طراحی و چاپ لیبل صنایع شیمیایی

طراحی لیبل صنایع شیمیایی

طراحی لیبل صنایع شیمیایی


طراحی و چاپ لیبل صنایع شیمیایی از این جهت مهم است که یکی از موثر ترین و کارآمدترین راه ها برای انتقال اطلاعات خطرات به همکاران و مشتریان و جلوگیری از حوادث  و صدمات است.  برچسب گذاری دقیق و اصولی که از استاندارد های خطر پیروی می کند، در مراکزی چون آزمایشگاه  ها ،مغازه ها، کلینیک ها و سایر مکان هایی که کارکنان از مواد شیمیایی استفاده ،ذخیره و حمل می کنند، الزامی است.
چاپگر های برچسب شیمیایی باید با دقت انتخاب شوند زیرا چاپ آن ها یک عمل ظریف و بسیار منظم است که تولید کنندگان و مشاغل را ملزم می کند که دستورالعمل های برچسب زدن را با تاکید بر سازگاری ودرک برچسب های شیمیایی دنبال کنند.
همچنین لازم است که بدانید چه چیزی در برچسب سازگار با GHS برای ظروف اولیه و ثانویه وجود دارد.
این نوع برچسب ها باید دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی،سایش، آب و هوای بد و حتی نور UV باشند.
در مجریان، ما گزینه هایی جهت سازگاری با سطوح مختلف،درجه بندی چسب و لمینت ها را ارائه می دهیم.

چاپ لیبل شیمیایی اختصاصی


چاپگر های لیبل اختصاصی داخلی این امکان را به تولید کنندگان مواد شیمیایی می دهند تا محصولات مشابهی را با نام های تجاری و طرح های متعدد به فروش برسانند.
داشتن چاپگر این امکان را به شما می دهد که به راحتی طرح هارا تغییر دهید و آن ها را روی ظروف و بسته بندی خود اعمال کنید تا محصولاتی آماده و مارک دار داشته باشید.

اکثر چاپگر های لیبل GHS فقط از رنگ های اصلی قرمز و سیاه استفاده می کنند.
با چاپگر Epson  یا Afinia Label، می توانید به راحتی آرم های سفارشی، گرافیک با کیفیت عکس، نماد های GHS، متن،بارکد و سریال سازی ها را برای متمایز شدن از رقبا ترکیب کنید.
رعایت استاندارد های برچسب گذاری GHS(سیستم هماهنگی جهانی) یک الزام قانونی برای اکثر محصولات شیمیایی است، و شما می توانید برچسب های GHSرا با هریک از چاپگر های ما چاپ کنید

طراحی لیبل محصولات شیمیایی


آیا استاندارد صنعتی وجود دارد؟
از نظر بصری کدام یک مهمتر است، بسته بندی یا محصول؟
آیا فضای کافی در محصول شما برای دریافت اطلاعات لازم وجود دارد؟
دنبال چه نوع بسته بندی می روید؟
آیا می خواهید لیبل بسته بندی شما به صورت کامل و دورتادور ظرف باشد به گونه ای که ۹۵% از محصول را پوشش دهد یا یک برچسب کوچک و مینیمال؟

تمامی این نکات را باید در نظر بگیرید و بعد از اینکه بررسی کردید چه نوع برچسبی مناسب محصول شما هست، اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار می دهید تا بهترین خدمات و طراحی حرفه ای و منحصر به فردی به شما ارائه دهیم

 

سفارش لیبل صنایع شیمیایی

ما برچسب های صنعتی سفارشی را برای برآورده کردن نیاز های شما ایجاد می کنیم که برچسب های مقاوم و مستحکمی ارائه کنیم که قابل استفاده در شرایط سخت هستند.
لیبل های صنعتی ما به گونه ای طراحی و تولید می شوند که در جای خود محکم بمانند، بدون پوسته پوسته شدن و یا کنده شدن از روی سطح.
ما در چاپخانه مجریان، از فرآیندهای خشک کردن جوهر استفاده میکنیم که از لکه شدن و یا محو شدن متن مهم جلوگیری می کند.
در مجریان، نیاز حیاتی لیبل هارا برای مقاومت در برابر نشت مواد شیمیایی، دماهای شدید و نور UVدرک می کنیم.
با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا جزئیات برچسب ها و بهترین راه حل ها را به شما ارائه دهند.