لیوان تبلیغاتی

انتخاب لیوان تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی می‌تواند یکی از بهترین و کاربردی ‌ترین هدایای تبلیغاتی به‌خصوص برای عرضه به کارمندان باشد. بسیاری از افراد عادت دارند که در محیط کار بارها و بارها نوشیدنی‌ هایی مانند چای و قهوه و… را مصرف کنند، بنابراین داشتن یک لیوان تبلیغاتی شیک و زیبا می‌تواند برای آنها بسیار جذاب باشد. چه چیزی بهتر از اینکه این لیوان جذاب و شیک را به این افراد هدیه دهیم تا با هر بار نوشیدن چای، برند و کسب‌وکار ما را به خاطر بیاورند.

لیوان ‌های سرامیکی در انواع گوناگون، با طراحی، ابعاد و طرح مدنظر شما قابل تولید هستند. شما می‌توانید لوگو، نام برند خود را روی آن درج کنید. همچنین بعضی از لیوان‌ های تبلیغاتی دارای ویژگی  ‌های جذابی هستند؛ که می‌تواند برای مخاطبان تبلیغات شما جالب باشد. به عنوان مثال لیوان سرامیکی حرارتی یکی از این مدل ‌ها است که بر اساس حرارت نوشیدنی ریخته شده درون لیوان، تغییر طرح و رنگ داده و نمای جذابی را ایجاد می‌کند.

انتخاب لیوان تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

اگر شما نیز به فکر استفاده از هدایای تبلیغاتی برای معرفی کسب‌ و کار خود به گروهی از مخاطبان هستید؛ بد نیست به این لیوان‌ها نیز توجه کنید. البته انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب به موارد بسیار متعددی بستگی دارد که پیش از انتخاب باید به آنها توجه کنید.

تعیین میزان بودجه در نظر گرفته شده، تعیین هدف شما از انجام تبلیغات، تعیین مخاطبان شما، محل ارائه هدیه تبلیغاتی، مناسبت اهدای هدیه و… همگی در اینکه چه محصولی را برای تبلیغات به عنوان هدیه ارائه دهیم، موثر است. به عنوان مثال از نظر قیمتی اگر گروه مخاطبان شما بسیار گسترده هستند؛ بهتر است به سراغ هدیه ارزان ‌تری بروید. اگر گستردگی مخاطبان شما متوسط است؛ لیوان تبلیغاتی هدیه مناسبی است. در نهایت اگر قصد ارسال هدیه به مدیران رده بالا را دارید، بنظر می‌رسد لیوان تبلیغاتی باید تنها بخشی از هدیه ارسالی شما باشد.

منظور از تعیین مخاطبان این است که نوع لیوان تبلیغاتی باید متناسب با سن و موقعیت مخاطبان باشد، به عنوان مثال اگر کسب و کار شما مربوط به لوازم خانگی است نباید برای هدیه دادن لیوان کاغذی تبلیغاتی را انتخاب کنید!!!!

برای نمونه اگر کسب و کار شما مربوط به تولید لوازم یکبارمصرف و یا بهداشتی است بهترین گزینه میتواند لیوان های کاغذی و یا لیوان های پلاستیکی تبلیغاتی باشد.

انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان‌ های تبلیغاتی در انواع لیوان سرامیکی، لیوان فلزی یا استیل، لیوان پلاستیکی، لیوان شیشه ‌ای، لیوان نشکن و… تولید می‌شوند. این لیوان‌ ها با لوگو و عنوان برند سفارشی ‌سازی می‌ شوند و در رویداد ها و نمایشگاه‌ ها به مخاطبان گروه هدف هدیه داده می‌شوند.

شاید لیوان یا ماگ سرامیکی به دلیل تنوع و محبوبیت در میان افراد، برای کسب‌ و کار ها در اولویت قرار داشته باشد. این لیوان ‌ها وقتی به صورت عمده و در تعداد بالا خریداری می ‌شوند از نظر قیمت برای مدیران بازاریابی هزینه کمتری را به همراه دارند.

ماگ‌ تبلیغاتی از نظر ابعاد شکل و جنس هم تنوع دارند

لیوان سرامیکی یا ماگ سرامیکی، لیوان حرارتی یا لیوان جادویی، فنجان تبلیغاتی، لیوان پلاستیکی، لیوان نشکن، لیوان کریستال، لیوان شیشه‌ای، لیوان چینی، لیوان فلزی و لیوان کاغذی از جمله انواع ماگ‌ها با جنس‌های مختلفی است که با توجه به بودجه خود می‌توانید مورد مناسب را انتخاب کنید.

بعضی از انواع ماگ‌ها مثلا ماگ‌های شفاف و شیشه‌ای به خاطر ویژگی‌هایی که دارند، باید طراحی خاص و مناسبی داشته باشند. در مورد طراحی آنها حتما با چاپخانه مورد نظر مشورت کنید یا کار را به یک طراح حرفه‌ای بسپارید.

شکل ماگ‌ها نیز متنوع است. از نظر ابعاد، شکل دسته‌ها، شکل کلی ماگ و… تفاوت دارند. سعی کنید ماگی انتخاب کنید که خوش‌دست باشد و کیفیت قابل توجهی داشته باشد. هر چقدر ماگ باکیفیت‌تر و زیباتری تهیه کنید، احتمال اینکه مدت طولانی‌تری دست مشتری بماند، بیشتر می‌شود.

برای امتیاز به این صفحه کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.