سالنامه

سالنامه , سالنامه اختصاصی , سررسید اختصاصی , چاپ سالنامه , سفارش سالنامه , سالنامه ارزان

چاپ سالنامه چاپخانه مجریان

تولید سررسید ۱۴۰۲ در چاپخانه مجریان شامل بیش از ۴۰۰ مدل می باشد که به شرح زیر است. برای سفارش سالنامه براحتی بر روی هر بخش کلیک نمایید و نمونه های تولیدی را ملاحظه نمایید. برای سفارش سررسید ۱۴۰۲ اختصاصی با حداقل ۵۰۰ عدد می توان بر اساس سلیقه شما تمامی موارد را متغیر نمود و براساس نیاز کارفرما چاپ اختصاصی انجام داد . ما توانسته ایم بر اساس تجربه بالای ۲۰ سال در صنعت چاپ با سلایق شرکت ها و سازمان ها آشنا شویم و اکنون با تمام قدرت می توانیم این نوید را بدهیم که همه سلایق را در نظر گرفته ایم.

انواع سالنامه تبلیغاتی

یکی از اقداماتی که پیش از سفارش سالنامه و یا سررسید باید به آن توجه ویژه داشته باشید شناخت انواع سالنامه‌ها است. اینکه شما به عنوان مدیر یک کسب و کار قصد بر استفاده از سالنامه تبلیغاتی به عنوان یک استراتژی بازاریابی را دارید، شناخت انواع سررسیدها را برای داشتن اطلاعات بیشتر پیش از سفارش آن ایجاب مینماید.

سررسید وزیری Z7230|چاپخانه مجریان

سالنامه وزیری

سالنامه وزیری از قدیم الایام مورد توجه ویژه استفاده کنندگان و همچنین یکی از انتخاب های اولیه هر کسب و کاری به عنوان راهکار تبلیغاتی بوده است. از آنجایی که قطع و سایز این سررسید ها ۲۴ * ۱۷ سانتی متر میباشد، میتواند به عنوان یک سررسید مدیریتی نیز در کنار دیگر هدیه های تبلیغاتی مدیریتی مورد استفاده قرار گیرد.

انواع سررسید وزیری

سررسید های قطع وزیری از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید وزیری روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.

سالنامه‌های وزیری از حیث نوع جلد نیز به سررسید وزیری جلد ترمو، سررسید وزیری جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

چاپ سررسید وزیری

اگر بخواهیم نگاهی کلی به بحث چاپ و نوع کاغذ این نوع سررسیدها بیاندازیم، عموما از کاغذ های تحریر ۷۰ گرم در رنگ سفید و یا کرم استفاده میشود. همچنین اینکه امکان اختصاصی نمودن آن ها با استفاده از طراحی و چاپ آستر بدرقه در ابتدا و انتهای سررسید نیز وجود دارد.

امکان درج روبان های اختصاصی با درج لوگو و آرم و همچنین چاپ لوگو در تمامی صفحات سررسید و یا حک با داغی یا لیزر روی پلاک جلدِ سررسید نیز وجود دارد.

سررسید وزیری

سالنامه اروپایی

یکی از انواع سررسید‌های تبلیغاتی موجود، سالنامه اروپایی است. سالنامه‌های اروپایی که در قطع ۲۲ * ۱۴ سانتی متر به تولید و چاپ میرسند، معمولا یک انتخاب هوشمندانه برای انواع برند ها، کسب و کارها و یا سازمان هایی هستند که این قطع سررسید را به عنوان یک روش بازاریابی برگزیده اند.

انواع سررسید اروپایی

سررسید های قطع اروپایی از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید اروپایی روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.

سالنامه‌های اروپایی از حیث نوع جلد نیز به سررسید اروپایی جلد ترمو، سررسید اروپایی جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

صحافی و چاپ سالنامه اروپایی

برای چاپ این نوع سررسید نیز از کاغذ های ۷۰ گرم تحریر سفید و یا کرم رنگ استفاده میشود، صحافی این نوع سالنامه‌های وزیری نیز به علت خوش دست بودن آنها و قابل حمل بودن آسان تر این قطع، بصورت ته دوخت و یا فنری میباشد، روی جلد اغلب این نوع سررسید‌ها نیز یک کش برای احتر تر در دست گرفت آن قرار میگیرد.

سررسید اروپایی
سررسید اروپایی TH718
سررسید رقعی H7105

سررسید رقعی

سالنامه رقعی تبلیغاتی نیز معمولا در قطع ۲۱ * ۱۴ سانتی متر به چاپ میرسد. این نوع سررسید به دلیل قطع و اندازه استاندارد و قابل حملی که دارد میتواند برای هدیه گیرندگان بسیار کاربردی باشد، همانطور که میدانید کاربرد یک هدیه تبلیغاتی با در معرض دید بودن بیشترِ آن رابطه ای مستقیم دارد و در نهایت تاثیرات مثبت تری روی برنامه تبلیغاتی شما با استفاده از این نوع سررسید را به همراه خواهد داشت.

انواع سالنامه‌های رقعی

سررسید های قطع رقعی از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید رقعی روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.

سالنامه‌های رقعی از حیث نوع جلد نیز به سررسید رقعی جلد ترمو، سررسید رقعی جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

چاپ و سفارش سررسید رقعی

از جمله موضوعاتی که در صحافی این نوع سررسید ها وجود دارد امکان صحافی بصورت ته دوخت و یا فنری است، همچنین اینکه صحافی فنری میتواند بصورت دوبل باشد و یا تنها از داخل فنری باشد و از رویه بیرونی سررسید فنری مشاهده نشود. بطور کلی این نوع سررسید ها خصوصا نوعِ نوت یا یادداشت دار آن میتواند انتخابی منحصربفرد جهت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد.

سررسید رقعی

سالنامه جیبی

سالنامه پالتویی و یا همان سررسید جیبی نیز میتواند یک انتخاب بسیار هوشمندانه برای داشتن یک پروسه تبلیغاتی دائمی با استفاده از چاپ این نوع سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد.

انواع سررسید پالتویی

سررسید های قطع پالتویی یا جیبی از لحاظ نوع تقویم صفحات آن نیز به انواع مختلفی دسته بندی میشوند. سررسید جیبی روزانه یا روز شمار، دو روزه، ماهانه یا ماه شمار، یادداشتی و… از این دسته هستند.

سالنامه‌های جیبی از حیث نوع جلد نیز به سررسید پالتویی جلد ترمو، سررسید پالتویی جلد چرم، اشبالت، جلد گالینگور و سلفون دسته بندی میشوند.

صحافی و چاپ سررسید جیبی

در اغلب موارد این نوع سررسیدها به همراه یک خودکار و یا روان نویس به مخاطب ارائه میشوند، این نوع سالنامه ها را میتواند در صحافی های ته دوخت و یا فنری به تولید رساند. همانند دیگر انواع سررسید ها این قطع نیز با کاغذ های ۷۰ گرم کرم رنگ و یا سفید به تولید میرسند.

سررسید پالتویی
سررسید جیبی TH732
سررسید ارگانایزر A11-1|چاپخانه مجریان

ارگانایزر

یکی از انواع نفیس و خاصِ سالنامه های تبلیغاتی، سررسید ارگانایزر و یا سالنامه کلاسوری (از انواع سالنامه های مدیریتی)  است. این نوع سررسید ها که دارای یک کیف به عنوان جلد نگهدارنده آن است میتواند یکی از نفیس ترین و بهترین هدیه های تبلیغاتی خصوصا برای ارائه به مدیران باشد. قطع این نوع سالنامه ها به گونه ای متغیر بوده و میتواند کاملا سفارشی باشد. البته به شما توصیه میشود نگاهی به انواع این نوع سررسید ها در وبسایت شرکت تبلیغاتی مجریان بیاندازید.

سررسید ارگانایزر

سالنامه یادداشتی

اگر بخواهیم بطور کامل به سررسید یادداشتی یا سالنامه یادداشت دار بپردازیم باید مقالاتی مرتبط در این حوزه نیز منتشر نماییم! اما بطور کلی میتوان این نوع سررسید را به عنوان پرکاربرد ترین و محبوب ترین انواع سالنامه ها در میان استفاده کنندگان معرفی نمود. به طور قطع اگر به شما نیز یک سررسید حاوی فضایی مناسب بری نوت برداری با جلدی نفیس به همراه یک خودکار و یا روان نویس جذاب هدیه دهند بسیار خوشحال میشود.

احساس رضایت از دریافت هدیه تبلیغاتی نیز با میزان کاربردی بودن و در معرض دید بودن بیشتر آن رابطه ای مستقیم داشته و در نهایت میتواند تاثیرات مثبتی را روی برنامه تبلیغاتی شما به جای بگذارد.

چاپ سالنامه یادداشت دار تبلیغاتی

صحافی این نوع سررسید نیز میتواند بصورت ته دوخت، و یا صحافی فنر دار بصورت فنر دوبل باشد. از کاغذ های ۷۰ گرم تحریر کرم و یا سفید برای چاپ آن استفاده میشود.

حک آرم و لوگو بر روی جلد آن نیز به این صورت است که اگر جلد سررسید دارای پلاک استیل باشد، حک بصورت لیزر روی پلاک صورت میگیرد، اما اگر سررسید بون پلاک باشد، حک با داغی روی جلد صورت میگیرد.

سالنامه یادداشتی
سررسید یادداشتی TH720

مزایای سالنامه سفارشی

استفاده از سالنامه در تبلیغات نقش ویژه ای دارد و برای صاحبان مشاغل و کسب وکار مزایای بسیار زیادی دارد

  1. یکی از این مزایا این است که می توانند برای معرفی برند و گسترش حرفه خود از این سررسیدها استفاده کنند. علاوه براین سالنامه ها برای استفاده روزانه تمام اقشار مردم ساخته شده و اکثر هرروزه با آن سروکار دارند و این محصول را مورد استفاده قرار می دهند.
  2. با این تصور که این محصول بسیار پرکاربرد و دارای مصرف روزانه است، بنابراین خواهید دید که تبلیغات با این روش در دید مخاطبانتان تکرار خواهد شد و یکی دیگر از مزایای استفاده از این سررسیدها، تبلیغات به روشی است که میتواند به صورت روزانه در جلوی چشم مخاطبین باشد.
  3. اگر تا به حال با تبلیغات مختلفی سروکار داشته اید، حتما دیده اید که هزینه های بسیاری صرف آن ها می شود و می دانید که اینکار چقدر برای شما هزینه ساز خواهد بود. در اینجا سوالی که پیش می آید این است که تبلیغاتی که انجام می دهید کاربردی خواهد بود ؟ یکی از هدایایی که می توانید برای پایین آوردن هزینه تبلیغات از آن استفاده کنید، سالنامه ها هستند. شاید تبلیغات در شبکه های اجتماعی به دلیل جذابیت های بصری موثر باشد ولی باید بدانید که اگر بخواهید در این شبکه ها تبلیغات عالی و حرفه ای داشته باشید مستلزم صرف هزینه های بسیار بالایی خواهد بود. بنابراین سررسید ها با صرف هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر بودن ، کارآیی بیشتری در تبلیغات به شما ارائه می دهند.
  4. در بسیاری از موارد افراد از سررسید ها برای برنامه ریزی های روزمره، نوشتن یادداشت های روزانه و خلاصه برداری در جلسات و نوشتن جزوات درسی استفاده می کنند. یکی از ویژگی های برجسته ای که این سالنامه ها دارند این است که میتوانید هر یادداشتی که به روز خاصی اختصاص دارد در برگه همان روز یادداشت کنید.

 

زمان تبلیغات با سالنامه

سالنامه تبلیغاتی به عنوان یک ایده عالی برای هدیه دادن به کارمندان و مدیران در اواخر سال مورد استفاده قرار میگیرد زیرا قابل حمل و دارای قابلیت استفاده چندمنظوره می باشند و از مزایای این هدیه تبلیغاتی قابلیت سفارشی سازی و شخصی سازی برای برند شما می باشد.

 

نحوه سفارش سالنامه

تبلیغات به روش سالنامه، یک راه بسیار عالی و فوق العاده جهت معرفی کسب وکار شما می باشد و برای کاهش مدت زمان مورد نیاز برای اجرای یک برنامه تبلیغاتی موفق، سالنامه می تواند انتخاب خوبی باشد.

این سررسیدهای تبلیغاتی باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند و توصیه می شود برای برندسازی خود آنها را به صورت اختصاصی سفارش دهید .بدین صورت که لوگوی سازمانی شما در صفحات آن چاپ شده باشد و اطلاعات شرکت شما در داخل آن درج شود و در آخر هزینه ها برای تبلیغات باید کمتر و مقرون به صرفه تر شود.

چاپخانه مجریان با بیش از ۲۱ سال سابقه خدمات طراحی و چاپ ، دارای ماشین آلات حرفه ای بوده که به صورت مستقیم و بدون واسطه فعالیت می کند و همچنین با تضمین کیفیت و ارائه خدمات مطلوب رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

جهت سفارش سالنامه به صورت اختصاصی و عمومی، با مشاوران و تیم فروش مجموعه ما از طریق شماره تلفن های موجود در سایت در تماس باشید

 

چاپ سالنامه تبلیغاتی

تقویم های تبلیغاتی به شما این امکان را می دهند که تبلیغات کسب و کار خود را برای کل سال سازماندهی کنید و به شما این امکان را می دهد که تلاش های بازاریابی و مارکتینگ خود را از قبل برنامه ریزی کنید. کسب و کارها برای برند شدن به تقویم های تبلیغاتی نیاز دارند. برای چاپ سالنامه تبلیغاتی قبل از پایان سال باید به چاپخانه ها سفارش داد .

 

کارایی سالنامه تبلیغاتی

کارایی تقویم تبلیغاتی ممکن است با توجه به صنعت کسب و کار شما و خدماتی که ارائه میدهید متفاوت باشد. از آنجایی که این محصول استفاده روزانه و همیشگی برای مخاطبان دارد  ,میتواند برای آشنایی و برندسازی کسب و کار شما بسیار موثر باشد .

 

پارامترهای مهم برای سالنامه تبلیغاتی

 برای چاپ سالنامه تبلیغاتی باید به پارامتر های بسیاری توجه داشت. این پارامتر ها شامل انتخاب طراحی مناسب , سایز مناسب سالنامه, جنس برگه و همچنین انتخاب چاپخانه مناسب میشود . اگر تمامی پارامترهای  تقویم تبلیغاتی هوشمندانه و با دقت انتخاب شده باشد و در زمان مناسبی هم این محصول بین مخاطبان منتشر شود میتواند قدم بزرگی برای برندسازی کسب و کار شما باشد .

 

سر رسید چیست؟

سر رسید یا سالنامه دفتری تاریخ دار است که میتوان مسایل مربوط به هر روز را در صفحه مربوط به آن روز یادداشت کرد. در واقع یک دفتر یادداشت تاریخ دار است. این دفتر امروزه مورد استقبال همه رده های سنی از کودکان گرفته تا بزرگسالان که به صورت روزمره با آن سر و کار دارند. این محصول کاربرد زیادی بین کارمندان و دانشجویان و… دارد.

 

آیتم های مهم برای سفارش سالنامه

برای سفارش سالنامه ها باید آیتم های مختلفی را مد نظر داشت . از جمله این آیتم ها میتوان به جنس کاغذ , جنس جلد سالنامه , سایز و اندازه تقویم,  طراحی صفحات داخلی و انتخاب چاپخانه مورد نظر اشاره کرد .

 

سفارش سالنامه ۱۴۰۲

برای سفارش سالنامه ۱۴۰۲ نباید منتظر ماند و در روزهای انتهایی سال ۱۴۰۱ سفارش داد. در روزهای پایانی سال چاپخانه ها بسیار شلوغ است و ممکن است نتوانید سفارش خود را سر زمان مد نظرتان تحویل بگیرید و همچنین ممکن است به دلیل حجم زیاد سفارشات آن با کیفیتی که انتظار دارید همخوانی نداشته باشد.

 

سررسید اختصاصی چیست ؟

سالنامه اختصاصی سالنامه ای است که تمامی ویژگی های طبق سلیقه و نظر مخاطب طراحی شده و همین امر باعث میشود که یک محصول منحصر به فرد و اختصاصی برای تبلیغات باشد تا ویژگی های خاص آن که متمایز از سررسید های دیگر است در ذهن مخاطب باقی بماند. این محصول میتواند تاثیر بسیار زیادی در برند سازی کسب و کار شما داشته باشد. ویژگی های خاص این سالنامه که مختص برند شما است میتواند این محصول را معرف برند شما نیز باشد .

 

قیمت سالنامه اختصاصی

قیمت این محصول با توجه به مواردی مانند نوع جلد سالنامه ها , جنس برگه ها , طراحی آن ,  طراحی داخلی کتاب و … تعیین کرد . برای اطلاع از قیمت سالنامه اختصاصی باید با کارشناس این حوزه تماس گرفته و ویژگی های مورد نظر خود را در طراحی این محصول به ایشان گفته تا بتوانند قیمت دقیق را به شما بگویند.