تقویم تبلیغاتی

چاپ تقویم رومیزی ، با توجه به افزایش مواد اولیه کاغذ و به طبع آن هزینه سررسید و سالنامه ، امروزه بهترین گزینه برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.
تقویم رومیزی اختصاصی که می تواند بر اساس سلیقه شما طراحی و تولید شود و در تمام صفحات آن عکس از محصولات و خدمات مجموعه شما باشد
تقویم عمومی نیز می تواند در تیراژ کمتر و بصورت فوری بر اساس مدل های موجود انتخاب و دریافت نمود

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی آماده

تقویم رومیزی آماده یا همان تقویم های رومیزی اداری یا عمومی، تقویم ها در ابعاد و طراحی های مختلف هستند که اغل بصورت فنری و یا فنری دوبل صحافی میشوند. جنس پایه این نوع تقویم ها میتواند مقوایی، چوبی، شیشه ای یا پلاستیکی باشد. چاپ تقویم رومیزی با پایه های پلکسی نیز طرفداران زیادی دارد. برای سفارش تقویم اداری یا تقویم پایه دار بهتر است ابتدا نمونه کارهای موجود در وبسایت شرکت تبلیغاتی مجریان را مشاهده نموده و سپس نسبت به سفارش و چاپ آنها اقدام نمایید.

تقویم اختصاصی

تقویم‌های رومیزی اختصاصی میتوانند هدیه ای بسیار جذابتر و به مراتب موثر تر باشند، چرا که میتوان در هر برگ آن تصاویری اختصاصی از کسب و کار و یا برند خود را طراحی کنید، در هر برگه آن میتوانید اطلاعاتی جذاب به کاربران و هدیه گیرندگان منتقل نمایید. بنابراین اگر میتوانید برای این روش تبلیغاتی بودجه بیشتری را اختصاص دهید و در ازای آن نتایج بهتری را دریافت نمایید، بهترین انتخاب، تقویم اختصاصی و یا همان تقویم سفارشی است.

تقویم رومیزی
تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم‌های رومیزی یادداشت دار یکی از جذاب ترین و در واقع خلاقانه ترین تقویم های موجود هستند. تقویم با یادداشت میتواند به مراتب کاربردی تر و محبوب تر از سایر انواع تقویم ها باشد، و این محبوبیت و جذابیت را برگه های یادداشت آن و در برخی موارد داشتن خودکار و یا روان نویس در کنار آن تعیین میکند. این نوع تقویم ها که بصورت فنری صحافی میشوند اغلب دارای پایه های پلاستیکی و دارای جای یادداشت، جای خودکار، در برخی موارد دارای نگهدارنده موبایل و همچنین گیره های یادآور هستند.

تقویم زیردستی – تقویم منشی

تقویم زیردستی که به تقویم منشی نیز معروف است، با داشتن برگه های بزرگتر برای یادداشت و بصورت زیردستی بودن آن میتواند ایده بسیار مناسبی جهت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد، از جهت زیردستی بودن آن نیز به مراتب میتواند کاربردی تر از سایر تقویم ها باشد، بویژه برای کارمندان اداره ها و… این نوع تقویم ها میتوانند بصورت سفارشی و اختصاصی نیز به چاپ برسند.

تقویم زیردستی
طراحی تقویم رومیزی

طراحی و چاپ تقویم

یکی از مهمترین اقداماتی که موجب بر افزایش تاثیرگذاری یک هدیه تبلیغاتی مانند تقویم تبلیغاتی میشود، طراحی خلاقانه و اختصاصی آن است. بعد از آن میتوان موضوع چاپ تقویم را بیان نمود، از جهت اینکه این امر در هر نوع روش تبلیغاتی میتواند تاثیرات زیادی را به همراه داشته باشد، هم در بحث سالنامه، و هم در بحث تقویم ها و دیگر هدیه های تبلیغاتی. پس انتخاب چاپخانه میتواند یکی از گام های اساسی برای دریافت این نتایج مثبت باشد.

سفارش تقویم رومیزی 

اگر قصد بر انتخاب تقویم تبلیغاتی به عنوان یک استراتژی بازاریابی موثر هستید، بای بگویم راه را درست انتخاب کرده اید. اما تنها این انتخاب کافی نیست. بهتر است در مورد سفارش و چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی نیز اطلاعاتی را کسب نمایید. در بند های بالاتر در مورد هر یک از انواع تقویم‌ها صحبت نمودیم و تا حدودی با هر یک آشنا شده اید. بنابراین میتوان به موضوع های دیگر آن مانند طراحی تقویم، سفارش تقویم و چاپ تقویم بپردازیم. همانطور که اشره نموده ایم، انتخاب شرکت تبلیغاتی که خود دارای چاپخانه ای مستقل باشد و بتواند بهترین و باکیفیت ترین تقویم ها را تولید کند گام بسیار مهمی است. بعد از آن به بحث طراحی و نوع چاپ آن میرسیم، که همه اینها وابسته به چاپخانه مذکور است. بنابراین باید بتوانید بهترین اتخاب را در این میان داشته باشید.

طراحی و تولید تقویم رومیزی

تقویم از اجزای زیادی تشکیل می شود که در نهایت تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی نفیس می شود و تا ۳۶۵ روز بر روی میز مشتریان و بازار هدف ماندگار می باشد. از آنجا که مخاطب برای اطلاع از تاریخ و مناسبت ها از این مدل استفاده می کند با درج لوگو و شخصی سازی می توان امیدوار بود که تا یکسال برند و لوگو مجموعه جلوی دیدگان آنان است.

پایه تقویم چیست

اصلی ترین بخش پایه تقویم رومیزی است که هر چقدر خلاقانه و محکم تر باشد قابل بهره برداری تر است جنس های پایه شامل : پایه جلد سخت – پایه ایندربرد – پایه چوبی – پایه فلزی – پایه پلکسی است.

برگه های تقویم 

با توجه به ۱۲ ماه بودن سال حداقل تعداد برگه ها ۱۲ بوده و برای شادباش نوروز و درج کامل مناسب ها معمولا از ۱۴ برگ پشت و رو استفاده می شود.

چاپ تقویم 

چاپ برگه های تقویم ۴ رنگ است و چاپ پایه تقویم می تواند تک رنگ – دو رنگ و چهار رنگ باشد. اگر تقویم اختصاصی سفارش داده اید می توانید تمام رنگی تمام محصولات و لوگو را بیاورید.

برگه ها و پایه تقویم 

کاغذ برگه های تقویم رومیزی می تواند بدون پوشش باشد و یا با پوشش سلفون مات حرارتی، سلفون براق جرارتی، یو وی موضعی، تمام یو وی باشد. پوشش پایه تقویم در جلدهای سخت حتما باید سلون دار باشد تا پاره نشود و سلفون مات یا براق انتخابی سلیقه ای است.

چاپ تقویم رومیزی

آخر سال از حساس ترین و بهترین زمان ها برای تبلیغات و برندینگ کسب و کار شما می باشد که به لطف هدیه تبلیغاتی ارزانی مانند تقویم رومیزی بهترین تبلیغات را برای سازمان یا کسب و کارتان ارائه دهید و از مزایای استفاده از این هدایای تبلیغاتی بهره ببرید. برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و سفارش خود را نهایی کنید.