محصولات تبلیغاتی

راه های استفاده از محصولات تبلیغاتی برای هدایت فروش

جای تعجب نیست که محصولات تبلیغاتی به بازاریان سود کم هزینه ای برای برداشت می دهند و باعث افزایش آگاهی عمومی در مورد برند و وفاداری مشتری می شوند.

با تکیه بر این ، قدم منسجم بعدی ، فکر کردن به روشهای خلاقانه برای استفاده از کالاهای تبلیغاتی برای هدایت درآمد و فروش واقعی است. اگر سرمایه گذاری شما در کالاهای مارک دار تأثیر مستقیمی بر خط مشی اصلی کسب و کار شما می گذارد، می دانید که انتخاب عاقلانه ای انجام داده اید!

در ابتدا باید تصمیم بگیرید که هدف فروش شما چیه؟ بهتر است که با فکر کردن به پایان کار شروع کنید ، بنابراین می توانید راه بازگشت به کالاهای تبلیغاتی مورد نیاز خود ، نحوه توزیع آنها و همچنین محاسبه ROI (نرخ بازگشت سرمایه یا Return Of Investmet  سود حاصل از هر سرمایه گذاری درکسب و کار است) خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید هر آن چه که اندازه گیری شود، مدیریت می شود.

بنابراین به عنوان مثال، ممکن است که هدف شما ۱۰٪  افزایش فروش باشد و تصمیم بگیرید آن را اجرایی کنید، برای این کار بودجه برای سرمایه گذاری در محصولات تبلیغاتی لازم است. سپس، شما باید از فروش فعلی، درآمد فروش مورد انتظار خود و جدول زمانی که در آن انتظار دارید تحقق یابد، مطلع شوید. این یک روش عالی برای شروع با وضوح و تعیین قصد است.

در این پست ۲ روش مشخص برای استفاده از محصولات تبلیغاتی برای هدایت فروش را برای شما بیان می کنیم. شما می توانید هنر استفاده از محصولات تبلیغاتی را برای تولید آگهی های تبلیغاتی، آغاز گفتگوهای فروش با کیفیت و گرفتن مشتریان جدید برای رشد تجارت خود بیاموزید. ما همچنین برای شما چند مثال می زنیم تا نشان دهیم که همه ی این ها چگونه کار می کنند!

روش ۱: توزیع محصولات تبلیغاتی مرتبط شخصی با فراخوانی برای اقدام

شخصی سازی یکی از راه های بهبود روابط مشتری با ایجاد احساس ویژه در مشتریان است.

از طریق سفارشی کردن محصولات تبلیغاتی ، شما فوراً پایه و اساس ایجاد رابطه خوب با مشتریان خود را ایجاد می کنید. شما با دادن هدیه های جالبی به مشتریان خود می دهید، اهمیتتان را به مشتریان نشان می دهید. این استراتژی به ویژه برای فروش چیزهای بزرگتر مفید است، جایی که ارزش طول عمر مشتری به اندازه کافی زیاد است که هزینه شخصی سازی محصولات تبلیغاتی را می دهید تا جبران کنید.

شما همیشه باید از دید مشتریان فکر کنید، به خصوص وقتی روابط شما موفقیت تجاری شما را تعیین می کند. شخصی سازی باید با “فراخوان عمل” همراه باشد تا مشتریان شما بدانند که در صورت نیاز به شما با شما ارتباط برقرار کنند.

ما دیدیم که این استراتژی کاملاً به طور مؤثر در بین مدیران ثروتمند در بانک هایی که روابط خود را با HNIs (افراد دارای ارزش خالص بالا) و سایر مشاغل مدیریت می کنند، استفاده می شود.

به عنوان نمونه ، ۳M ، یک شرکت علمی مشهور جهانی که همچنان به ابداع محصولات می پردازد، می خواست به افزایش فروش دستگاه تنفس یک بار مصرف بپردازد. آنها شبکه توزیع کنندگان خود را با ارسال یک نامه مستقیم شخصی با یک دستگاه تنفس نمونه به همراه یک محصول تبلیغاتی مرتبط برای آنها هدف قرار دادند.

این استراتژی به خوبی عمل کرده و باعث افزایش ۲۰ درصدی خط تولید دستگاه تنفس یک بار مصرف شده است. از طریق شخصی سازی محصول تبلیغاتی، که در ابتدا با یک هدف مشخص تثبیت شده بود، توانستند با هدایای تبلیغاتی، تبلیغات خود را به موفقیتی بزرگ تبدیل کنند.

محصولات تبلیغاتی

روش دوم: توزیع کالاهای تبلیغاتی برتر در هنگام خرید مشتری، ضمن ایجاد انگیزه در مراجعه خریداران را انجام می دهند.

یک رویکرد مؤثر دیگر برای افزایش مستقیم فروش با محصولات تبلیغاتی، ایجاد سطوح مختلف محصولات تبلیغاتی است. شما می توانید ارزان تر، رایگان، توزیع آسان محصولات تبلیغاتی در سطح پایین و گران قیمت تر، محصولات تبلیغاتی برتر در سطح بالا باشید.

اطمینان حاصل کنید که محصولات تبلیغاتی برتر شما برای مشتریان بسیار جذاب هستند. شما می خواهید آنها از این موضوع هیجان زده شوند! شما می توانید با پیوستن کالای تبلیغاتی برتر به عنوان یک محصول رایگان، هنگامی که مشتری محصولات واقعی شما را خریداری می کند، فروش کالاهای واقعی خود را القا کنید.

شاید تعجب کنید که چرا این کار را کردید!

جالب است که محصولاتی وجود دارد که مشتریان همیشه نمی خواهند آنها را بخرند بلکه مجبور به خرید هستند. به داروها یا روان کننده های اتومبیل فکر کنید. این دقیقاً محصولاتی نیستند که از صحبت کردن با آنها لذت ببرید ، اما اگر برای خرید آنها جایزه ای کسب کردید، به شدت انگیزه لازم برای خرید آنها را خواهید داشت.

با استفاده از این استراتژی در یک شرکت داروسازی، تصور کنید که بلک مورس با خرید هر مقیاس توزین هوشمند، به شما مولتی ویتامین های رایگان داده است. شما احساس انگیزه بیشتری برای خرید روغن ماهیانه خود می کنید زیرا می خواهید مولتی ویتامین رایگان برای بهبود سلامتی خود تهیه کنید! و مولتی ویتامین ها ارزان نیستند. این امر به طور طبیعی باعث افزایش فروش مقیاسهای توزین هوشمند در بلک مورس، در مقایسه با سایر داروخانه ها می شود که هیچ کالای تبلیغاتی برای خرید مقیاس توزین ندارند.

افزایش فروش به همین جا ختم نمی شود. اگر شما دوستان خود را برای خرید مقیاسهای توزین هوشمند دعوت کنید، بلک مورس می تواند با تحریک مراجعه، حتی فروش بیشتری را افزایش دهد. استفاده از محصولات تبلیغاتی مارک دار به عنوان راهی برای ایجاد انگیزه برای مراجعه به افراد ، یک استراتژی عالی برای پاداش دادن به همکاران ارجاع و ایجاد روابط ارجاع مکرر است که همچنان به تجارت شما منجر می شود.

آنچه که شما را با مشتریان خود در یک سطح عاطفی عمیق تر طنین انداز می کند، به محصولات تبلیغاتی برتر خود تبدیل کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست را به مشتریانی که از لحاظ زیست محیطی آگاهی دارند، یا مولتی ویتامین ها را به افراد آگاهی بهداشتی و غیره ارائه دهید.

ایجاد کمیابی در مورد محصول تبلیغاتی برتر خود، به علت کمیابی آن مردم به هیچ وجه پیشنهاد شما را از دست نمی دهند و متوجه خواهید شد که چگونه سریعتر اقدام به خرید می کنند. از راهکارهایی استفاده کنید که پیوند تلاشهای محصول تبلیغاتی شما با فروش خود را آسان می کند. این به شما امکان می دهد که سرمایه گذاری خود را در محصولات تبلیغاتی توجیه کنید و در عین حال از آنها به عنوان “قلاب” استفاده کنید تا مشتریان بتوانند با شما تماس بگیرند. سپس، حلقه های ارجاع ویروسی ایجاد کنید تا مشتریان مجدداً به مشاغل شما بازگردند، و شما را در مسیر خرید بهشت ​​قرار بدهند.

محصولات تبلیغاتی

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.