خدمات نمایشگاهی

یکی از مهم ترین موارد شرکت در نمایشگاهها توجه به نحوه ی ساخت غرفه , تامین نیرو برای نمایشگاه و سازه های نمایشگاهی متناسب با غرفه ی شماست که همه ی این خدمات را می توانید در شرکت مجریان به صورت پکیج دریافت کنید.

انواع سازه های نمایشی شامل، پوستر اسنپ،رول آپ، تخته شاسی، استند فریم، سه پایه بوم، استند دور فریم، قاب فنری، استند ایکس، فوم برد شاسی، استند کاتالوگ، میز کانتر و اسپیس فریم می باشند.سازه های نمایشگاهی نقش خیلی مهمی در برگزاری نمایشگاه دارند  و سازه نمایشی فضای مناسب و کاربردی برای برپایی نمایشگاه ایجاد میکنند.در دوره زمانی خاص برگزاری نمایشگاه ها باعث می شود که نیاز به برپایی غرفه ها و سازه ها درفصل های متفاوت باشد.

نمایشگاه‌‌ها مزیت های خیلی زیادی برای شرکت ها و کسب و کار های مختلف دارند و از یک طرف هم حضور در نمایشگاه ها یک فرصت خیلی مهم برای پیشرفت شخصیت اقتصادی می باشد. هر کسی که صاحب یک کسب‌وکار موفق باشد ،  در نمایشگاه ها و فعالیت های مربوط به خوزه صنعت و کسب و کارشان است حضور داشته اند.

خدمات نمایشگاهی ما

سازه های نمایشگاهی

سازه نمایشگاهی قابل حمل یکی از بهترین سازه ها برای برپایی نمایشگاه ها است که اسپیس فریم قابل حمل می باشد و بسیار مناسب است. اسپیس نمایشگاهی قطعات جدا از هم دارد و به راحتی قابل حمل است خیلی راحت حمل می شود و به راحتی می توان آن را به محل مورد نظر برد.

طراحی، ساخت و اجرای سازه های نمایشگاهی از دیگر فعالیت های خدمات نمایشگاهی است. طراحی خلاقانه، کیفیت بالا و استفاده از یک تیم ماهر در ساخت سازه ، توجه شما را در نمایشگاه های بین المللی جلب می کند و رشد قابل توجهی را از دیده شدن برای شما به ارمغان می آورد. سازه های نمایشگاهی شامل غرفه نمایشگاهی، طراحی و چاپ (استند، کاتالوگ، رول آپ) پاپ آپ، میز و … می باشد . چاپ برروی متریال با کیفیت و اجرای دقیق و اصولی باعث افزایش بازدید کننده و رشد کسب و کار شما می شود.

عوامل  موثر در غرفه های نمایشگاهی :

  • طراحی و تولید غرفه های اصولی و خلاقانه
  • غرفه نمایشگاهی
  • پاپ آپ نمایشگاه
  • میز نمایشگاه
  • تبلیغات محیطی موثر

غرفه سازی نمایشگاه

یکی از مهم ترین عواملی که هنگام حضور در نمایشگاه بین المللی باید به آن توجه کرد، غرفه سازی است. غرفه شما در واقع مکانی موقتی است که برای چندروز در آن کار می کنید و محصولات خود را به نمایش می گذارید و این بهترین کاری است که میتوانید انجام دهید. بنابراین خلاقیت در ساخت غرفه بسیار مهم است .

نمایشگاه ها با هدف های متفاوت از جمله معرفی توانمندی های برند ها و بازاریابی و تبلیغ محصولات و شناخت بازار های جدید نیاز مشتری ها راه اندازی می شود و هر روزه در حال رشد می باشد. به این دلیل ها است که صنعت نمایشگاهی، صنعتی در تمام دنیا گردش مالی زیادی دارد و با رشد بیشتر گردش مالی بالاتری دارند.

با توجه به افزایش توجه صاحب های کسب و کارهای مختلف به شرکت در نمایشگاه ها وچگونگی حضور نیز اهمیت پیدا کرده است. رقابت جدی بین غرفه ها و جذب بازدیدکننده ها و مشتری ها در نمایشگاه های مختلف جریان دارد و سازه های نمایشگاهی هم بسیار تاثیر گذار است. به همین علت امروزه غرفه سازی در نمایشگاه و طراحی غرفه به یکی از راه های بسیار تاثیرگذار در خدمات نمایشگاهی تبدیل شده است. در غرفه سازی حرفه ای طوری که بازدهی تبلیغاتی بالایی داشته باشد باید از سازه های نمایشگاهی خوب به طور حرفه ای استفاده شود.

پکیج نمایشگاهی

پکیج نمایشگاهی تشکیل شده از طراحی کارت ویزیت، پوستر،خودکار و غیره است که می‌تواند در منسجم کردن و جذاب کردن تصور و شخصیت نقش داشته باشد و از مهم ترین خدمات است.

از جمله موارد مهم که می‌تواند شخصیت تجاری کسب‌وکار را به افراد نشان دهد استفاده از این خدمات می باشد و همچنین سازه های نمایشگاهی است . این خدمات در نمایشگاه و کسب و کاری که راه اندازی می کنید نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

تامین نیروی نمایشگاهی

شرکت مجریان با استفاده از ماهرترین نیروها در بخش های تامین نیروی نمایشگاهی حجم زیادی از فعالیت شرکت های معتبر در نمایشگاه بین المللی می باشد. دغدغه های مهم بیشتر کارفرماها تامین نیرو است که جزء خدمات نمایشگاهی می باشد و باید عالی اجرا شود این نیروها باید آموزش های لازم را دیده باشند و بتوانند از اعتبار شرکت دفاع کنند.

نمایشگاه ها باید آموزش های لازم را در مورد خدمات نمایشگاهی دیده و نسبت به هدف های شرکت در نمایشگاه نیز توجیه شده باشند. نیروی نمایشگاه علاوه بر لزوم داشتن صبر و حوصله کافی و انگیزه و تعهدی قوی، باید در مجموع، از اطلاعات عمومی، اجتماعی، فنی و بازاریابی کافی برخوردار باشد.

تامین نیرو در غرفه سازی و چیدمان سازه های نمایشی بسیار مهم است  یک نیروی کار متخصص می تواند کاری کند که نمایشگاه بسیار سود ده باشد.

پاپ آپ نمایشگاه

پاپ آپ نمایشگاه یکی از لوازم سازه نمایشگاهی می باشد که به شکل فنر است و دو مدل تخت و منحنی دارد. اینکه پاپ آپ شما تخت باشد یا منحنی کاملا سیلقه ای است و به سلیقه نیرو و غرفه سازی و مدل نمایشگاه شما بستگی دارد.

قیمت پاپ آپ تخت و منحنی برابر می باشد و تفاوتی در قسمت آن ها وجود ندارد علاوه بر اینکه پاپ آپ در نوع تخت و منحنی وجود دارد، در ابعاد متفاوت می باشد. انتخاب یک پاپ آپ مناسب و با ابعاد و طراحی مناسب برای یک نمایشگاه و بخصوص نمایشگاه کوچک بسیار ضروری می باشد. متریالی که برای طراحی و تولید پاپ آپ به طور معول استفاده میشود، کاغذ کوتد صد و هشتاد گرم با لمینت گرم می باشد.

دو نوع لمینت براق و لمینت مات داریم که هر کدام از این ها میتواند برای پاپ آپ استفاده شود ولی به صورت عمومی لمینت ماپ برای پاپ آپ نمایشگاه زیباتر می باشد.

رول آپ نمایشگاهی

رول آپ نمایشگاهی یکی از بهترین سازه های نمایشگاهی و خدمات نمایشگاهی است کم حجم و سبک و قابل حمل آسان است و درواقع یک نوع چاپ است که برای تبلیغ یک برند در نمایشگاه ها به کار برده می شود. چاپ رول آپ ظرفیت های خیلی زیاد و عالی را دارد مثلا رول آپ یک وسیله تبلیغاتی خیلی عالی و نوعی تبلیغات متحرک است که هر جایی به راحتی می توان آن را برد .

متحرک بودن رول آپ این خاصیت را دارد که اگر نمایشگاه در یک شهر دیگر باشد شما میتواتید آن را با خود به راحتی ببرید. چند نوع رول آپ داریم که شامل رول آپ استند ثابت و رول آپ استند گردان و ….. می باشد.

میز کانتر

میز کانتر چیست؟ همان میز پذیرش می باشد که همه ما حداقل یک بار آن ها را دیده ایم که در ادارات، مطب ها، شرکت ها  و … از آن استفاده می شود.

طراحی میز کانتر باید طوری باشد که ارتباط صاحب کار و ارباب رجوع را آسان کند چون کارکنان مدت طولانی از این کانترها استفاده می کنند، باید باعث ناراحتی و درد برای کارکنان نشود.

کاربرد میز کانتر : این میز به دلیل اینکه فضای زیادی را اشغال نمی کند و سبک است میتوان در کنار سازه های نمایشگاهی در نمایشگاه استفاده شود که قیمت مناسبی دارد و  از این میز ها  برای جنبه تبلیغاتی ، میزکانتر منشی، در نمایشگاه و ….. استفاده می شود.

استند نمایشگاهی

استند نمایشگاهی یک رسانه ی تبلیغاتی است  اما کسانی هستند که با  آن آشنا نیستند بدانند که در واقع طراحی چاپی هستند که به شکل  پوستر روی پایه های مخصوص به نمایش گذاشته می شوند.

استند ها از جنس هایی نظیر فلز، پلکسی گلاس و …. ساخته شده است و بسیار کاربردی می باشند. و استند یک سازه تاثیر گذار در نمایشگاه می باشد. تبلیغات در مرکز های فروش یکی از روش های خیلی موثر  بازاریابی در سال های گذشته بوده است که با روش های به روز از طریق رسانه های تبلیغاتی مختلف مثل طراحی استند نمایشگاهی است.

جاکاتالوگی نمایشگاهی

جا کاتالوگی پایه‌ای است که برای نمایش کاتالوگ، بروشور و برگه‌ های تبلیغاتی در نمایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد و نوعی سازه است و یکی از خدمات نمایشگاهی است که تقریبا در همه نمایشگاه ها و همایش ها استفاده می شود .

نوع پلکسی آن که از جنس آلومینیوم و پلکسی شفاف می باشد و به شکل زیگزاگ شده است و از هر دو طرف آن می توان دسترسی داشت. جا کاتالوگی فلزی بسیار محکم و مقاوم می باشد.

لایت باکس نمایشگاه

لایت باکس همان طور که از اسمش مشخص است جعبه ای است که برای تبلیغات از آن در نمایشگاه در کنار سازه نمایشگاهی استفاده می شود. لایت باکس معمولا از جنس پلاستیک، ام دی اف و المینیوم ساخته می شود . در لایت باکس های قدیمی داخل آن از لامپ های فلورسنت استفاده می کردند که نقاط ضعف زیادی داشت و در لایت باکس های جدید از نور LED استفاده میشود. کاربرد های لایت باکس ها در تبلیغات چیست؟ لایت باکس ها در تبلیغات در فروشگاه ها ،مجتمع های تجاری، ترمینال، فرودگاه  و ….. کاربرد دارند.

تخته شاسی و فوم برد نمایشگاه

تخته شاسی-فوم برد نمایشگاه جایگزین مدرن برای قاب عکس می باشد که برای زیبایی دکور خانه و محل کار استفاده می شود. که در نمایشگاه ها مانند سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار در تبلیغات موثر است خریدن انواع تخته و فوم برد برای اکثر  چاپخانه ها و آتلیه و ….. که با این وسیله کاربردی سر و کار دارند به یکی از دغدغه های مهم برای آن ها تبدیل شده است.

کاربرد تخته شاسی فوم برد  : یکی از کاربرد های تخته شاسی در تکنولوژی مربوط به شاسی پی وی سی می باشد و برای تولید استند های تبلیغاتی و استند های نمایشگاهی کاربرد دارد. همچنین تخته شاسی به جای قاب عکس های قدیمی قابل استفاده می باشد و میتوان ۀن را در هر جایی به آسانی نصب کرد.

چاپ روی تخته شاسی و فوم برد چون تنوع بالایی دارد، از همه نظر طرح و رنگ، قیمت و با کیفیت بودن چاپ مقاوم پایدار در مقابل نور، بدون حساسیت یکی از ابزار های مهم در تبلیغات است .