ماگ تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی با توجه به کاربردی بودن آن و محل نمایش آرم شرکت روی آن از استقبال بالایی برخوردار است بگونه ای که بیشتر شرکت ها و کسب و کارها حداقل یکبار سفارش آنلاین لیوان تبلیغاتی را داده اند. ماندگاری بالا و دیده شدن مداوم آن برای مخاطبان از نقاط مثبت ماگ تبلیغاتی است. دسته بندی های لیوان تبلیغاتی شامل : لیوان سرامیکی یا ماگ سرامیکی – لیوان پلاستیکی یا ماگ پلاستیک – لیوان نشکن – لیوان شیشه ای – لیوان کریستالی – لیوان فلزی – لیوان حرارتی یا ماگ جادویی – فنجان تبلیغاتی – ست فنجان – لیوان کاغذی. با مشاهده هر یک از دسته بندی های زیر براحتی تعداد مورد نیاز خود را آنلاین سفارش دهید.

دسته بندی های لیوان تبلیغاتی:

لیوان سرامیکی

لیوان حرارتی

لیوان پلاستیکی

لیوان شیشه ای

لیوان فلزی

لیوان کاغذی

فنجان تبلیغاتی

زیر لیوانی

سفارش ماگ تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی میتوانند یکی از قویترین هدیه های تبلیغاتی جهت بازاریابی و یا رشد یک کسب و کار باشند.

بدون شک چاپ یک لیوان تبلیغاتی یک ابزار تبلیغاتی کاربردی برای انواع مشاغل و کسب و کار ها میباشد.

از این لیوان ها میتوانید به عنوان یک هدیه به کارمندها، مشتریان یا تامین کننده های خود استفاده کنید یا اگر رستوران یا کافه دارید میتوانید به عنوان لیوان های پذیرایی استفاده کنید

همچنین از این لیوان ها میتوانید در شرکت ها به عنوان لیوان پذیرایی برای مشتریان خود استفاده کنید و با استفاده از وسایلی که نام تجاری شما بر روی آن ثبت شده پرستیژ شرکت خود را بالا ببرید.

این لیوان ها در انواع متخلف در مجموعه مجریان موجود است و برای سفارش انواع آن برای چاپ لوگو، نام شرکت یا رستوران خود تنوع زیادی دارید.

چاپخانه مجریان توانسته است به نوبه خود در عرصه چاپ هدایای تبلیغاتی و چاپ تبلیغاتی مشتریمداری را حفظ نماید.

تهیه ماگ های تبلیغاتی باید با بررسی های قبلی و همچنین با دقت از یکی از تولیدکنندگان هدایای تبلیغاتی صورت گیرد.

شما باید یک تهیه کننده مناسب برای تهیه و سفارش انواع هدیه های تبلیغاتی برگزینید.

این گزینش باید طبق اصول بازاریابی و همچنین فاکتور هایی جهت انتخاب بهترین شرکت تولید و یا واردات هدیه های تبلیغاتی باشد.

پس از گزینش بهترین شرکت تبلیغاتی، نوبت به انتخاب نوع لیوان تبلیغاتی است که میخواهید تبلیغات خود را بر روی آن چاپ نمایید.

انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی نیز دارای انواع مختلفی هستند که میتوان براساس نوع کسب و کار و همچنین هدف از تبلیغات و بازاریابی یکی از آنها را انتخاب کرد.

در ادامه به بررسی انواع ماگ های تبلیغاتی میپردازیم؛

لیوان فلزی تبلیغاتی

این نوع لیوان ها برای انواع مخاطبین در هر رده سنی و موقعیت اجتماعی کاربردی هستند، در نتیجه لیوان فلزی تبلیغاتی میتواند انتخاب مناسبی جهت چاپ تبلیغاتی باشد.

با توجه به اینکه حین استفاده لیوان توسط هدیه گیرنده آرم و نام تجاری شما در معرض دید است، نام شمذا برای همیشه در ذهن مخاطب ثبت خواهد شد.

لیوان فلزی تبلیغاتی

لیوان شیش ای تبلیغاتی ( ماگ یخی )

ماگ های یخی یا همان لیوان شیشه ای تبلیغاتی نیز با توجه به ظاهری منحصر به فرد و شیک میتوانند هدیه تبلیغاتی مناسبی باشند.

این لیوان ها در دو نوع لیوان های شیشه ای مات و همچنین لیوان های شیشه ای شفاف وجود دارند.

چاپ تبلیغات روی لیوان شیشه ای تبلیغاتی میتواند بسیار جذاب و متمایز از سایر لیوان ها باشد.

لیوان شیشه ای تبلیغاتی

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی نیز یک انتخاب ارزان برای تبلیغات است.

شما میتوانید با توجه به اینکه کسب و کارتان در چه زمینه ای فعالیت دارد و یا اینکه چه مقدار مقدار هزینه ای برای تبلیغات در نظر گرفته اید این نوع لیوان را انتخاب کنید.

تنوع رنگ در انواع ماگ پلاستیکی تبلیغاتی زیاد است و این نوع ابزار تبلیغاتی در معرض دید در اندازه ها و اشکال گوناگونی تولید میشود.

لیوان پلاستیکی

لیوان کاغذی تبلیغاتی

این نوع لیوان با توجه به ارزان تر بودنش نسبت به سایرین میتواند برای کسب و کار های نوپا بسیار مناسب باشد.

همچنین لیوان کاغذی تبلیغاتی به دلیل قابل تجزیه بودنش در طبیعت یک انتخاب مخاطب پسند است.

با انتخاب این نوع هدیه تبلیغاتی میتوانید حس خوب طبیعت دوستی را به مخاطبین خود القا کنید و اعتماد آنها را نسبت به برند خود جلب نمایید.

لیوان کاغذی

لیوان حرارتی تبلیغاتی

لیوان های جادویی یکی از بهترین نوع هدیه های تبلیغاتی در بین انوع لیوان تبلیغاتی ها میباشند

لیوان حرارتی تبلیغاتی به دلیل واکنشی کحه نسبت به حرارت نشان میدهد و میتواند تصویر، رنگ و یا طرحی جدید را بعد از ریختن نوشیدنی گرم داخل آن نمایان کند، یک هدیه تبلیغاتی متمایز و شگفت انگیز است!

ماگ حرارتی جزو هدیه های تبلیغاتی به شمار میرود که میتواند به نوبه خود یک هدیه نفیس و موثر باشد.

این نوع هدیه تبلیغاتی میتواند ذهن مخاطب را به خود درگیر کند و یا با توجه به اینکه مخاطب هنگام استفاده از آن لذت میبرد، نام تجاری شما و تبلیغات چاپ شده روی آن میتواند در ذهن مخاطب بصورت دائمی ثبت شود.

لیوان حرارتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی یک لیوان شیک و در عین حال ساده و کاربردی برای چاپ تبلیغات است.

این نوع ماگ های سرامیکی در رنگ های متفاوتی تولید میشوند. لیوان های رنگی، لیوان سرامیکی تمام سفید و یا لیوان سرامیکی تمام مشکی، لیوان سرامیکی داخل رنگی و یا لیوان های سرامیکی دسته و داخل رنگی از انواع رنگ های لیوان های سرامیکی هستند.

چاپ تبلیغات بر روی لیوان های سرامیکی از مرسوم ترین هدیه های تبلیغاتی است که البته به نوع خود بازدهی خوبی نیز به همراه دارد.

لیوان سرامیکی

از دیگر انواع لیوان های تبلیغاتی میتوان به فنجان های تبلیغاتی نیز اشاره کرد. فنجان های تبلیغاتی نیز میتوانند هدیه ای تبلیغاتی مناسبی باشند. در این حین یک هدیه تبلیغاتی جالب دیگری نیز وجود دارد که به نوعی مرتبط با ماگ تبلیغاتی است، زیرلیوانی تبلیغاتی نیز میتواند یک هدیه تبلیغاتی در معرض دید و جالب باشد.

۰/۵ (۰ نظر)