ساک دستی تبلیغاتی

فرض کنید صاحب یک بیلبورد سیار در سطح شهر هستید، با حرکت بیلبورد شما در شهر عده ی زیادی با برند شما آشنا می شوند.

ساک دستی این وظیفه را برای شما انجام می دهد.

شما با ارائه شاپینگ بگ به مشتریان، نشان می دهید که به مشتری خود و خرید انجام شده توسط مشتری ها اهمیت می دهید، ارائه ی محصول شما در ساک دستی نشان دهنده ی احترام شما به مشتری، محصول و همچنین تجارت شماست. وجه تمایز ساک خرید با نایلون در این است که کیسه خرید فرم و ظاهر خود را تا مدت قابل قبولی حفظ می کند، اما نایلون مچاله شده و از شکل می افتد.

روش های متعددی برای معرفی یک برند به مخاطبان و مشتریان دیگر وجود دارد، مانند تبلیغات رسانه ای و چاپی، و از همه مهمتر استفاده از هدایای تبلیغاتی!

هدیه های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که میتوانند شما را به هدف مهم هر مدیر و هر موسسه و کسب و کار یعنی برندینگ برسانند.

از جمله این هدیه های تبلیغاتی میتوان به ساک دستی تبلیغاتی پرداخت، ساک های تبلیغاتی که به بیلبرد های تبلیغاتی متحرک نیز معروف هستند، میتوانند سهم قابل توچهی از تبلیغات شما را در منازل، کوچه و خیابان ها انجام دهند. پس میتواند انتخاب مناسبی جهت چاپ و سفارش باشد.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی را به کجا بسپاریم

شما میتوانید در تهران و یا شهرستانها به نزدیک ترین چاپخانه نزدیک به خود کار چاپ هدایای تبلیغاتی و سفارشات چاپی دیگر خود را بسپارید!!!!! اما در این صورت باید آمادگی متحمل شدن ضرر و زیان های حاصله از چاپ بی کیفیت هدایای تبلیغاتی را داشته باشید، چراکه کیفیت چاپ در هر امری چه تبلیغاتی و چه دیگر امور بسیار حائز اهمیت و حیاتی است، هیچکس به یک برند یا کسب و کاری که ازآن یک هدیه تبلیغاتی بدون کیفیت و یا با ظاهر نامناسب را دریافت نماید اعتماد نمیکند.

شما با کمی گشت و گزار در اینترنت میتوانید به چاپخانه های خوبی د ر تهران و یا شهرستانها دسترسی پیدا کنید و اطلاعات مفیدی از این طرق کسب نمایید، فقط به این نکته توجه داشته باشید که در انتخاب چاپخانه مورد نظر نهایت دقت و بررسی را داشته باشید.

معرفی بیشتر ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی‌های تبلیغاتی بر اساس سفارش شما ساخته می‌شوند. یعنی شما می‌توانید ابعاد، رنگ، نوع دسته، گرماژ و… ساک دستی را با توجه به سلیقه و نیاز خود تعیین کرده و سفارش دهید. حداقل تیراژ این کار ۱۰۰۰ عدد می‌باشد و چاپ روی آن چاپ سیلک است.

این هدیه تبلیغاتی عضو جدانشدنی در کالاهای مصرفی نمایشگاهی می‌باشد. هر شرکتی حتی اگر قصد خرید هیچ هدیه‌ای برای استفاده در غرفه خود را نداشته باشد نمی‌تواند از خرید ساک دستی تبلیغاتی چشم ‌پوشی کند. زیرا کاتالوگ یا بروشور خود را باید در ساک دستی قرار داده و به مشتری تحویل دهد. ساک دستی تبلیغاتی علی رقم اینکه هدیه ارزانی می‌باشد ولی مانند یک بیلبورد متحرک در نمایشگاه عمل می‌کند. اگر می‌خواهید ساک دستی شما در نمایشگاه متمایز بوده و مشتریتان تا آخر نمایشگاه و حتی بعد از آن، آن را نگه دارد در انتخاب آن حتما دقت کنید که موارد زیر در آن رعایت گردد:

  • ابعاد مناسب داشته باشد

ابعاد آن به گونه‌ای باشد که فضای مناسب نه تنها به اندازه بروشورهای شما، بلکه به اندازه بروشورها و هدایای تبلیغاتی دیگر شرکت کنندگان نیز را داشته باشد.

  • بسیار مقاوم باشد

ساک دستی‌ها باید بتوانند تحمل وزن زیاد بروشورها یا هدایا را داشته باشند. به همین دلیل ما استفاده از ساک دستی مقوایی را پیشنهاد نمی‌کنیم.

  • از رنگ و طرح مناسب استفاده کنید

اگر مایل هستید که لوگوی شما روی ساک دستی چاپ شود باید این نکته را بدانید که برای لوگوها و طرح‌های قرمز، آبی، سبز و… بهتر است رنگ ساک دستی را روشن انتخاب کنید تا رنگ چاپ روی آن کاملا خودش را نشان دهد و اگر ساک دستی‌هایی با رنگ تیره انتخاب می‌کنید حتما باید رنگ چاپ شما طلایی یا نقره‌ای باشد. در نظر داشته باشد چاپ رنگ سفید روی ساک دستی‌ های تیره پوشش کافی را ندارد و امکان پذیر نیست.

این نوع ساک دستی‌ها قابل بازیافت هستند و آسیبی به محیط زیست نمی‌زنند. مدت زمان استفاده از آن‌ها خیلی بیشتر از ساک دستی‌های مقوایی، کاغذی و نایلونی است. “ساک دستی سوزنی جز پیشنهادات آژانس تبلیغاتی مجریان است.”

دیدگاهتان را بنویسید