تامین نیروی نمایشگاهی

تامین نیروی نمایشگاهی

هر کسب و کار و شرکتی برای معرفی خدمات و محصولات خود سالانه و یا در سال چندین بار در نمایشگاه ها غرفه هایی را راه اندازی میکنند و از این طریقه به معریفی کسب و کارهای خود و همچنین جذب مشتری و یا حتی شروع به همکاری با برند های دیگر میکنند.

در این میان غرفه نمایشگاهی، نیاز به داشتن نیرو نمایشگاهی دارد. نیروهایی آموزش دیده و متخصص در زمینه نیروی غرفه دار، نیروی کانتر، مترجم نمایشگاهی، اینفلوئنسر نمایشگاهی، اینفورمیشن نمایشگاهی و نیروی پروموشن نمایشگاهی و…

تامین نیروی نمایشگاهی

امروزه حضور غرفه داران تخصصی در برپائی نمایشگاهها به امری متداول تبدیل شده است . استفاده از نیروهای غرفه دار (Informtion) برای پشت کانتر و همچنین مهمانداران حرفه ای و مسلط به کار در کنار مترجمین مسلط به ادبیات نمایشگاهی امری بدیهی و لازم برای حضوری موفق در نمایشگاهها می باشد.

کلیه نیروهای غرفه دار با پوشش متناسب و استاندارد نمایشگاهی و منطبق با دستور العملهای صادره از حراست نمایشگاه و همچنین تجربه و تخصص کافی در جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان بالفعل در خدمت اهداف شرکت شما خواهند بود.

به این فکر کنید که با داشتن یک غرفه نمایشگاهی و حضور مدیران و همکاران و مردم، شما به عنوان یک مدیر و مسئول یک کسب و کار نمیتوانید جوابگوی نیاز ها، سوالات و بازدید های مردم باشید، از این جهت تامین نیروز نمایشگاهی متخصص در نمایشگاه ها ضروری است.

در واقع شما باید به هنگام داشتن نمایشگاه، فقط و فقط تمرکز خود را روی بستن قرارداد های مهم و همچنین گفتگو با مدیران و برند های موفق و شناخته شده دیگر باشید.

نیروی نمایشگاهی خود را از چه شرکت هایی تامین کنیم

شرکت تبلیغاتی و آژانس های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که ادعای تامین نیروز نمایشگاهی را دارند، بسیاری از آنها افراد بی تجربه را راهی نمایشگاه ها میکنند بدون آنکه به عواقب این عمل فکر کرده باشند، در این میان شرکت هایی نیز وجود دارند که نیرو های آموزش دیده در این زمینه را دارند و با برنامه ریزی و همچنین رعایت اصول نمایشگاهی و… نیرو هایی را جهت حضور در نمایشگاه ها به مدیران کسب و کارها و برند ها معرفی کرده و همکاری های لازم را با مدیریت صحیح به انجام میرسانند.

برای جذب نیروی انسانی برای ایام نمایشگاهی به هیچ عنوان به افراد متفرقه ای که به صورت حضوری نسبت به معرفی خود به عنوان غرفه دار یا مترجم به غرفه شما مراجعه میکنند اعتماد نکنید. بارها مشاهده شده شرکت کنندگان نمایشگاهی با اعتماد بی جا به این دسته از افراد دچار خسارات مادی زیادی شده و به هیچ عنوان هم امکان پیگیری و رسیدگی قضائی به موضوع را نداشته اند.

مزایای داشتن نیروی نمایشگاهی

تجربه به ما ثابت کرده است گاهی وقتها صرفا با تغییر خلاقانه یک جمله کوچک نتایج باورنکردنی و متفاوتی در پروژه های نمایشگاهی، سمپلینگ و پروموشن حاصل می شود، نیروهای اجرایی باید بر تمامی مهارتهای ارتباطی، فن بیان و زبان بدن مسلط باشند، نوع صحبت کردن نیرو، نحوه معرفی محصولات و حتی میزان بلندی صدا، در پروژه های گوناگون نتایج باور نکردنی و متفاوتی را برای توسعه کسب و کارتان و ایجاد ارتباطی موثر و مثبت با مصرف کننده و افزایش تعداد مشتری های وفادارتان به همراه خواهد داشت.

قدرت مجموعه شما، تعداد کارمندانتان، قدرت مالی و مرغوبیت و متمایز بودن کالا و خدمات شما را شاید هیچکدام از مخاطبانتان در لحظه ای که می خواهند محصول شما را خریداری کنند، نمی بینند، نیرویی که پشت کانتر ایستاده است معرف تمامی موارد ذکر شده فوق است و به نوعی کل هویت سازمانی شما را با نوع پوشش، صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با مصرف کننده نمایان می سازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید