عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی

 

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی نوعی عکاسی است که بر روی عکس گرفتن برای تبلیغات پر تاثیر تمرکز می کند.
مانند آنچه که در مجلات و یا شبکه های اجتماعی می بینید.
این تصاویر معمولا با کیفیت بالا، کنترل شده و دارای عناصری هستند که برای تعامل با مخاطبان طراحی شده اند.

عکاسی تجاری یعنی عکس گرفتن برای اهداف تجاری تا بتوان از طریق آنها یک محصول یا برند یا حتی یک شخص را برجسته کرد یا یک محصول یا سرویس را به فروش رساند . این موضوع شامل گرفتن عکس از محصولات ، خدمات و سرویس ها و حتی اشخاص با ارزش بالا می باشد تا از انها در کمپین های تبلیغی مانند روزنامه ها ، مجله ها ، بروشورها و دیگر چیزها استفاده کرد و تا بتوان مشتری ها یا محصولات و سرویس هایشان را برجسته کرد .

عکاسی چگونه بر تبلیغات تاثیر میگذارد؟

عکاسی تبلیغاتی، مفاهیم جدیدی را برای جذاب کردن محصولات برای مصرف کنندگان به خصوص با استفاده از دوربین های دیجیتال به ارمغان می آورد.

به طور قابل توجهی، جوامع سرمایه داری مدرن ، دوربین دیجیتال را اختراع کرده اند که ثابت کرده است یک وسیله حیاتی برای تولید کنندگان کالاهای مصرفی است.

تبلیغات به صورت عکاسی میتواند در قالب تصاویری از محصولاتی که میخواهیم به مشتریان ارائه دهیم باشد و درک مثبتی از آن هارا القا کند و استفاده از عکس ها در تبلیغات، این توانایی را دارد که به راحتی مشتریان و مخاطبین رو متقاعد کند، درک بصری را بهبود ببخشد و حس شوخ طبعی ایجاد کند و درک محصول را تغییر دهد.

عکاسی از طریق طریق طنز، خلاقیت و نوآوری که در تبلیغات کلاسیک به تصویر کشیده می شود، حس جذابیت را به مخاطب القا میکند.

بسیاری از شرکت ها با استفاده از عکاسی در تبلیغات، رشد فوق العاده ای در فروش خود داشته اند و همین باعث ترغیب مشتریان برای خرید محصولات شده است.

تقاضای مداوم برای تبلیغات از طریق عکاسی به وجود چهره ها و مدل ها و سبک های جدید، به طور مداوم در حال رشد است .

 

 

کاربرد عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغی به طور گسترده با هدف پررنگ کردن یک محصول ، برند ، سرویس یا یک شخص در مجلات ، روزنامه ها و دیگر چیزها صورت می گیرد . شما می توانید انها را در وبسایت ها تبلیغات تلویزیونی ، تبلیغات حوزه دیجیتال و روی بیلبوردها ببینید . این یکی از رایج ترین فهرست های عکاسی است که برای فروش استفاده می شود . این کار می تواند در اژانس های تبلیغی یا مکان های طراحی انجام شود .

همانگونه که اشاره شد عکاسی تبلیغاتی یک ناحیه وسیع است که انواع مختلفی از عکس ها زیر آن قرار می گیرند . در زیر چند فهرست که در زمره طیف عکاسی تجاری هستند امده است .

عکاسی هوایی( از بالا)

عکاسی هوایی یا از بالا عکاسی است که از پوزیشن های بالاتر گرفته می شود . عکاس ها از پوزیشن های بالا با دوربین های خاص در جاهایی مثل هلیکوپترها ، سیستم های پهبادی ، چتربازی و بالن ها عکس می گیرند . نکته ها و مفاهیمی مانند تعداد فریم ها ، طول کانونی ، خطوط پروازی و نقشه شاخص و پوشش استروسکوپیک در این عکاسی مطرح است .

عکاسی ارشیتکتی و طراحی داخلی

این نوع عکاسی از ساختمان ها ، بناها و فضای داخل یک خانه یا رستوران یا هر فضای دیگری عکس می گیرد . این نوع عکاسی برای برجسته سازی یک رستوران ، تجارت های دارای مکان، خانه ها و دیگر موارد برای جذب مشتری ها استفاده می شود .

 

 

انواع عکاسی تبلیغاتی

 

عکاسی اتومبیل

عکاسی خودرو توسط شرکت های ماشین و سوداگران خودرو برای برجسته سازی یک برند جدید یا ماشین های موجود ، اگاهی رسانی درباره مشخصات یک ماشین و فواید ان برای مشتریان استفاده می شود . با رشد عظیم ماشین ها ، عکاسی اتوموبیل بسیار خواهان دارد . این عکاسی هر برند جدید و ویژگی برجسته را در اتوموبیل چهارچرخ پررنگ می کند تا علاقه مشتریان را به ان ماشین برانگیزد .

عکاسی غذا

عکاسی غذا در عکاسی تجاری ویژه و خاص است . صنعت غذا به یک صنعت رایج بدل شده است و در طول دهه های پیش به سرعت رشد کرده است . بنابراین درخواست برای عکاسانی که عکس های جذابی از خوراک ها و منوها بگیرند در حال افزایش است

عکاسی محصول

عکاسی محصول در یک شرکت بر پایه محصول بسیار جدی و مهم در نظر گرفته می شود . کمپانی از طریق عکس های عالی از محصول ، ویژگی های ان را در میان مشتریان برای فروش بیشتر برجسته می کند . شرکت های تولیدی محصول از این روش برای دهه ها استفاده می کنند و این موضوع امروزه به سطحی بالاتر رفته است . این نوع عکاسی تجاری برای برجسته کردن ویژگی های مختلف یک محصول و فواید ان ضروری و حیاتی است .

عکاسی ژورنالیسم

عکاسی ژورنالیسم هنر گرفتن عکس هایی است که ارزش خبری دارد . این کار معمولا برای موضوعات جدید جهت خلق داستان های جدید به کار گرفته می شود . عکاسی برای خبررسانی ها همیشه اسان نیست و گاهی اوقات نیاز است که عکاس ریسک هایی کند که برای او خطر جانی دارد . این عکاس ها از حوادث مهم و اتفاقات جاری در جهان عکس می گیرند که در رسانه های خانگی ، کانال های خبری ، بخش های خبری انلاین استفاده میشوند تا حقایق پشت یک حادثه را روشن سازند .

عکاسی ورزشی

در این نوع عکاسی مهم ترین ، جالب ترین و حیاتی ترین اتفاقات در جهان ورزش گرفته می شود . از این عکس های برای نوشتن اخبار ورزشی ، اخبار مربوط به بازیکنان و پوشش یک اتفاق ورزشی استفاده می شود . عکاس های ورزشی از دوربین های عالی برای گرفتن عکس های برجسته و جذاب از بازیکنان در حال بازی استفاده می کنند . این عکاسی ناحیه دیگری از عکاسی تجاری است که خواهان زیادی در دنیای ورزش دارد .

عکاسی جواهرات

عکاس های جواهرات و زیورالات در قلب صنعت جواهرات هستند . هر جنبه زیبایی از یک انگشتر ، النگو و گردنبند از طریق روش هایی پررنگ می شود تا بهترین ها را در یک قطعه جواهر نشان دهند . عکاسی زیورالات در بروشورها ، روزنامه ها ، تبلیغات دیجیتال و کانال های رسانه های اجتماعی برای تجارت های زیورالات استفاده می شود .

 

سفارش عکاسی تبلیغاتی

عکاسی در بازاریابی و تبلیغات برای جذب مخاطب و مشتری، اغلب لازم و ضروری است و زمانی که بازاریابان برروی آنها تمرکز میکنند و جلو می روند، میتوانند بعد خلاقانه ی جدیدی به محتوای سایت اضافه کنند که مخاطبان زیادی را به خود درگیر می کند،پست های وبلاگ و شبکه های اجتماعی را افزایش میدهد و در این رسانه ها برجسته می شود و توجه مردم را به خود جلب می کند.
عکاسی به عنوان عنصری بصری، به صورتی قدرتمند در محتوا عمل میکند.

بنابراین شما میتوانید برای بازاریابی و تبلیغات خود از کارشناسان ما در مجریان کمک گرفته و عکاسی تبلیغاتی محصولاتتان را به این مجموعه بسپارید.