طراحی بروشور

طراحی بروشور فرآیند ارزشمند می باشد و باعث نظم بخشیدن به بسیاری از بخش ها می شود.طراحی بروشور تبلیغاتی کار خیلی راحت و ساده ای نیست.از این رو حتی اگر تمامی موارد طراحی را هم در نظر داشته باشید،باز هم بسیاری از نکات وجود دارد که مربوط به بخش چاپ هستند.

بروشور هم مانند کاتالوگ یک ابزار تبلیغاتی محسوب می شود.تنها تفاوتی که دارد این است که دارای جزئیاتی می باشد که شما را با طریقه استفاده از محصولات راهنمایی می کند.

مزایای طراحی بروشور

طراحی بروشور تبلیغاتی که به خوبی انجام شده باشد و تمام اصول در آن رعایت شده باشد،در کنار وب سایت،شبکه های اجتماعی،تلاش های دیجیتال مارکتیگ بخش جدایی ناپذیر از فرآیند برندسازی شما محسوب می شود که به معرفی محصولات و خدمات شما می پردازد.در ادامه مطلب به ذکر چند مورد از مزایای داشتن یک بروشور حرفه ای می پردازیم.

چاپ بروشور
بروشور انتخاباتی, چاپ بروشور انتخاباتی, طراحی بروشور انتخاباتی
اهمیت طراحی بروشور | چاپخانه مجریان

هزینه مناسب طراحی بروشور

شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک برای بازاریابی محصولات و خدمات خود،به سختی بودجه ای را در نظر می گیرند.آنها برای بازاریابی محصولات و خدمات خود سعی می کنند بودجه اندکی را اختصاص دهند.بروشورها در مقایسه با سایر ابزار تبلیغاتی دارای هزینه مناسب تری می باشند.از آنجا که بروشورها شامل جزئیات کسب و کار شما می باشند،می توانید به کمک یک طراح حرفه ای،از بهترین روش تبلیغاتی استفاده کنید.

ماندگار بودن این روش تبلیغاتی

در بازاریابی آنلاین هنگامی که یک شرکت،تبلیغات خود را متوقف می کند؛ممکن است که دیگر دیده نشود.اما نسخه های چاپی بروشورها،امکان این را دارد که در طولانی مدت به وسیله مشتریان دیده شود که به صورت مداوم در مقابل چشمان آنها باشد.در نتیجه بروشور هم مانند کارت ویزیت،از جمله تبلیغات زودگذر نیست و فراموش نخواهد شد.

توزیع چند گانه

همان طور که می دانید برای باز کردن یک وب سایت یا دیدن تبلیغ آنلاین،فقط یک راه وجود دارد.این در صورتی است که برای توزیع یک بروشور روش های مختلفی وجود دارد و می توان از کانال های توزیع چندگانه مانند روزنامه،مراکز خرید و غرفه های نمایشگاهی استفاده کرد.

معرفی دقیق محصولات یا خدمات

در تبلیغات دیجیتال،محدودیت های کاراکتر اولین چیزی است که به ذهن افراد می رسد.یک بروشور دیجیتال برای توصیف شرکت یا محصولات و خدمات آن،دارای فضای بیشتری می باشد.

اصول طراحی بروشور

این فرآیند معمولا از یک ایده آغاز می شود و احتیاج دارد که پخته تر شود.یکی از مهم ترین اصل آن این است که به بررسی مخاطبان هدف محصول مورد نظر بپردازید.بعد از بررسی مخاطبان اصلی،می توانید برای طراحی بروشور اقدام نمائید.این پروژه باید به گونه ای انجام شود که در عین هدفمندانه بودن،نیاز مخاطبان را برطرف کند.اگر این مورد رعایت نشود،انتقال پیام سازمان به افراد،ممکن نخواهد بود و در نتیجه با توجه به هزینه های پرداخت شده،بازخورد خوبی دریافت نخواهید نکرد.

قیمت طراحی بروشور

قیمت طراحی به عمل مختلفی از جمله ابعاد،نوع طراحی و تعداد لت ها وابسته می باشد.

خدمات طراحی بروشور

سعی کنید خدمات طراحی بروشور را به افراد حرفه ای بسپارید.در صورتی که می خواهید صاحب یک بروشور با طراحی خاص و جذاب باشید،می توانید سفارش خود را به کارشناسان مجموعه جوپنزا بسپارید.طراحان گرافیک در این مجموعه به وسیله نرم افزارهای جدید و متدهای طراحی،بروشور مناسب برند شما را طراحی می کنند.

سفارش طراحی بروشور

شما می توانید با سفارش طراحی بروشور از خدمات گرافیکی مجموعه جوپنزا بهره مند شوید.می توان گفت یکی از مهم ترین تصمیمات کسب و کارهای مختلف برای معرفی برند خود به مشتریان،بروشورهای تبلیغاتی می باشد.در دنیای امروز شما باید خود را از سایر رقبا متمایز کنید که برای انجام این کار باید استفاده بهتری از ابزارهای موجود برای مارکتیک داشته باشید.یکی از ایده های هوشمندانه که دارای هزینه مناسبی می باشد،سفارش طراحی بروشور و کاتالوگ است.امروزه سفارش خدمات گرافیکی مانند طراحی لوگو و طراحی کاتالوگ به جهت سریع و مقرون به صرفه بودن به صورت برونسپاری انجام می شود.