طراحی سررسید

شرکت های بزرگ ، کارخانجات برای سررسید شب عید خود از سررسید اختصاصی استفاده می کنند . این شیوه با توجه به اختصاصی بودن آن از بازدهی بسیار بالایی نیز برخوردار است. برای داشتن یک سررسید اختصاصی باید از یک طراحی سررسید اختصاصی استفاده کرد بگونه ای که طراحی سررسید کمتر شبیه نمونه دیگری باشد و چه بهتر که اصلا شبیه نمونه دیگری نباشد .
شرکت تبلیغاتی مجریان با داشتن تیم طراحی حرفه ای و متخصص برای هر سازمان و شرکت با توجه به نیاز آنان ، زمینه فعالیت آنان ، رنگ سازمانی آنان یک طرح داخلی سررسید کاملا اختصاصی ارائه می نماید که اصلا شبیه به دیگری نیست.

به راحتی می توان این اطمینان خاطر را داد که با ارائه یک طرح اختصاصی سررسید ، برند شما بالاتر از دیگر رقبا خواهد بود چرا که متفاوت بودن همیشه مثبت بوده و بازخورد بالایی داشته است.
طراحی تقویم اختصاصی ، طراحی سالنامه اختصاصی ، طراحی تقویم دیواری و هر آنچه به سررسید و سالنامه مرتبط باشد در شرکت تبلیغاتی مجریان رخ می دهد.

طراحی سررسید
طراحی سررسید
طراحی آگهی سررسید

هنگامی که سررسید اختصاصی و یا سررسید عمومی سفارش می دهید ابتدای هر سررسید و سالنامه می توانید اطلاعات و محصولات شرکت و موسسه خود را معرفی نمایید .

اگر طراحی زیبا و گویایی داشته باشید مطمئنا مخاطبان شما زمان بیشتری برای مطالعه خدمات و محصولات شما خواهند گذاشت.

تیم طراحی مجریان ، با استفاده از دانش و تجربه حدود ۱۸ سال خود این اطمینان را به شما می دهد که طراحی سررسید شما را با بالاترین کیفیت ممکن برای شما طراحی نماید.

طراحان مجریان