرگ ، کارخانجات و شرکت های مختلف است که در کنار خدمات چاپ و طراحی توانستیم سبد خدماتی خود را کامل تر کنیم
در بازار کسب وکار امروزی تبلیغات و بازاریابی ، ارائه هدایای تبلیغاتی از شرط های اولیه و مهم موفقیت است.
کسب و کارهای فیزیکی در حال ورود به دنیای اینترنتی هستند و کسب و کارهای آنلاین در حال رشد هستند
در هر نوع کسب و کاری که مشغول باشید و یا هر برند و محصولی که تولید و یا به فروش می رسانید دارای رقیب های بسیاری هستید، رقیب های با کسب و کارهای فیزیکی و یا آنلاین، به همین دلیل انتخاب شیوه مناسب تبلیغات نقش بسیار پررنگی دارد، روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که هر کدام به نحوی مزایای خودشان را دارند، برخی از این روش ها مانند تبلیغات چاپی دیگر نتایج مطلوبی را ارائه نمیدهند، و یا تبلیغات رسانه ای زمانی جواب می دهد که به صورت مکرر باشد که هزینه های سنگینی را متحمل خواهد شد، در غیر این صورت به سرعت از یادها فراموش میشود.
پس چه استراتژی تبلیغاتی وجود دارد که بتواند با کمترین هزینه ها و ریسک ها به برندسازی کسب و کارها کمک کند؟ روشی که به طور قطع نتیجه مثبت داشته باشد و به نوعی تبلیغات دائمی محسوب شود. یکی از روش هایی که میتواند به بهترین نحو ممکن به تبلیغات شما بطور دائم کمک کند استفاده از هدایا تبلیغاتی است.

استفاده از هدایای تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی دائمی

همانطور که در بالا به دائمی بودن تبلیغات با استفاده از هدیه تبلیغاتی اشاره کردیم،
این متد تبلیغاتی که به طور ویژه ای مورد استقبال مدیران قرار گرفته میتواند جهشی رو به رشد باشد
هدیه تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوان از آنها به عنوان هدیه به مشتریان و مخاطبان کسب و کار خود استفاده کرد، مانند هدایای الکترونیکی، هدایای مدیریتی، هدایای اداری، هدایای ارزان ، هدایای نفیس ، هدایای جدید ، هدایای نمایشگاهی ، هدایای الکترونیکی

هدایای تبلیغاتی ارزان

دارای انواع گوناگونی هستند که بسته به متریال های مورد استفاده دارای قیمت های مختلف می باشند.
بسیاری از کسب و کارهای نوپا توانایی هزینه های سنگین تبلیغات را ندارند، از این رو پیشنهاد می شود که این دسته از کسب و کارها از هدایای ارزان قیمت جهت بازاریابی خدمات و محصولات خود استفاده کنند.
هدیه های تبلیغاتی ارزان قیمت زیادی وجود دارند از جمله ؛ آفتابگیر تبلیغاتی، انواع ساک دستی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، برخی از جاکارتی ها و جاکلیدی های تبلیغاتی، برخی از لیوان های تبلیغاتی مانند؛ لیوان تبلیغاتی پلاستیکی، لیوان تبلیغاتی کاغذی، یادداشت تبلیغاتی
هر یک از این کالاها به دلیل کاربردی بودن و مفید بودنشان در طول روز میتوانند به ماندگاری برند و نام شما کمک قابل توجهی کند.
موضوع مهم دیگری که وجود دارد انتخاب یک هدیه تبلیغاتی از میان هدایای دیگر برای تبلیغات است که این امر باید با توجه به نوع کسب و کار و نوع مخاطبان شما صورت گیرد، از این جهت اگر نتوانستید به نتیجه واحد در این مورد برسید بهتر است این کار را به یک مشاور تبلیغاتی بسپارید. که البته بسیاری از شرکت تبلیغاتی ها مشاوره های رایگان قبل از خرید به مشتریان خود ارائه میدهند.

هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای زیادی وجود دارند که به دلیل خاص بودن و یا گرانقیمت بودنشان به عنوان هدایای نفیس شناخته میشوند.
مانند روان نویس نفیس، کیف چرم و در کل هدایای چرم، ست رومیزی اداری ،ست مدیریتی و برخی هدایای الکترونیکی
این نوع هدیه های تبلیغاتی میتوانند هدایای مناسبی برای ارائه به مدیران و یا کارمندان و یا مخاطبان خاص کسب و کار باشند. یا حتی به جهت ارائه به همکاران و شرکای موسسه و همچنین طرف های قرارداد یک معامله مهم باشد
هدیه تبلیغاتی نفیس میتواند نتیجه یک قرارداد مهم و یا یک قرار کاری با اهمیت را تحت تاثیر خود قرار دهد و در آینده کاری شما و همکاری طرفین با افراد در رده های بالاتر و موفق تر کمک بسزایی داشته باشد.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

مواردی مانند ست مدیریتی،ست الکترونیکی ،ست سررسید روان نویس نفیس میتوانند جزو هدایای مدیریتی محسوب شوند
این کالاها میتوانند به جلب اعتماد مدیران ارشد و یا طرف های معاملات و قرارداد های شما بسیار کمک کند. از این رو باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشید.
که البته این شرط لازمه اش باکیفیت بودن هدیه تبلیغاتی است. از این رو باید در انتخاب شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی مورد نظر جهت تهیه هدیه تبلیغاتی و همچنین یک چاپخانه باسابقه و بروز جهت چاپ هدایا دقت و تحقیق بسیار داشت.

چرا هر کسب و کاری به استفاده از هدایای تبلیغاتی نیاز دارد

باوجود روشهای متنوع تبلیغاتی، به این نتیجه میرسیم هر شغلی به دیده شدن نیاز دارد
فرض کنید میخواهید تبلیغات کسب و کار خود را در رسانه ملی پخش کنید.
به دلیل داشتن مخاطبهای زیاد میتوان گفت به برند شدن یک کسب و کار کمک های بسیاری کند.
اما باید هزینه های سنگین این کار را نیز در نظر گرفت، و این نکته که اگر تبلیغات را قطع کنید بعد از مدتی نام شما از سر زبانها و ذهن های می افتد، ممکن است اکثر افرادی که یک یا چند بار تیزرهای تبلیغاتی شما را مشاهده کرده باشند، شما را کاملا فراموش کنند.
پس با توجه به این که این هدایا بطور دوره ای و روزانه مورد استفاده مخاطبان و مشتریان قرار میگیرند میتواند روش دائمی برای کسب و کار شما باشند. و البته این مهم را نیز نباید فراموش کرد که هزینه هدایای تبلیغاتی به طور قطع بسیار پایین تر از تبلیغات رسانه ای است.
اگر چه موسسه، شرکت و یا کسب و کاری قصد تبلیغات در رسانه ها را در کنار استفاده از هدیه تبلیغاتی داشته باشد، میتواند به برند خود کمک بسیاری کند.
هدایای تبلیغاتی ۹۹ جذابیت های خاص خود را دارد 

حک و چاپ لوگو بر روی هدایای تبلیغاتی

اگر تصمیم گرفتید برای سازمانتان هدایایی در نظر بگیرید بدانید درج لوگو بر روی آن می تواند تاثیرگذار باشد.
با توجه به دوام آن هدیه تبلیغاتی ، می تواند روزها ، ماه ها بلکه سالها برند شما را برای مخاطب تداعی نماید.
چاپ هدایای تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین روشهای تبلیغاتی این سالها است