هدایای تبلیغاتی

اگر سازمان و شرکت شما نیاز به هدایای تبلیغاتی دارد، می توانید با انتخاب هر دسته بندی از محصول و کالاهای با کیفیت مجریان استفاده نمایید. همه هدایای تبلیغاتی قابلیت چاپ آرم و لوگو شرکت بر روی آن را دارد. هدایای تبلغاتی از بهترین برندهای موجود در ایران و جهان است. برای مشاهده هدیه تبلیغاتی مورد نظر می توانید از نمایشگاه دائمی مجریان در خیابان ویلا دیدن نمایید.

هدایای تبلیغاتی اختصاصی

هدیه های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند، یک هدیه تبلیغاتی میتواند کاملا سفارشی برای مدیران طراحی و به تولید برسد، مانند ست های مدیریتی، و یا کیف های چرم مدیران یا انواعی از سررسیدها! این درحالی است که هدیه های تبلیغاتی ارزانتر نیز وجود دارند، مانند انواع ساک دستی ها، لیوان های تبلیغاتی، هدیه های تبلیغاتی الکترونیکی مثل فلش مموری، پاوربانک و یا ست های الکترونیکی نیز از این دسته هستند. هدیه های ارزانتری نیز وجود دارند که جزو آیتم های ست های مدیریتی نیز همواره قرار میگیرند، مثل جاکارتی تبلیغاتی، جاسوئیچی، انواع خودکارها و خودنویس های تبلیغاتی.

سفارش هدیه تبلیغاتی

بهترین راه سفارش هدایای تبلیغاتی ، اقدام از طریق وبسایت شرکت تبلیغاتی مجریان است، در این وبسایت شما میتوانید انواع نمونه های موجود را از منوی ” هدایای تبلیغاتی ” مشاهده و بررسی نمایید. ابتدا بهترین راه انتخاب نوع هدیه، تعداد سفارش و تعیین بودجه تخصیص یافته برند و کسب و کار شما برای خرید هدیه تبلیغاتی مورد نظر است.

سپس باید پیش از ثبت سفارش نهایی، با کارشناسان فروش شرکت ارتباط گرفته و اطلاعات لازم در این زمنیه را دریافت نمایید، در نهایت میتوانید از طریق سایت و بصورت آنلاین سفارش را ثبت و یا از طریق فاکتورهای رسمی اقدام به خرید نمایید.

چرا باید هدیه تبلیغاتی سفارش دهیم؟

هدیه تبلیغاتی بهترین روش برای بازاریابی است تا جای که این روش توانسته میان قابل توجهی از مشتریان قدیمی را دوباره برگردانند یا مشتریان جدیدی برای شما بیاورد. روش های بازاریابی و تبلیغات امروزه بیش از قبل رشد داشته ولی به جرات میتوان گفت دادن هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش هاست تا بتوانید برای خود مشتریان وفادار ایجاد کنید.هدیه های تبلیغاتی دارای تنوع زیادی است که در بالا مشاهده می کنید. شما میتوانید با توجه به زمینه فعالیت خود یکی از آنها را انتخاب کنید، لوگو و مشخصات تماس خود را بر روی آن چاپ کنید و در اختیار مشریان خود قرار دهید.این هدایا میتواند شما را سالها جلوی دیدگان مشتری قرار دهد.

هدیه ای مانند ساعت دیواری یا جعبه پذیرایی تا زمان خراب شدن آن ها میتواند مورد استفاده قرار بگیرند. یا ست های تبلیغاتی میتوانند مناسبترین هدیه تبلغاتی برای کارکنان برای سال جدید باشد.بهترین زمان خرید هدایای تبلغاتی زمانیست که شرکت شما آمادگی ارائه خدمات به مشتریان را داشته باشد تا بتوانید بازخورد خوبی از آن دریافت کنید. پس همه چیز را فراهم کنید تا با ارائه هدیه تبلغاتی به مشتریان خود تقدیم کنید.این فرآیند میتواند مشتریان و ارباب رجوع های شرکت یا فروشگاه شما را چندین برابر کند و همچنین افرادی که مشتریان شما در ارتباط هستند. با دیدن هدایای تبلیغاتی شما برند شما را مشاهده میکنند و این پروسه میتواند مشتریان شما را چدین برابر کند. پس دیگر به دنبال روش های تبلیغاتی سنتی و مسوخ نشده نروید با سفارش هدیه های تبلیغاتی یک استراتژی خوب و دائمی برای خود ایجاد کنید

استفاده از هدایای تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی دائمی

از سال ۱۳۹۰ چاپخانه مجریان در زمینه هدیه های تبلیغاتی فعالیت خود را در کنار بخش طراحی و چاپ آغاز کرد و توانست در این حوزه به عنوان یکی از اصلی ترین ها شناخته شود.با توجه به برگزاری نمایشگاه ها ، استفاده از هدیه تبلیغاتی از استقبال خوبی برخوردار شد. بگونه ای که توانستیم با واردات بیش از ۵۰۰ قلم هدایای تبلیغاتی ،هدایای تبلیغاتی مدرن ، هدایای تبلیغاتی خلاقانه ، هدایای تبلیغاتی خاص به عنوان واردکننده اصلی شناخته شویم.یکی از افتخارات چاپخانه مجریان تهیه و تولید هدیه های تبلیغاتی همراه با چاپ آرم و طراحی لوگو به برندهای بزرگ، کارخانجات و شرکت های مختلف است که در کنار خدمات چاپ و طراحی توانستیم سبد خدماتی خود را کامل تر کنیم.در بازار کسب وکار امروزی تبلیغات و بازاریابی ، ارائه هدیه تبلیغاتی از شرط های اولیه و مهم موفقیت است.

کسب و کارهای فیزیکی در حال ورود به دنیای اینترنتی هستند و کسب و کارهای آنلاین در حال رشد هستند.در هر نوع کسب و کاری که مشغول باشید و یا هر برند و محصولی که تولید و یا به فروش می رسانید دارای رقیب های بسیاری هستید، رقیب های با کسب و کارهای فیزیکی و یا آنلاین، به همین دلیل انتخاب شیوه مناسب تبلیغات نقش بسیار پررنگی دارد، روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که هر کدام به نحوی مزایای خودشان را دارند، برخی از این روش ها مانند تبلیغات چاپی دیگر نتایج مطلوبی را ارائه نمیدهند، و یا تبلیغات رسانه ای زمانی جواب می دهد که به صورت مکرر باشد که هزینه های سنگینی را متحمل خواهد شد، در غیر این صورت به سرعت از یادها فراموش میشود.

هدیه تبلیغاتی یک استراتژی تبلیغاتی

پس چه استراتژی هدایای تبلیغاتی وجود دارد که بتواند با کمترین هزینه ها و ریسک ها به برندسازی کسب و کارها کمک کند؟

روشی که به طور قطع نتیجه مثبت داشته باشد و به نوعی تبلیغات دائمی محسوب شود. یکی از روش هایی که میتواند به بهترین نحو ممکن به تبلیغات شما بطور دائم کمک کند استفاده از هدایا تبلیغاتی است.

همانطور که در بالا به دائمی بودن تبلیغات با استفاده از هدیه تبلیغاتی اشاره کردیم،این متد تبلیغاتی که به طور ویژه ای مورد استقبال مدیران قرار گرفته میتواند جهشی رو به رشد باشد.هدیه تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوان از آنها به عنوان هدیه به مشتریان و مخاطبان کسب و کار خود استفاده کرد، مانند هدایای الکترونیکی، هدایای مدیریتی، هدایای اداری، هدایای ارزان ، هدایای نفیس ، هدایای جدید ، هدایای نمایشگاهی ، هدایای الکترونیکی

هدیه تبلیغاتی ارزان

دارای انواع گوناگونی هستند که بسته به متریال های مورد استفاده دارای قیمت های مختلف می باشند.بسیاری از کسب و کارهای نوپا توانایی هزینه های سنگین تبلیغات را ندارند، از این رو پیشنهاد می شود که این دسته از کسب و کارها از هدایای ارزان قیمت جهت بازاریابی خدمات و محصولات خود استفاده کنند.هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت زیادی وجود دارند از جمله ؛ آفتابگیر تبلیغاتی، انواع ساک دستی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، برخی از جاکارتی ها و جاکلیدی های تبلیغاتی، برخی از لیوان های تبلیغاتی مانند؛ لیوان تبلیغاتی پلاستیکی، لیوان تبلیغاتی کاغذی، یادداشت تبلیغاتی.هر یک از این کالاها به دلیل کاربردی بودن و مفید بودنشان در طول روز میتوانند به ماندگاری برند و نام شما کمک قابل توجهی کند.

موضوع مهم دیگری که وجود دارد انتخاب یک هدیه تبلیغاتی از میان هدایای دیگر برای تبلیغات است که این امر باید با توجه به نوع کسب و کار و نوع مخاطبان شما صورت گیرد، از این جهت اگر نتوانستید به نتیجه واحد در این مورد برسید بهتر است این کار را به یک مشاور تبلیغاتی بسپارید. که البته بسیاری از شرکت تبلیغاتی ها مشاوره های رایگان قبل از خرید به مشتریان خود ارائه میدهند.

هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای زیادی وجود دارند که به دلیل خاص بودن و یا گرانقیمت بودنشان به عنوان هدایای نفیس شناخته میشوند.
مانند روان نویس نفیس، کیف چرم و در کل هدایای چرم، ست رومیزی اداری ،ست مدیریتی و برخی هدایای الکترونیکی
این نوع هدیه های تبلیغاتی میتوانند هدایای مناسبی برای ارائه به مدیران و یا کارمندان و یا مخاطبان خاص کسب و کار باشند. یا حتی به جهت ارائه به همکاران و شرکای موسسه و همچنین طرف های قرارداد یک معامله مهم باشد
هدیه تبلیغاتی نفیس میتواند نتیجه یک قرارداد مهم و یا یک قرار کاری با اهمیت را تحت تاثیر خود قرار دهد و در آینده کاری شما و همکاری طرفین با افراد در رده های بالاتر و موفق تر کمک بسزایی داشته باشد.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

مواردی مانند ست مدیریتی،ست الکترونیکی ،ست سررسید روان نویس نفیس میتوانند جزو هدایای مدیریتی محسوب شوند.
این کالاها میتوانند به جلب اعتماد مدیران ارشد و یا طرف های معاملات و قرارداد های شما بسیار کمک کند. از این رو باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشید.
که البته این شرط لازمه اش باکیفیت بودن هدیه تبلیغاتی است. از این رو باید در انتخاب شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی مورد نظر جهت تهیه هدیه تبلیغاتی و همچنین یک چاپخانه باسابقه و بروز جهت چاپ هدایا دقت و تحقیق بسیار داشت.

پکیج هدایای تبلیغاتی

در مجموعه مجریان ست های متنوعی وجود دارد که میتوانید آنها را مشاهده و سفارش دهید. ولی شما میتوانید به سلیقه خود و مشورت با تیم حرفه‌ای مجریان یک پکیج تبلیغاتی سفارش دهید. که بتواند نیازهای شما را فراهم کند.
چاپ هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب دارد. پکیج های که شما میتوانید برای خود سفارش دهید متناسب با بازار هدف شما خواهد بود که این باعث رشد شرکت یا فروشگاه شما می شود.
از هدیه های تبلیغاتی خاص میتوانبد برای مشتریان خاص استفاده کنید و بین مشتریان خود تفاوت ایجاد کنید.

چرا هر کسب و کاری به استفاده از هدایای تبلیغاتی نیاز دارد؟

باوجود روشهای متنوع تبلیغاتی، به این نتیجه میرسیم هر شغلی به دیده شدن نیاز دارد. فرض کنید میخواهید تبلیغات کسب و کار خود را در رسانه ملی پخش کنید.
به دلیل داشتن مخاطبهای زیاد میتوان گفت به برند شدن یک کسب و کار کمک های بسیاری کند. اما باید هزینه های سنگین این کار را نیز در نظر گرفت، و این نکته که اگر تبلیغات را قطع کنید. بعد از مدتی نام شما از سر زبانها و ذهن های می افتد، ممکن است اکثر افرادی که یک یا چند بار تیزرهای تبلیغاتی شما را مشاهده کرده باشند، شما را کاملا فراموش کنند.

پس با توجه به این که این هدایا بطور دوره ای و روزانه مورد استفاده مخاطبان و مشتریان قرار میگیرند میتواند روش دائمی برای کسب و کار شما باشند. و البته این مهم را نیز نباید فراموش کرد که هزینه هدایای تبلیغاتی به طور قطع بسیار پایین تر از تبلیغات رسانه ای است.

اگر چه موسسه، شرکت و یا کسب و کاری قصد تبلیغات در رسانه ها را در کنار استفاده از هدیه تبلیغاتی داشته باشد، میتواند به برند خود کمک بسیاری کند.
هدایای تبلیغاتی ۹۹ جذابیت های خاص خود را دارد

چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی

اگر تصمیم گرفتید برای سازمانتان هدایایی در نظر بگیرید بدانید درج لوگو بر روی آن می تواند تاثیرگذار باشد.
با توجه به دوام آن هدیه تبلیغاتی ، می تواند روزها ، ماه ها بلکه سالها برند شما را برای مخاطب تداعی نماید.
چاپ هدایای تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین روشهای تبلیغاتی این سالها است

هدایای تبلیغاتی با چاپ و کیفیت مناسب میتواند بهترین روش تبلیغاتی برای هر برندی باشد. شرکت های بزرگ بجای تبلیغات های محیطی از این روش برای برندینگ خود استفاده میکنند تا در کنار معرفی خود و خدماتشان یک تجربه خوب از دریافت یک هدیه از سوی شرکت را برای مشتری تداعی کنند. شما هم برای ماندگاری خود در ذهن مخاطب و مشتریان میتوانید از این روش مفید استفاده کنید. تجربه به ما نشان داده که درصد بالای از هدایای تبلیغاتی باعث رشد شرکت شده تا جای که مشتریان یک فروشگاه را چندین برابر کرده است.