خدمات طراحی

خدمات طراحی گرافیک مجریان شامل چه مواردی است؟

آتلیه طراحی مجریان مجهز به سخت افزارهای حرفه ای و عکاسی صنعتی و تیم گرافیک با تجربه در زمینه های طراحی آرم و طراحی لوگو ، طراحی کاتالوگ ، طراحی بروشور ، طراحی فولدر ، طراحی اوراق اداری ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی لیبل ، طراحی بسته بندی کالا ، طراحی پوستر ، طراحی و برند سازی ، طراحی بیل برد ، طراحی سازه نمایشگاهی ، طراحی فاکتور ، طراحی غرفه نمایشگاهی بصورت کاملا حرفه ای آماده ارائه خدمات است

خدمات طراحی مجریان

خدمات طراحی گرافیک چیست ؟

خدمات طراحی گرافیک به طور کلی شامل کارهایی می شود که در جهت معرفی برند شما با نرم افزار های گرافیکی انجام می شود که در تمامی زمینه های تبلیغاتی و یا انواع کسب و کارها قابل لمس است.

این خدمات توسط یک یا چند نفر تحت عنوان تیم گرافیست انجام می شود و شامل تصویرسازی، عکاسی، چاپ و غیره می شود.

به دلیل اهمیت بالایی که این خدمات و طراحی های بصری در انتقال مفاهیم دارند، باید از المان های بصری و گرافیکی مناسبی در طراحی استفاده شود و تیم شما متشکل از طراحان گرافیک حرفه ای و درجه یک باشد تا بتوانید طراحی برجسته ای برای کسب و کار و یا تبلیغات خود داشته باشید. خدمات گرافیکی نظیر : طراحی پوستر ها و بروشور ها، طراحی بنر وب سایت، خدمات چاپ، طراحی پست اینستاگرام و … می باشد.

انواع طراحی گرافیک برای چاپ

انواع خدمات طراحی گرافیک برای چاپ در مجریان شامل موارد زیر می شود :

 • طراحی لوگو

آیا تابه حال از روی لوگو شرکتی، نام آن را حدس زده اید؟

در بسیاری از مواقع می توان بدون شناختن برند و حتی از روی دیدن آرم و لوگوی برندی به اسم آن پی برد.

از سرمایه گذاری های ارزشمندی که برای هر کسب و کاری ضروری است، طراحی لوگو می باشد چرا که تاثیر بسیار زیادی در برندسازی دارد . از آنجایی که لوگو هویت یک برند است، به صورت غیرمستقیم شخصیت برند شما را در ذهن مخاطب برای همیشه حک می کند.

 • طراحی کاتالوگ اختصاصی

حالا که همه چیز به صورت دیجیتالی شده، شاید تصور کنید که کاتالوگ ها دیگر جذابیت و کاربرد چندانی ندارند.

کاتالوگ ها شامل موارد قابل توجهی هستند که می خواهید به مخاطبتان نمایش دهید تا در نهایت منجر به فروش شود.

این کاتالوگ ها محصولات شما را به ساده ترین شکل ممکن دسته بندی می کنند و با اشاره و نمایش مهم ترین مشخصات، قیمت و دیگر ویژگی های محصول، انتخاب و خرید را برای مشتریان خود آسان می کنید.

 • طراحی فولدر

فولدر یا پوشه ابزاری است که برای نگهداری و بایگانی مدارک مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از کارامدترین و مهمترین ابزار تبلیغاتی است.برای برند سازی و معرفی بهتر کسب وکارتان، خوب است که لوگو خودتان را برروی این فولدر ها چاپ کنید

 • طراحی سالنامه

نشان دادن تاریخ روزانه و یا نوشتن یادداشت روزانه در تاریخ های مشخص، از مهمترین اهداف و ویژگی های سالنامه می باشد، که هرساله با توجه به نزدیک شدن سال جدید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس مورد استفاده قرار میگیرد. این سالنامه ها قابلیت سفارشی سازی دارند، و شما می توانید با هر ویژگی دلخواهی آن ها را برای طراحی و چاپ سفارش بدهید.

 • طراحی اوراق اداری

شرکت ها و سازمان ها در بسیاری از موارد و مکاتبات داخلی و خارجی خود نیازمند طراحی ست اداری دارند که لوگو سازمانی آن ها برروی این ست ها چاپ شده باشد که در عین طراحی برجسته، معرف هویت آن برند نیز باشد.

ست اداری شامل : سربرگ، پاکت در ابعاد مختلف، یادداشت، فاکتور، فولدر، لیبل و فرم ها در ابعاد اندازه های متفاوتی هستند که طراحی این ست باید با رعایت هارمونی و اصول مهم چاپ انجاک شود.

 • طراحی کارت ویزیت

هر سازمانی برای معرفی کسب و کار و برند خود به مخاطب و جذب مشتری نیازمند طراحی کارت ویزیت خاص و منحصر به فردی است که طراحی برجسته و زیبایی داشته باشد. اگر اصول طراحی کارت ویزیت را ندانید، می تواند کسب و کار شما را به نابودی بکشاند. بنابراین طراح حرفه ای برای کارت ویزیت خود انتخاب کنید.

 • طراحی جعبه و بسته بندی

اولین چیزی که از محصول شما دیده می شود، بسته بندی و جعبه آن است و بسیار مهم است محصولی که به مشتری ارائه میدهیم، دارای ظاهری شکیل و زیبا باشد. طراحی جعبه و بسته بندی محصول تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و خرید مجدد آن ها از برند شما دارد. بنابراین برای طراحی آن سرمایه گذاری کنید و طراحی خاص و منحصر به فرد کسب و کار خودتان را انتخاب کنید تا در نظر مخاطب حرفه ای دیده شوید.

 • طراحی محصول

برای برند سازی محصولات، اولین موردی که موجب جلب توجه مشتری میشود، ظاهر و لیبل محصول است که اگر از طراحی بصری حرفه ای برخوردار باشد و رنگ های جذابی در آن به کار گرفته شده باشد، شما ۹۰% راه را برای  برندسازی طی کرده اید .

طراحی لیبل حصولات می تواند شامل مواد غذایی، دارویی، بهداشتی، پزشکی، خوراکی، نوشیدنی و … باشد.

 • طراحی بیلبورد

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام رانندگی در کوچه، خیابان و بزرگراه ها بیلبورد هایی را دیده باشید که توجه شما را به خود جلب کرده باشد و برایتان جالب بوده ببینید که محتوای آن چیست و برای چه شرکتی است؟

طراحی بیلبورد ها از آن جهت که معمولا آن ها در جاهای پررفت و آمد نصب می شوند و فرصتی برای ایستادن و با دقت خواندن تک تک جملات آن نیست، باید ساده و بدون متن زیاد باشد و بیشتر برروی جذابیت طراحی و المان های گرافیکی و بصری آن کار شود.

 • طراحی غرفه نمایشگاهی

نمایشگاه ها فرصت مناسبی هستند که شما در طول دوره نمایشگاه شرکت خود را به بازدید کننده های زیادی معرفی کنید . همه ما دیده ایم که غرفه هایی هستند که با طراحی های زیبا و خاصی که دارند ، به سمت آن ها کشیده شده ایم و حتی از آنها خرید هم کرده ایم . جایگاه های ساده و خسته کننده جذابیت چندانی ندارند و برای بازکننده جاذب نبوده است. بنابراین خوب است که طراحی حرفه ای برای غرفه های نمایشگاهی انجام شود.

 • طراحی سازه نمایشگاهی

اگر نمایشگاهی پیش رو دارید و نیازمند سازه نمایشگاهی یا رول آپ هستید باید بدانید که با یک طراحی حرفه ای میتوانید سازه جذاب و چشم گیری برای کسب وکار خود داشته باشید و در نظر مخاطبان و بازدید کنندگان نمایشگاه حرفه ای جلوه کنید .

استفاده از سازه های نمایشگاهی به نسبت تابلو ها و بیلبورد های تبلیغاتی دارای هزینه مناسب تری بوده و ابعاد استند ها و سازه های نمایشگاهی نیز باید در هنگام طراحی مورد توجه قرار گیرد .

 • طراحی پوستر

برای آن که بهتر با مفهوم پوستر های تبلیغاتی آشنا بشنویم، باید بدانیم که این پوستر ها شامل صفحاتی کاغذی یا دیجیتالی هستند که در ابعاد مختلف کوچک یا بزرگ یا حتی در وب به منظور اطلاع رسانی و نشان دادن برخی مشخصات از برند و تبلیغ کسب وکار شما طراحی میشود و تشابه بسیار زیادی به بنرهای تبلیغاتی دارند.طراحی این پوستر ها را باید به طراح حرفه ای سپرد که به اصول گرافیک و طراحی مسلط باشد تا بتواند طراحی چشم گیر و خاصی را برای شما رقم بزند.

سفارش طراحی گرافیکی مجریان

چاپخانه مجریان با سابقه بیش از ۲۱ سال در زمینه طراحی و چاپ تبلیغاتی، با انواع ماشین آلات چاپ و به صورت مستقیم و بدون واسطه ، خدماتی عالی در جهت برند سازی کسب وکار شما ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ، از طریق بخش تماس با ما،واتس اپ و یا چت سایت با تیم فروش این مجموعه در ارتباط باشید .