مردم عاشق هدایای تبلیغاتی هستند

مردم عاشق هدایای تبلیغاتی هستند

مردم عاشق هدایای تبلیغاتی هستند

کالاهای تبلیغاتی، هدایای شرکت و یا مارک لباس خود برای گسترش این کلمه از برند یا پیام بازاریابی خود به صورت موثر هزینه می کنند.

اگر شما به دنبال هدایای تبلیغاتی رو به جلو و تصمیم گیرنده هستید و اهمیت نام تجاری و طراحی خوب را درک می کنید ما دوست داریم که از شما بشنویم.

 

مردم عاشق هدایای تبلیغاتی هستند
عاشق هدایا

 

هدایای ویژه در این مورد روحیه مشتری برای خرید را بالا می برد و مشتری ناچار مجبور به خرید می شود برای اینکه اون هدیه را دریافت کند.

چه بهتر که ما به روحیه مشتری آشنا باشیم و فضای تبلیغات را در نظر بگیریم و درک کنیم.

این عکس بالا عکسی است که انگیزش و کشش افراد را به سمت کادو (اشانتیون) نشان می دهد که هر جیزی می تواند باشد.

علم روانشناسی رنگ ها در تاثیر هدایا بسیار موثر است که که فروشنده از چه رنگی یا رنگهایی استفاده کند که حس تحریکی مشتری را برانگیزاند.

مثلا طبق علم روانشناسی رنگ، رنگ زرد شادترین و خوشحال کننده ترین رنگ در بین رنگهاست و ۷۵% مدادها ی رنگی که در آمریکا فروخته می شوند از همین رنگ زرد می باشند. مثلا طبق تحقیقات آمده است که رنگ زرد و بنفش باعث احساسات بیش از حد خاص را در انسان به وجود می آورد.

حقیقت اینست که که رنگ بیش از حد وابسته به تجربه شخص بستگی دارد و ۹۰% رنگ و تاثیرش در بازاریابی است و تحقیقی که نشان می دهد آبی رنگ هیجان انگیز و قرمز رنگ صلح است.

اینکه نوع رنگ در نوع تیپ شخصیتی طرف ارتباط دارد و طرف را تا حدودی از روی ظاهرش می توان تخمین زد که چه محصولی باید دریافت کند. چه عالیست که از طرق مختلف و گوناگون در رنگ شناسی دیجیتال مارکتینگی راه بیاندازیم که مناسب ذات فطری انسان  ها باشد.

 

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.