طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی کالا و طراحی بسته بندی محصول تاثیر بسیار بالایی در جهت جذب مشتری دارد. در طراحی بسته بندی نکات زیادی باید رعایت شود که خروجی کار می تواند به افزایش فروش محصول و کالا بیانجامد ما در آژانس تبلیغاتی مجریان با استفاده از اتاق فکر و زیر نظر مستقیم محمد رفیعی ایده های خلاقانه در جهت بسته بندی محصول و کالای شما ارائه خواهیم دارد که بتواند در جهت توسعه سهم بازار مثمرثمر باشد.

عکاسی صنعتی محصول می تواند در جهت واقع بینانه تر بودن بسته بندی به شما کمک کند. لذا با استفاده از تمامی ظرفیت ها و بصورت تیم ورک با بازارسنجی محصول و کالا و هدفمند بودن بسته بندی در جهت طراحی بسته بندی محصول و کالا اقدام می نماییم.

اهمیت طراحی بسته بندی

چه چیزی میزان این اهمیت و تاثیرگذاری را تعیین میکند؟ چرا میگوییم طراحی بسته بندی اهمیت دارد؟ این اهمیت را چه کسی تعیین میکند؟

پاسخ همه این سوالات و سوالات این نظیر، یک کلمه است. ” مشتری ” !

این مشتری است که میتواند یک کسب و کار را به سمت برندینگ شدن سوق دهد، و یا آنچنان متزلزل سازد که دیگر نتواند سرپا شود!! پس حالا میزان اهمیت طراحی بسته بندی را متوجه شده اید، و میدانید که آنقدر باید خلاقانه و حرف۵ه ای باید که نظر مشتری را به خودش جلب نماید. مشتری در هر زمینه و در هر کسب و کاری در صدر فاکتورها قرار دارد. فاکتوری که هیچگاه نباید از آن غافل ماند.

نمونه چاپ های انجام شده

طراحی بسته بندی
طراحی بسته بندی مواد غذایی, طراحی بسته بندی بهداشتی, طراحی بسته بندی موارد خوراکی
طراحی بسته بندی مواد غذایی, طراحی بسته بندی بهداشتی, طراحی بسته بندی موارد خوراکی
طراحی بسته بندی, طراحی محصولات آرایشی بهداشتی, طراحی و چاپ بسته بندی بهداشتی

طراحی و چاپ بسته بندی مواد غذایی

مجریان با داشتن اتاق فکر طراحی و ایده پردازی در زمینه خدمات طراحی، فنی، مشاوره، چاپ، هدایای تبلیغاتی، تبلیغات و فروش میتواند شما را به اهدافتان نزدیک کند.

تیم طراحی مجریان متشکل از چند طراح حرفه ای، ایده پرداز خلاق، مدیر اجرایی میتواند بطور حرفه ای بازار هدف شما را شناسایی کند. و با بازارسنجی محصولات شما به اهداف تبلیغات شما نزدیک شود. همانطور که گفتیم طراحی بسته بندی کالا میتواند در فروش و جذب مشتری برای شما معجزه کند. بنابراین باید با یک شرکت تبلیغاتی و طراحی حرفه ای و باسابقه ای همانند مجریان همکاری کنید.

مشاهده نمونه کارها
طراحی بسته بندی
طراحی بسته بندی مواد غذایی, طراحی بسته بندی بهداشتی, طراحی بسته بندی موارد خوراکی
بسته بندی جعبه, چاپ و بسته بندی جعبه, طراحی بسته بندی جعبه
بسته بندی جعبه

طراحی و چاپ بسته بندی آرایشی و بهداشتی

یکی دیگر از مواردی که میتوان در مورد آن جهت رشد و بُلد نمودن یک برند بحث کرد، طراحی بسته بندی خلاقانه است. تولیدی ها و کارخانجات بسیاری در حال تولید محصولات خود هستند. قطعا پس از تولید هر محصول و ابزاری به یک بسته بندی جذاب و خلاقانه نیز نیاز است.

اینکه طراحی بسته بندی محصولات یک برند سفارشی و خاص همان برند باشد، و همچنین نمایان بودن خلاقیت و ایده در آن نیز بسیار حائز اهمیت است. از این رو در این مقاله به شرح مواردی پیرامون همین موضوع و همچنین معرفی چند نمونه کار از تیم طراحی مجریان خواهیم پرداخت.

مشاهده نمونه کارها

طراحی و چاپ بسته بندی پزشکی

یکی از صنایعی که در آن خلاقانه بودن بسته بندی ها تاثیر فراوانی در جذب مخاطب دارد، بسته بندی مواد غذایی است. یک طراح حرفه ای باید با توجه به رنگ سازمانی آن برند، و همچنین ترکیبی از رنگ های طعم و مزه آن غذا و یا محصول، اقدام به پیاده سازی طرحی خلاقانه و جذاب نماید. در واقع باید بسته بندی مواد غذایی نیز به مانند خود غذای درون آن خوشمزه و جذاب به نظر برسد!
کاراکو یکی از برند های مواد غذایی از جمله انواع شکلات ها و مشتقات آن است.

طراحی خلاقانه بسته بندی های این برند یکی از دلایل موفقیت آن بوده است. خلاقیت در طراحی این بسته بندی ها، موجب ثبت شدن در اذهان و مصرف کننده ها شده است. به طور نمونه شما باید بسته بندی را وارد بازار کنید، که مصرف کننده را به خود وابسته کند و در هر فروشگاه و یا مرکز خریدی بطور ویژه خودنمایی نمیاد. برندِ گیالو نیز یکی دیگر از برند های صنایع غذایی است که توانسته است نتایج قابل قبولی را از طراحی جذابِ بسته بندی هایش دریافت کند.
گیالو برای بیرون بری مواد غذایی خود نیز حرفی برای گفتن داشته و بسته بندی های ساده و در عین حال جذابی دارد.

مشاهده قیمت و تعرفه ها
طراحی بسته بندی
طراحی قوطی نوشابه, طراحی بسته بندی مواد غذایی, طراحی بسته بندی بهداشتی, طراحی بسته بندی موارد خوراکی
بسته بندی جعب, چاپ و بسته بندی جعبه, طراحی بسته بندی جعبه
طراحی پکیج

طراحی و چاپ بسته بندی دارویی

مروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، نیاز و درصد استفاده از انواع لوازم بهداشتی توسط مردم بیش از پیش شده است. از این رو تولیدی های مختلفی در حال رقابت با یکدیگر در این عرصه هستند. تولیدی های بنامی که حجم بالایی از لوازم بهداشتی کشور را تولید نموده و یا صادر میکنند.

بسته بندی های محصولات در این عرصه نیز باید بگونه ای باشد که اعتماد مخاطب را در نگاه اول به خود جلب کند و به نوعی نمایانگر واقعی از محصولات درون جعبه اش باشد.

به منظور دیگر، باید یک ویترین از اعتماد و کیفیت را نسبت به آن برند به مخاطب نشان دهد. بی تی ای یکی از برند های معروف تولید انواع لوازم بهداشتی در کشور است که تا کنون با داشتن بسته بندی های خوب و معقول از نظر کارشناسان طراحی و تبلیغات، توانسته است نتایج مورد نظر را از طریق بسته بندی ها اختصاصی و همچنین کیفیت محصولاتش دریافت نموده است. در ادامه نمونه ای از بسته بندی جعبه ماسک این برند را آورده ایم.

مشاهده قیمت و تعرفه ها

طراحی و چاپ بسته بندی لوازم خانگی

 

مشاهده قیمت و تعرفه ها
طراحی بسته بندی
طراحی قوطی نوشابه, طراحی بسته بندی مواد غذایی, طراحی بسته بندی بهداشتی, طراحی بسته بندی موارد خوراکی
بسته بندی جعب, چاپ و بسته بندی جعبه, طراحی بسته بندی جعبه
طراحی پکیج

طراحی و چاپ بسته بندی لوازم جانبی کامپیوتر

 

مشاهده قیمت و تعرفه ها

طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

یکی دیگر از لوازمی که بسته بندی خلاقانه در آن با تاثیرگذاری در ذهن مخاطب رابطه ای کاملا مستقیم دارد، لوازم بهداشتی و آرایشی است.

برند های بنام و شناخته شده ای در دنیا وجود دارند که با خلاقیت و ایده پردازی در بسته بندی کارهایشان توانسته اند جذب مخاطب موثری و در عین حال ماندگاری در ذهن مخاطبین جذب شده را داشته باشند. از این رو میتوان گفت در کنار تمام تبلیغاتی که برای یک برند انجام داده میشود بسته بندی نیز میتواند به همان اندازه مهم و موثر باشد.

کیفیت بسته بندی و جذابیت آن از ویژگی های مهم یک بسته بندی حرفه ای است. بنابراین باید در انتخاب یک مجموعه تبلیغاتی و طراحی جهت انجام امور طراحی های برند و کسب و کارتان دقت کافی را داشته باشید. این اطمینان را میتواند با دیدن نمونه کارهای قبلی مجموعه مورد نظر و همچنین درصد رضایتمندی مشتری هایشان کسب نمایید.

مجریان یکی از مجموعه های بزرگ و باسابقه در انجام امور گرافیکی و تبلیغات و همچنین خدمات چاپ است. این مجموعه با دارا بودن یک تیم طراحی خلاق و همچنین چاپخانه ای مستقل، توانسته است نشان ملی رضایتمندی مشتری را در سالهای اخیر بطور پیاپی ازآنِ خود کند.

شما ابتدا کافی است با دریافت مشاوره اولیه بطور کاملا رایگان با تیم طراحی این مجموعه اطلاعاتی که نیاز به دانستن آنها دارید را کسب نمایید. از دیگر مزیت های این مجموعه حضور چندین گرافیست حرفه ای و در پس زمینه آن اتاق فکری جهت ایده پردازی و خلاقیت است. این ویژگی موجب خلق طرح های جذاب  ومتفاوت در تمامی زمینه های طراحی در این شرکت شده است. www.mojrian.net همان آدرسی است که میتوانید پاسخ سوالاتتان و همچنین اطمینان خاطری که در این زمینه به دنبالش هستید را بیابید.

 

درباره گروه شرکت های مجریان

گروه شرکت های مجریان مجهز به تیم طراحی ، آتلیه طراحی ، ماشین آلات چاپ و بسته بندی ، تیم دیجیتال مارکتینگ می تواند از صفر تا صد و یا به قولی از ایده تا فروش محصولات کارفرما را وارد بازار داخلی و خارجی نماید
چاپخانه مجریان با ماشین آلات بروز صنعت چاپ آماده خدمات رسانی به شما می باشد تا پس از طراحی بسته بندی، طراحی لوگو، چاپ و بسته بندی محصولات در تمامی صنعت ها ، همچنین چاپ روی هدایای تبلیغاتی ، سالنامه، ست های مدیریتی، هدایای الکترونیک و دیگر هدایا به شما کمک کند تا قوی تر در بازارداخلی و خارجی دیده شوید

داشتن مشاور تبلیغاتی ، تیم اجرایی طراحی ، ماشین آلات بروز ، دید بازار داخلی و تجربه سهم بازار همگی در یک پکیج ویزه در آزانس تبلیغاتی مجریان می تواند انتخاب خوبی باشد

بازار هدف در طراحی بسته بندی محصول

منظور از بازار هدف چیست؟ باید بدانید که برای جذب مخاطب هدفتان چه نوع بسته بندی میتواند مجذوب باشد. مجذوب یعنی در نگاه اول فکر مخاطب را درگیر خود کند، حتی برای چند ثانیه!

باید بتواند اعتماد مخاطب را نیز به خود جلب کند، خلاقانه و جذاب باشد. بنابراین شناسایی بازار هدف و همچنین مخاطبان محصول مورد نظر دارای اهمیت است. اگر چه رقابت در هر صورت دشوار است اما با داشتن خلاقیت و تفاوت، میتواند گام های بزرگی برداشت. پس هیچگاه نسبت به طراح بسته بندی محصول و اینگونه موارد بی اهمیت نباشید. چرا که همه این ها در کنار هم است که شما را به برندینگ میرساند.

۵/۵ (۳ نظر)